سریع ترین خودرو جاده ها را بشناسید /عکس


ابرخودروها همواره به مصرف شدید بنزین شهرت دارند، اما یک شرکت اتومبیل سازی آلمانی ابرخودرویی ارائه کرده که به رغم داشتن سرعت ۳۲۳ کیلومتری مصرف سوخت اقتصادی داشته و از آن به عنوان ابرخودرو دوستدار محیط زیست (سبز) تعیبر شده است.

 

 

 

شرکت خودروسازی پورشه که به تولید خودروهای بسیار لوکس و مجلل شهرت دارد اتومبیل جدیدی را عنوان Porsche 918 Spyder تولید کرد که مصرف بنزین آن حتی از سبزترین اتومبیلها چون تویوتا پریوس نیز اقتصادی تر است.

این اتومبیل در هر کیلومتر ۳۳٫۱ لیتر مصرف بنزین دارد، درحالی که برای مثال فورد فیستا ۳۳٫۵ لیتر در هر کیلومتر بنزین مصرف می کند.
سرعت این اتومبیل می تواند در کمتر از سه ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر افزایش یابد که این ویژگی آن را به سریع ترین ابرخودرو در جاده تبدیل می کند

اتومبیل جدید سبز پورشه با یک سیستم هیبرید جدید کار می کند که در آن دو موتور الکتریکی استفاده شده که نیرو را به موتور هشت سیلندر آن منتقل می کند

اتومبیل ۹۱۸ Spyder پورشه سرعت را تا سه ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر افزایش می دهد.

پورشه در فناوری تازه خود که در این اتومبیل به نمایش گذاشته میزان کارکرد موتور را در نتیجه سیستم جدید هیبریدی خود به شکلی بسیار اقتصادی مدیریت کرده تا انرژی از طریق ۲ موتور الکتریکی به موتور هشت سیلندر منتقل شود و قدرتی معادل ۵۷۰ اسب بخار تولید کند.

براساس گزارش ارث تکینگ، قدرت این موتورهای الکتریکی می توانند تا ۷۷۰ اسب بخار تولید کنند که این امر موجب می شود پورشه از بالاترین سرعت برخوردار شود.

این اتومبیل آلمانی سپتامبر(شهریور) سال آینده تولید می شود درحالی که قیمت بسیار گزاف ۱٫۵ میلیون دلار برای آن اعلام شده است.
میزان مصرف سوخت خودرو جدید پورشه به رغم سرعت بالا، بسیار اقتصادی طراحی شده است

مطالب مرتبط:

  1. سریع ترین دختر ایران در کنار سریع ترین مرد جهان + عکس
  2. گران‌ترین و لوکس ترین ماشین وارداتی ایران
  3. گران ترین زن سینمای ایران را بشناسید + عکس
  4. دیدن سرعت نور با سریع‌ ترین دوربین جهان
  5. گزیده‌شدن یک عکاس توسط سریع‌ترین مار جهان + عکس
  6. شکستن دیوار صوتی توسط پیشرفته‌ترین جنگنده جهان+عکس
  7. زشت ترین خودرو های ایران + عکسخرداد ۲ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,402 views | دسته: مجله ماشین، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت