زوج المپیکی به دنبال خلق شگفتی + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

تکواندوکار المپیکی تیم ملی استرالیا: من و همسرم می‌خواهیم با کسب مدال رنگی در لندن زوج رویایی در پایان المپیک باشیم.
به گزارش جهان، “کارمن مارتون” بانوی تکواندوکار استرالیایی و همسرش “سفان خلیل” در المپیک لندن شرکت کرده‌اند و هر دو به دنبال کسب مدال هستند.

این زوج تکواندوکار استرالیایی از ما‌‌ه‌ها پیش تصمیم گرفتند تا با تلاش و پشت کار در المپیک لندن مدال کسب کنند تا پس از بازگشت به استرالیا مراسم ازدواج باشکوهی برگزار کنند.

به گزارش فارس و به نقل از سایت ABC”سفان خلیل” در صحبت‌های خود اظهار داشت: افتخار می‌کنم که همسری پرتلاش چون “کارمن مارتون” دارم. البته این لطف خدا است که ما هر دو تکواندوکار هستیم و در محیط خصوصی و ورزشی یکدیگر را حمایت می‌کنیم.

وی افزود: “مارتون” در وزن ۶۷ کیلوگرم مبارزه می‌کند و سابقه حضور در المپیک پکن را دارد. احساس می‌کنم به همراه همسرم توان کسب مدال رنگی در المپیک لندن را داریم و قطعا در پایان المپیک یک زوج‌ رویا‌رویی خواهیم بود.

تکواندوکار المپیکی تیم ملی استرالیا گفت: برای رسیدن به المپیک لندن سختی‌های فراوانی را کشید‌‌ه‌ام و شبا‌نه روز در شهر ملبورن به صورت انفرادی تمرین می‌‌کردم. خوشبختانه دو سال قبل با “مارتون” آشنا شدم و پس از آن تمریناتمان را با هم پیگیری می‌کردیم. حالا خوشحالم که یک خانواده ورزشی را تشکیل داد‌ه‌ایم.

مطالب مرتبط:

  1. مراسم تجلیل از احسان حدادی برگزار شد/ پاداش ۵۰ میلیونی به نایب قهرمان المپیک
  2. برنامه ورزشکاران المپیکی ایران – سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱
  3. برنامه ورزشکاران المپیکی ایران – یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱
  4. برنامه ورزشکاران المپیکی ایران – شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱
  5. رسوایی اخلاقی ورزشکار زن در المپیک! + عکس
  6. چینی‎ها به دنبال نوشاد عالمیان!
  7. اسپانیا صفر – ژاپن ۱: شگفتی سامورایی‌ها برابر اسپانیای ده‌نفرهمرداد ۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,633 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت