زندگی نامه امیرحسین متقیان ( همکارعمو پورنگ )

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

امیرمحمد متقیان ۱۳ آذر ۱۳۷۴ در تهران به دنیا آمده و یکی یکدانه خانه است تا کلاس پنجم ابتدایی در مدرسه تیزهوشان درس خوانده و هم‌اکنون سال دوم دبیرستان در رشته ادبیات و علوم انسانی است.

عاشق سینه‌چاک ماشین و بازیگری است و از ۸ سالگی خاک صحنه خورده تا این که سال ۸۴ با عمو پورنگ و تلویزیون آشنا شده و از آن به‌بعد شهرت، ضربه زدن به توپ فوتبال و دوچرخه‌سواری در کوچه را رویای روزهای رفته‌اش کرده است. همان روزهایی که شادمانه‌‌های رنگ وارنگ و خنده‌های ریز را بر لب‌های همسالانش می‌نشاند. امیرمحمد صدای ششدانگ و دلنشینی هم دارد و تاکنون بیش از ۲۰ ترانه شاد و کودکانه را با عموپورنگ همخوانی کرده و خوانندگی ۵ اثر موسیقایی در ژانر مذهبی را نیز به تنهایی به عهده داشته است.

امیرمحمد راحت حرف می‌زند و مزه‌پرانی‌هایش حال خوبی به آدم می‌دهد. اگرچه به عقیده خیلی‌ها، دیده شدن و اهمیتش را از بودن و قرار گرفتن در کنار عمو پورنگ دارد، اما سال‌ها حضور و مقبولیتش نشان داده بی‌آن که سایه‌ای بر سرش سنگینی کند، قابلیت ماندن دارد، هرچند بامرام‌تر از آن است که بخواهد ساز جدایی کوک کند: «تا وقتی عمو پورنگ مرا بخواهد می‌مانم و همکاری می‌کنم.» این را با تاکید و تعصب خاص می‌گوید.

مطالب مرتبط:

  1. زندگی نامه آیت الله مجتبی تهرانی
  2. وصیت نامه منتشر نشده بزبز قندی ( طنز )
  3. وصیت نامه اسکندر (حتما بخوانید)
  4. الهی نامه دانشجویان ( طنز )
  5. نامه عاشقانه حیف نون به عشقش (طنز جالب)
  6. خاطره‌ای از محافظ شخصی عمو پورنگ
  7. زندگی نامه و فعالیت های هنری ایرج قادریاردیبهشت ۱م, ۱۳۹۲ | بازدید : 3,441 views | دسته: شخصیت ها، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
زندگی نامه امیرحسین متقیان ( همکارعمو پورنگ ) | خبر لحظه ای :

[…] منبع : بخش سرگرمی و تفریحی سایت فوردانلودز […]


افزودن نظر:خوراک سایت