سه راه ارسال پیامک از تلفن ثابت

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 

سقف تعرفه پیامک از تلفن ثابت به ثابت با نوع ارتباط شهری یک پالس، سقف تعرفه از شبکه تلفن ثابت به تلفن ثابت با نوع ارتباطی بین شهری دو پالس، ارسال پیامک از تلفن همراه به تلفن ثابت از نوع ارتباطی شهری و بین شهری دو پالس محاسبه می‌شود.

به نقل از ایسنا، در حالی که مدتی است از راه‌اندازی سامانه ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت به ثابت در برخی از استان‌ها فراهم شده است، روش‌های ارسال پیامک بارها اعلام شده است اما به نظر میرسد هنوز به اطلاع‌رسانی هرچه بیشتر این سرویس نیاز وجود دارد.

بر این اساس قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات در گفت‌وگو با ایسنا، درباره سرویس ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت گفت: پیامک تلفن ثابت با استقبال خوبی مواجه بوده است و اجرای این طرح بیشتر به نفع شرکت‌های خصوصی، مدراس، هیات‌های مذهبی و مجتمع‌ها است.

وی اظهار کرد: استفاده از این سرویس امکان شناسایی مزاحمان را فراهم کرده است و فرد به طور کامل از شماره ارسال شده آگاهی دارد.

قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات بیان کرد: ارسال پیامک تلفن به سه روش انجام می‌شود که شامل ارسال پیامک توسط تلفن‌های رومیزی مخصوص است و همچنین دستگاهی که به تلفن‌های معمولی وصل می‌شود و میتواند پیامک ارسال کند و نوع دوم استفاده از سیستم “پیاثا” با روش دایل آپ و روش سوم استفاده از اینترنت پرسرعت “آسانک” است.

وی بهترین روش ارسال پیامک تلفن ثابت را از طریق آسانک اعلام کرد و گفت:‌ارسال پیامک از تلفن ثابت به ثابت هزینه کمتری برای مشترکان دارد.

این مقام مسوول در توضیح هزینه در نظر گرفته شده پیامک تلفن ثابت به ثابت برای هر پیامک حدود ۶۰ ریال و هزینه ارسال پیامک از تلفن ثابت به سیار را حدود ۱۱۰ ریال اعلام کرد.

وی در پاسخ به ظرفیت متن ارسال پیامک‌ها گفت: ظرفیت ارسال متن هر پیامک به گونه‌ای در نظر گرفته شده است که متن مورد نظر و حداقل را پوشش می‌دهد.

مطالب مرتبط:

  1. ترفند لغو دریافت پیامک تبلیغاتی
  2. تفاوت گفتاری پسر و دختر در پای تلفن
  3. ارسال عکس گرفته شده از طریق یاهو مسنجر
  4. نحوه مشاهده صورت‌حساب تلفن با پیامک و اینترنت
  5. روش قطع پیامک‌های تبلیغاتی
  6. چگونه از تلفن ثابت پیامک ارسال کنیم؟
  7. مراجعه گسترده مردم در اعتراض به پیامک حذف یارانهمرداد ۲۰م, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,035 views | دسته: ترفندستان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت