زندگی نامه امیرحسین متقیان ( همکارعمو پورنگ )

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

امیرمحمد متقیان ۱۳ آذر ۱۳۷۴ در تهران به دنیا آمده و یكی یكدانه خانه است تا كلاس پنجم ابتدایی در مدرسه تیزهوشان درس خوانده و هم‌اكنون سال دوم دبیرستان در رشته ادبیات و علوم انسانی است.

عاشق سینه‌چاك ماشین و بازیگری است و از ۸ سالگی خاك صحنه خورده تا این كه سال ۸۴ با عمو پورنگ و تلویزیون آشنا شده و از آن به‌بعد شهرت، ضربه زدن به توپ فوتبال و دوچرخه‌سواری در كوچه را رویای روزهای رفته‌اش كرده است. همان روزهایی كه شادمانه‌‌های رنگ وارنگ و خنده‌های ریز را بر لب‌های همسالانش می‌نشاند. امیرمحمد صدای ششدانگ و دلنشینی هم دارد و تاكنون بیش از ۲۰ ترانه شاد و كودكانه را با عموپورنگ همخوانی كرده و خوانندگی ۵ اثر موسیقایی در ژانر مذهبی را نیز به تنهایی به عهده داشته است.

امیرمحمد راحت حرف می‌زند و مزه‌پرانی‌هایش حال خوبی به آدم می‌دهد. اگرچه به عقیده خیلی‌ها، دیده شدن و اهمیتش را از بودن و قرار گرفتن در كنار عمو پورنگ دارد، اما سال‌ها حضور و مقبولیتش نشان داده بی‌آن كه سایه‌ای بر سرش سنگینی كند، قابلیت ماندن دارد، هرچند بامرام‌تر از آن است كه بخواهد ساز جدایی كوك كند: «تا وقتی عمو پورنگ مرا بخواهد می‌مانم و همكاری می‌كنم.» این را با تاكید و تعصب خاص می‌گوید.

مطالب مرتبط:

  1. زندگی نامه آیت الله مجتبی تهرانی
  2. وصیت نامه منتشر نشده بزبز قندی ( طنز )
  3. وصیت نامه اسکندر (حتما بخوانید)
  4. الهی نامه دانشجویان ( طنز )
  5. نامه عاشقانه حیف نون به عشقش (طنز جالب)
  6. خاطره‌ای از محافظ شخصی عمو پورنگ
  7. زندگی نامه و فعالیت های هنری ایرج قادریاردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۲ | بازدید : 3,595 views | دسته: شخصیت ها، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
زندگی نامه امیرحسین متقیان ( همکارعمو پورنگ ) | خبر لحظه ای :

[…] منبع : بخش سرگرمی و تفریحی سایت فوردانلودز […]


افزودن نظر:خوراک سایت