ستاره‌هایی که زیبایی را مدیون جراحان هستند + عکس


او تاكنون ۵۲ عمل جراحی پلاستیك و زیبایی انجام داده كه از جمله آنها یك جراحی بسیار طولانی‌مدت، سخت و به نوعی عجیب بوده كه در‌آن فك و گونه‌های او تغییرات كلی یافته است.

اینكه بخواهیم بگوییم در دنیای هنرمندان و به‌خصوص بازیگران سینمای تجاری چقدر جراحی‌های زیبایی رواج دارد چیز چندان جدیدی نیست ولی اینكه چه كسی چه عمل‌هایی انجام داده می‌تواند جالب باشد.

چندبار بینی‌اش را عمل كرد
كامرون دیاز
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir


كامرون دیاز، سال ۲۰۰۷ بینی‌اش را عمل كرد و هرگز هم این موضوع را انكار نكرد ولی همیشه تاكید داشت، دلایل او برای انجام این امر مشكلات تنفسی بوده كه بعد از سانحه‌ای در دریا برای بینی او ایجاد شده است. بعد از عمل تیغه بینی او باریك‌تر و اندازه سوراخ‌های بینی كوچك‌تر شد و در نتیجه در نهایت بینی او كوچك‌تر و باریك‌تر به‌نظر می‌رسد، البته بینی او كمی مصنوعی شده‌ است. او دوبار بینی‌اش را عمل كرده كه در باردوم بینی‌اش خیلی كوچك‌تر شد.

جراحی، سكوی پرتاب شد
تام كروز

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir


تام كروز وقتی خیلی جوان بود بینی‌اش را عمل كرد و این جراحی باعث شد كه او در حرفه‌اش جهش بزرگی داشته ‌باشد و نقشی خوب را در فیلم Top Gun به دست بیاورد، قبل از این عمل، بینی او خیلی بزرگ بود. البته او به‌دنبال یك بینی كوچك یا فانتزی هم نبود تا همچنان چهره مردانه خود را حفظ كند. بعد از عمل تیغه باریك‌تر و سر بینی او كوچك‌تر شد البته باید گفت با توجه به عكس‌های دوران نوجوانی‌اش جراحی‌های زیبایی‌ای را نیز روی دندان‌هایش انجام داده ‌است.

از همه كمتر عمل زیبایی كرده است
كیت وینسلت

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir


كیت وینسلت قبل از بازی در فیلم تایتانیك هنوز بینی‌اش را عمل نكرده‌ بود و به دلیل همین فیلم با عمل كمی بینی‌اش را كوچك كرد نه خیلی زیاد. در واقع او جزو معدود بازیگرانی است كه تنها یك عمل بزرگ داشته و آن هم رینوپلاستی. البته این اواخر تزریق بوتاكس نیز داشته ‌است.


یک عمل زیبایی موفق
ناتالی‌پورتمن

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir


شاید بتوان به جرات گفت یكی از عمل‌های موفق بینی را ناتالی‌پورتمن انجام داده‌ است. ‌جراحان پلاستیك توانسته‌اند برای او بینی كاملا طبیعی و خوش‌فرمی بسازند تا جایی كه فقط نوك بینی او كمی كوچك‌تر شده‌ است.

موافقان و مخالفان زیادی دارد
نیكول كیدمن

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

نیكول كیدمن به لطف ۲ عمل جراحی بینی كه روی صورت خود انجام داد، موفقیت زیادی کسب کرد. جراحی پلاستیك صرفا به زیبایی‌های طبیعی چهره او افزود. او در طول سال‌های گذشته عمل جراحی بینی داشته و برای همین نوك بینی‌اش نسبت به گذشته تیزتر، كوتاه‌تر و پره‌های بینی او هم كوچك‌تر شده‌اند اما بعضی می‌گویند جراحی‌های زیبایی او ملاحت صورتش را گرفته‌ است به‌خصوص وقتی لب‌هایش را با ژل و چربی برجسته كرد.


۵۲ جراحی پلاستیک برای یک نفر!
سیدنی جكسون

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

سیدنی جكسون، بیشترین تعداد جراحی‌های زیبایی كه در تاریخ روی یك نفر صورت گرفته را انجام داده است. او تاكنون ۵۲ عمل جراحی پلاستیك و زیبایی انجام داده كه از جمله آنها یك جراحی بسیار طولانی‌مدت، سخت و به نوعی عجیب بوده كه در‌آن فك و گونه‌های او تغییرات كلی یافته است. خود جكسون درباره سخت‌ترین عمل جراحی‌اش می‌گوید: «این عمل برداشتن فك و گونه‌ها واقعا سخت بود. در واقع آنها استخوان فك پایین و گونه‌های دوطرف من را بریدند و از جای آن خارج كردند و سپس دوباره با تغییر جا آن را به بقیه اعضای صورتم وصل كردند، خب، طبیعی است كه چنین جراحی‌ای خیلی خاص باشد و بسیار هم دردناك. تا روزها و ماه‌ها پس از این جراحی نمی‌توانستم حتی با انگشت صورتم را لمس كنم. حالا فك من با پین‌های خیلی كوچك به هم وصل است.»


مطالب مرتبط:

  1. تعریف هایی که دخترها دوست دارن از طرف مقابل بشنوند
  2. عکس هایی جالب از زشت ترین افراد مشهور جهان
  3. زیبایی های این جزیره شما را دیوانه می کند!
  4. هدیه عجیب مادری که به جراحی زیبایی اعتیاد دارد به دخترش! + عکس
  5. ملکه زیبایی زشتی را هم تجربه کرد! +عکس
  6. ملکه زیبایی که کچل کرد + عکس
  7. اولین ملکه زیبایی ایران+عکسمرداد ۲۱ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 5,814 views | دسته: شخصیت ها، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت