عکسی که ترکیه را خشمگین کرد

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

انتشار تصویر گفت و گوی تلفنی رییس جمهوری آمریکا با نخست وزیر ترکیه درحالیکه چوب بیسبال در دست دارد، خشم ترکها را برانگیخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، کاخ سفید اخیرا تصویری را از گفت و گوی تلفنی “باراک اوباما” با “رجب طیب اردوغان” منتشر کرده است .. در این عکس اوباما درحالی با اردوغان صحبت می کند که یک چوب بیسبال در دست دارد.

پس از موضع گیری شدید ترکها در خصوص این عکس، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که این مسأله به هدف اظهار روابط خوب و نزدیک دو طرف منتشر شده است.

اوباما و اردوغان دوشنبه قبل تلفنی در خصوص سوریه گفت و گو کردند .. پس از این گفت و گو، کاخ سفید عکسی از اوباما را منتشر کرد که در یک دست گوشی تلفن و در دست دیگر چوب بیسبال دارد.

“متین لطفی بیدار”  نماینده حزب خلق جمهوری خواه ترکیه (حزب مخالف) در بیانیه ای اعلام کرد، این عکس نشان داد که نخست وزیر کشور ما در حکومت کشور از چه کسی فرمان می گیرد.

“اومت اوران” معاون رئیس این حزب نیز تأکید کرد: آیا اردوغان این عکس را دیده است، و آیا اقدامی برای پاسخ به این اهانت به ترکیه و مردم این کشور اتخاذ خواهد کرد.

یک روزنامه نگار ترک نیز پیشنهاد کرد که نخست وزیر ترکیه هم در پاسخ عکسی را در مصاحبه با اوباما منتشر کند که در آن یک کمربند و یا وردنه در دست گرفته است.

مطالب مرتبط:

  1. دیسکوی اسلامی در ترکیه! + عکس
  2. ملکه زیبایی که هوش و حواس رئیس جمهور را برد!/عکس
  3. عروس ترکیه ای احمدی نژاد + عکس
  4. مرد سال مجله تایم + عکس
  5. انتشار عکس عروسی اوباما در فیس بوک +عکس
  6. نمایی جدید از اسلام آمریکایی + عکس
  7. برادر کوچک اوباما در حلبی آباد زندگی می کند! + عکسمرداد ۱۴ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,379 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
سلمان :

خسته نباشید عالی بود

ebi :

الان اون چیه سانسور کردید؟؟؟؟دست هم دیگه سانسور کردن داره؟؟؟؟؟واقعا متاسفم


افزودن نظر:خوراک سایت