رییس جمهورهای جهان و بدل هایشان+عکس

 

تا به حال بسیاری از افراد را دیده ایم که با یکدیگر از نظر ظاهری شباهت های زیادی داریم اما این مورد در دنیای سیاست متفاوت است. مثلا تعداد بدل ها و افراد مشابه صدام حسین به قدری زیاد بود که حتی بعد از اعدام او، برخی ادعا کردند که فرد اعدام شده، بدل صدام حسین بوده است نه خود او.

 

 
قبل تر از صدام نیز، آدولف هیتلر، کسی بود که بدل های زیادی داشت. یا به طور مثال شباهت یک فرد اهوازی به رییس جمهور ایران، محمود احمدی نژاد، مثال نزدنی است.

 

بدل مبارک، رییس جمهور مخلوع مصر، یک فرد یمنی است. محمد عبدالله شمری یمنی نمی دانست که روزی به خاطر شباهتش با حسنی مبارک مصری در مصر سروصدا به پا شود. چرا که عده ای از مصری ها فکر می کردند که او حسنی مبارک است که از زندان فرار کرده است. وی سرانجام به سختی توانست هویت خود را اثبات کند و بگوید تنها برای دیدار خانواده اش به مصر آمده است.

 

 

 

اما بدل محمد مرسی، رییس جمهوری فعلی مصر، یک مصری است که شباهتش با مرسی را به طور عمومی اعلام کرده است. راجل غلبان، که در تظاهرات مصر شرکت کرده بود، گفته است “پدرو مادر و خانواده ام، شما را دوست دارند.”

 

 

بدل باراک اوباما نیز بعد ازرسیدن او به منصب ریاست جمهوری وجودش را اعلام کرد. الهام انس که ۳۴سن دارد، یک اندونزیایی است و شباهت های زیادی با رییس جمهور آمریکا دارد.

 

 

منبع:افکار

مطالب مرتبط:

  1. فوتبالیست ها و خانواده هایشان / عکس
  2. دختر ایرانی که خود را زیباترین انسان در جهان می داند+عکس
  3. پوستر‌ها، عکس بازیگران به همراه نقش‌هایشان در سریال ویلای من
  4. همسران رهبران جهان +عکس
  5. حاشیه‌های طلاق سیاسی "هیفا وهبی" از همسر مصری‌اش
  6. رکورد دار بزرگترین بازوی جهان +عکس
  7. انتشار تصویر نیمه برهنه از همسر اوباما/ نوه یک برده، بانوی آمریکا! + تصویراردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۲ | بازدید : 13,081 views | دسته: بخش ویژه، سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
jouu :

oiuoiuyoiypoiujnvgff


افزودن نظر:خوراک سایت