عکس فتوشاپی اعتراض اسرائیلی‌ها به سیاست جنگ در کنسرت خواننده زن امریکایی!

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

رژیم اشغالگر قدس برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران، با استفاده از حلقه‌های اجتماعی مرتبطش در فضای سایبر و شبکه‌های اجتماعی دست به ترفندهای جدید و مضحکانه‌ای می‌زند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران؛ چند روز پيش خبری بر روی سایت خبری دیلی نیوز قرار گرفت مبنی بر حمایت مادونا خواننده زن فاسد و بی اخلاق امریکایی در آخرین کنسرت برگزار شده‌اش از مخالفان جنگ با ایران. در این نوشته ادعا شده بود طرفداران اسرائیلی این خواننده منحرف امریکاییدر آخرین کنسرت وی با بردن پلاکاردهایی با عنوان No War With Iran به اظهارات مقامات سیاسی رژیم اشغالگر قدس در خصوص جنگ با ایران اعتراض کرده‌اند. و خود وی نیز شجاعانهاز این اعتراض حمایت کرده است.

نکته قابل تاملاین خبر اینجاست که دیلی نیوز مدعی شده این حلقه‌های اجتماعی اسرائیلی معتقدند حمله اسرائیل به ایران بسیار نزدیک بوده و قطعا جنگی اتفاق خواهد افتاد!

پیچیدگی طرح این ماجرا که در کمپین‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی صهیونیستی از جمله فیس بوک و توییتر نیز تبلیغ وسیعی شده است ایناست که هیچ گونه اشاره‌ای به قدرت نظامی و امنیتی ایران نمی‌شود و صورت مساله به رخ کشیدن قدرت پوشالي و عنكبوتي نظامی اسرائیل و تجهیزات نظامی ارتش آن تحت طرح خبر جذاب حضور یک خواننده زن فاسد در این معادله است.

از سویی عکس مطرح شده از این ماجرا نیز از سوی کاربران فضای مجازی با شبهات بسیاری مواجه شده استبه طوری که هنوز به اثبات نرسیده است که آیا این تصویر واقعی است و یا با استفاده از ترفندهای فتوشاپ طراحي شده است.

مطالب مرتبط:

  1. باز هم تیپ عجیب خواننده امریکایی سوژه عکاسان شد
  2. شباهت عجیب بدل کتایون ریاحی در کنسرت ابی! + عکس
  3. اوزیل هم با یک خواننده ازدواج میکند!
  4. چهره عجیب مدونا در کنسرت اخیرش + عکس
  5. جایزه ۱۰۰ هزار دلاری شیعه آنلاین برای کشتن شاهین نجفی خواننده رپ
  6. دختربچه امریکایی با حنجره طلایی + عکس
  7. خواننده «پس از باران» از دنیا رفت + عکسمرداد ۱۴ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,551 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت