رها شدن صدها خودرو لوکس + تصاویر

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 این امر به بحران اقتصادی و قوانین سختگیرانه امارات درخصوص بدهی ها باز می گردد که ثروتمندان انگلیسی را واداشت از ترس بازداشت، خودروهای خود را به همراه سوئیچ در فرودگاه ترک کنند.

این خودروها زمانی نماد میلیونرهای انگلیسی در دبی بوده است ولی امروز نشان دهنده شدت ضربه ای است که به دلیل بحران مالی به دنیای پول و کار وارد شده است.این افراد خودروهای خویش را به حال خود رها کردند زیرا از بازداشت شدن به دلیل بدهی های خود ترس دارند، دبی قوانین بسیار سفت و سختی در این خصوص دارد که ثروتمندان را واداشت بدون آنکه به فروش خودروهای خود فکر کنند، به کشورشان بازگردند، زیرا ممکن بود این مساله اندکی زمان ببرد و طی این مدت دستگیر شوند.
این خودروهای لوکس شامل مرسدس، آئودی و جاگوار بوده است، اما از همه عجیب تر آن بود که پلیس در بین خودروها، خودروی فراری انزو نیز یافت که قیمت آن یک میلیون پوند برآورد شده است.انگلیسیها حدود ۳۹۹ دستگاه خودرو را در امارات رها کردند که از بین آنها ۴ خودرو اینک در انگلیس بین ۷۷۵ هزار پوند تا یک و نیم میلیون پوند به فروش گذاشته شده است.

انگلیسیها فرار را برقرار ترجیح دادند
بحران مالی باعث شده است که انگلیسی های ساکن امارات خودروهای لوکس خود را در فرودگاه دوبی رها کنند و به کشورشان بازگردند.بسیاری از انگلیسی های ساکن امارت وقتی دیدند که دارایی هایشان در برابر دیدگانشان در سایه بحران اقتصادی در حال نابود شدن است، هرچند که می دانستند فروش این خودروها به پرداخت بخشی از بدهکاری های آنها کمک می کند، اما چون این امر به گذشت زمان نیاز داشت، رها کردن خودروها و بازگشت را تنها راه حل دانستند.
اتباع خارجی سال گذشته حدود ۳ هزار خودرو در دبی رها کردند و اکثر این افراد کارگزارانی هستند که به علت بدهکاری و حتی چک بی محل توقیف و بازداشت می شوند.در سال گذشته هر ماه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ خارجی بدون پرداخت بدهی های خود دبی را ترک کردند.اتباع انگلیسی حتی اگر دبی را ترک کنند و بدهی های خود را تسویه نکنند، از طریق پلیس بین الملل تحت تعقیب قرار می گیرند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مطالب مرتبط:

  1. گران‌ترین و لوکس ترین ماشین وارداتی ایران
  2. لامبورگینی در دبی خودرو پلیس شد + عکس
  3. جدول قیمت انواع خودرو – چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۱
  4. تصاویر رونمایی از خودرو ایرانی "پیتون"
  5. ماشین پلیس تبریز یک خودرو آمریکایی! +عکس
  6. ماشین پلیس های ایرانی از گذشته تا امروز + عکس
  7. «خودرو بدون راننده گوگل» اولین ماشینی که گواهینامه رانندگی می‌گیرد!آذر ۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,058 views | دسته: مجله ماشین، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت