علت خاکسپاری زودهنگام ایرج قادری از زبان همسرش

برگزاری زودهنگام مراسم تشییع جنازه و سپس دفن پیکر ایرج قادری هرچند سوء تفاهمات بسیاری را در میان مخاطبان سینما به وجود آورد اما با این حال تهمینه اطمینان مقدم همسر ایرج قادری از این مساله سخن گفته که ایرج به خواست خودش چنین در خاک آرمید.

متن کامل یادداشت تهمینه در این باره را به نقل از «اعتماد» می خوانید:
با خواست خودش چنین در خاک آرمید
ایرج قادری بزرگمردی که به عشق مردم و برای مردم زندگی کرد و زندگیش را روی پرده های نقره ای جاودانه ساخت با خواست خود چنان در خاک آرمید که گرانی جسمش بر شانه های مردمی که مهرش را به دل داشتند و هنرش را به جان خریدار بودند، حتی برای لحظه ای سنگینی نکند.

 او میخواست آخرین خاطره هایش بر پرده نقره ای باشد
او می خواست آخرین خاطره هایش همانی باشد که روزگاری بر پرده سینما و قاب تلویزیون بود تا وداع ابدی اش در آرامستان نباشد گویی که هر روز به لطف هنرش می شود دیدار تازه کرد تا هر کجا نام ایرج قادری بر صفحه ای نشست همگان به یاد قامت استواری که خم نشد جز در درگاه معبودش از جا برخیزند و این چنین بماند در یادهای عاشقانش.

از دوستان واقعی اش، همان مردمی که او هم عاشقانه دوستشان داشت، سپاسگزارم
بنا به خواسته اش هزینه مراسم ترحیم و مراسم مشابه به حساب موسسه محک یعنی موسسه حمایت از کودکان سرطانی واریز شده است تا او که خود پنجه در پنجه سرطان داشت بازیگر لحظات سخت کودکانی باشد که در چنبره این بیماری اسیرند. از دوستان واقعی اش، همان مردمی که او هم عاشقانه دوستشان داشت، سپاسگزارم. همانانی که میدانم برای روح بلندش از درگاه پروردگار طلب آمرزش می کنند.

 

مطالب مرتبط:

  1. ژوبین قادری فرزند ایرج قادری / عکس
  2. تهمینه اطمینان مقدم، همسر ایرج قادری / عکس
  3. افسانه پاکرو درباره ایرج قادری می گوید
  4. ایرج قادری، مسعود ده‌نمکی و اخراجی‌ها
  5. ایرج قادری درگذشت
  6. ایرج قادری ممنوع‌الملاقات شد
  7. پزشکان "ایرج قادری" را جواب کردنداردیبهشت ۱۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,819 views | دسته: اخبار، سینما، موضوعات
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت