صدور ویزای سفارت کانادا در تهران تعطیل شد

سفارت کانادا در تهران امروز اعلام کرده بخش صدور ویزای خود را تعطیل کرده است؛ اقدامی که می تواند تأثیرات فراوانی بر هزاران نفر از ایرانیان داشته باشد.

سفارت کانادا اعلام کرده این اقدام را جهت کاهش هزینه ها انجام داده است.

خبرگزاری فرانسه ضمن بیان این خبر نوشت خدمات ویزا برای ایرانیان به سفارت کانادا در آنکارا منتقل شده است. در پایگاه اینترنتی سفارت کانادا در ایران نیز از ایرانیان درخواست شده برای خدمات ویزا، به پایگاه سفارت این کشور در آنکارا مراجعه نمایند.

در بیانیه سفارت کانادا آمده است که این تصمیم از سوی دپارتمان تابعیت و مهاجرت کانادا اتخاذ شده که به طور معمول «در جستجوی راه هایی برای انجام موثرتر و کارآمدتر خدمات است».

در این بیانیه همچنین با اظهار این مطلب که چنین امری «غیر معمول نیست»، آمده است که سیستم جدید کامپیوتری به مأموران ویزا در سراسر جهان اجازه می دهد حجم کار خود را تقسیم کنند.

این تصمیم در حالی اتخاذ می شود که بر اساس آمارهای سال ۲۰۰۶، بیش از ۱۲۰ هزار ایرانی تبار در کانادا زندگی می کنند که بستگان آنان همه ساله برای ملاقات با آنان به این کشور سفر می نمایند.

بدون شک بر خلاف بیانیه سفارت کانادا، اقدام اخیر این کشور امری غیرمعمول و به دور از رویه های مرسوم در روابط عادی میان کشورهاست و لازم است دلایل این امر از سوی دستگاه دیپلماسی کشور به طور جدی تر مورد بررسی قرار گیرد.

مطالب مرتبط:

  1. آموزش رقص در بالاشهر تهران
  2. مسابقه رقص دختر ایرانی در تهران + عکس
  3. منشی خانم با سه میلیارد پول به کانادا گریخت
  4. “گلشیفته” بدل ناکارآمد معشوقه وزیر + عکس
  5. از سوی بانک مرکزی: یک موسسه مالی دیگر غیرمجاز اعلام شد
  6. گوگل نام “خلیج فارس” را از google maps حذف کرد!
  7. چرا ۲۰۰۰۰ مرد در انگلیس باردار هستند؟! + عکساردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 695 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت