ستاره‌هایی که زیبایی را مدیون جراحان هستند + عکس


او تاکنون ۵۲ عمل جراحی پلاستیک و زیبایی انجام داده که از جمله آنها یک جراحی بسیار طولانی‌مدت، سخت و به نوعی عجیب بوده که در‌آن فک و گونه‌های او تغییرات کلی یافته است.

اینکه بخواهیم بگوییم در دنیای هنرمندان و به‌خصوص بازیگران سینمای تجاری چقدر جراحی‌های زیبایی رواج دارد چیز چندان جدیدی نیست ولی اینکه چه کسی چه عمل‌هایی انجام داده می‌تواند جالب باشد.

چندبار بینی‌اش را عمل کرد
کامرون دیاز
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir


کامرون دیاز، سال ۲۰۰۷ بینی‌اش را عمل کرد و هرگز هم این موضوع را انکار نکرد ولی همیشه تاکید داشت، دلایل او برای انجام این امر مشکلات تنفسی بوده که بعد از سانحه‌ای در دریا برای بینی او ایجاد شده است. بعد از عمل تیغه بینی او باریک‌تر و اندازه سوراخ‌های بینی کوچک‌تر شد و در نتیجه در نهایت بینی او کوچک‌تر و باریک‌تر به‌نظر می‌رسد، البته بینی او کمی مصنوعی شده‌ است. او دوبار بینی‌اش را عمل کرده که در باردوم بینی‌اش خیلی کوچک‌تر شد.

جراحی، سکوی پرتاب شد
تام کروز

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir


تام کروز وقتی خیلی جوان بود بینی‌اش را عمل کرد و این جراحی باعث شد که او در حرفه‌اش جهش بزرگی داشته ‌باشد و نقشی خوب را در فیلم Top Gun به دست بیاورد، قبل از این عمل، بینی او خیلی بزرگ بود. البته او به‌دنبال یک بینی کوچک یا فانتزی هم نبود تا همچنان چهره مردانه خود را حفظ کند. بعد از عمل تیغه باریک‌تر و سر بینی او کوچک‌تر شد البته باید گفت با توجه به عکس‌های دوران نوجوانی‌اش جراحی‌های زیبایی‌ای را نیز روی دندان‌هایش انجام داده ‌است.

از همه کمتر عمل زیبایی کرده است
کیت وینسلت

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir


کیت وینسلت قبل از بازی در فیلم تایتانیک هنوز بینی‌اش را عمل نکرده‌ بود و به دلیل همین فیلم با عمل کمی بینی‌اش را کوچک کرد نه خیلی زیاد. در واقع او جزو معدود بازیگرانی است که تنها یک عمل بزرگ داشته و آن هم رینوپلاستی. البته این اواخر تزریق بوتاکس نیز داشته ‌است.


یک عمل زیبایی موفق
ناتالی‌پورتمن

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir


شاید بتوان به جرات گفت یکی از عمل‌های موفق بینی را ناتالی‌پورتمن انجام داده‌ است. ‌جراحان پلاستیک توانسته‌اند برای او بینی کاملا طبیعی و خوش‌فرمی بسازند تا جایی که فقط نوک بینی او کمی کوچک‌تر شده‌ است.

موافقان و مخالفان زیادی دارد
نیکول کیدمن

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

نیکول کیدمن به لطف ۲ عمل جراحی بینی که روی صورت خود انجام داد، موفقیت زیادی کسب کرد. جراحی پلاستیک صرفا به زیبایی‌های طبیعی چهره او افزود. او در طول سال‌های گذشته عمل جراحی بینی داشته و برای همین نوک بینی‌اش نسبت به گذشته تیزتر، کوتاه‌تر و پره‌های بینی او هم کوچک‌تر شده‌اند اما بعضی می‌گویند جراحی‌های زیبایی او ملاحت صورتش را گرفته‌ است به‌خصوص وقتی لب‌هایش را با ژل و چربی برجسته کرد.


۵۲ جراحی پلاستیک برای یک نفر!
سیدنی جکسون

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

سیدنی جکسون، بیشترین تعداد جراحی‌های زیبایی که در تاریخ روی یک نفر صورت گرفته را انجام داده است. او تاکنون ۵۲ عمل جراحی پلاستیک و زیبایی انجام داده که از جمله آنها یک جراحی بسیار طولانی‌مدت، سخت و به نوعی عجیب بوده که در‌آن فک و گونه‌های او تغییرات کلی یافته است. خود جکسون درباره سخت‌ترین عمل جراحی‌اش می‌گوید: «این عمل برداشتن فک و گونه‌ها واقعا سخت بود. در واقع آنها استخوان فک پایین و گونه‌های دوطرف من را بریدند و از جای آن خارج کردند و سپس دوباره با تغییر جا آن را به بقیه اعضای صورتم وصل کردند، خب، طبیعی است که چنین جراحی‌ای خیلی خاص باشد و بسیار هم دردناک. تا روزها و ماه‌ها پس از این جراحی نمی‌توانستم حتی با انگشت صورتم را لمس کنم. حالا فک من با پین‌های خیلی کوچک به هم وصل است.»


مطالب مرتبط:

  1. تعریف هایی که دخترها دوست دارن از طرف مقابل بشنوند
  2. عکس هایی جالب از زشت ترین افراد مشهور جهان
  3. زیبایی های این جزیره شما را دیوانه می کند!
  4. هدیه عجیب مادری که به جراحی زیبایی اعتیاد دارد به دخترش! + عکس
  5. ملکه زیبایی زشتی را هم تجربه کرد! +عکس
  6. ملکه زیبایی که کچل کرد + عکس
  7. اولین ملکه زیبایی ایران+عکسمرداد ۲۱م, ۱۳۹۱ | بازدید : 5,576 views | دسته: شخصیت ها، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت