شخصیت شناسی مازیار فلاحی

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

بهترین شكل پیشانی، پیشانی مازیار فلاحی است.  اشخاص دارای این پیشانی، روشنفكر، بااستعداد، دلیر، مصمم و بی‌نهایت وقت‌شناس هستند. او انعطاف‌پذیر است ولی تن به مصالحه غیرقابل قبول نمی‌دهد. گاهی به دلیل استعداد خیره‌كننده‌اش دچار خودبینی می‌شود.

چشمان او نشانگر هوش و قدرت و سرشار از ایده و بی‌ریاست. بسیار صادق و خونگرم است، مهم‌ترین نقطه مثبت او این است كه طبیعت برون‌گرا و شخصیت باثباتی دارد.

صاحب این پلك شخصیتی مثبت‌اندیش و پذیرای افراد و عقاید جدید است. عاشق كسب اطلاعات و بالا بردن معلومات عمومی‌اش است و نكات ریز مورد‌توجه او از زیر نگاه دیگران به راحتی می‌گذرد. همیشه با علاقه به حرف‌های شما گوش می‌دهد.

به دیگران انرژی مثبتی ساطع می‌كند و با این قابلیت روحیه‌بخشی مربی بسیار خوبی می‌شود و از همه مهم‌تر، پدری قابل اعتماد و محكم و باپرستیژ خواهد شد.

بینی زاویه‌دار و مرتب او نظم خوبی را در كارهایش به‌خصوص برنامه‌های زندگی‌اش نشان می‌دهد. مصمم بودن او در مراحل مختلف زندگی‌اش اختلال در مسیرهایش را به حداقل می‌رساند. فردی متكی به خود است ولی حمایت و راهنمایی دیگران را هم دوست دارد. بی‌گدار به آب نمی‌زند.

مطالب مرتبط:

  1. کد پیشواز ایرانسل از مازیار فلاحی
  2. دانلود آهنگ خط فاصله از مازیار فلاحی
  3. دانلود دو آهنگ بی قرارم , گریه کن از مازیار فلاحی
  4. دانلود ورژن پیانو آهنگ مازیار فلاحی با نام دروغ
  5. مازیار فلاحی در جشن تولد علی کریمی + عکس
  6. شخصیت شناسی افراد با رنگ چشم
  7. شخصیت شناسی جالب با پرندگان (طالع بینی)مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,856 views | دسته: شخصیت ها، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت