فاجعه در طراحی لباس تازه پرسپولیس + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

یكی از كاربران اینترنت در مطلبی درباره لباس تازه تیم فوتبال پرسپولیس توضیحات جالبی داده است كه شرح آن در ادامه می آید:

سكانس اول:

شركت آلمانی آل اشپرت (uhlsport) محبت كرده اند و پیراهنی اختصاصی را برای تیم پرسپولیس طراحی كرده اند. من آدم فوتبالی ای نیستم ولی در طراحی دستی دارم.. به همین جهت تصمیم گرفتم این پست را بزنم.

در طرح اولیه این پیراهن ۶ خط بر روی دوش راست و ۶ خط بر روی دوش چپ بازیكنان بود؛ كه می گفتند به نشان ۶ تایی ها و از این حرف ها بوده! ولی با كمال تعجب دیروز در بازی با نفت تهران دیدم كه در این طرح دستكاری ای شده و ۶ خط به ۷ خط و طرح خط ها به كلمه لا اله الا الله تغییر یافته.. اینكه نوشتن این لفظ مقدس بر روی لباس، مستلزم رعایت نكات و احتیاط فراوان است بحثی است قابل تامل.. ولی نكته قابل توجه این است كه روی دوش چپ كلمه « لا اله ا » و روی دوش راست كلمه « لا الله » نوشته شده است.

البته ممكن است كه مسئولین طراحی این لباس نیتی خیر داشته اند اما در این صورت نیز جدا نویسی كلمه مورد نظر سبب بروز فاجعه ای به تمام معنا شده است.

همه می دانند كه طراحان همیشه سعی می كنند با طرح خود، با بینندگان سخن بگویند و همیشه سعی میكنند در طرح های خود از نشانه ها و نمادها استفاده كنند.
بر اساس همین اصل قطعا یك چنین طراحی ای از نگاه طراحش بدون قصد نبوده… ولی چرا در تمام پروسه تولید این لباس هیچكدام از مسئولین محترم این ریزبینی را به خرج نداده اند جای بسی تاسف است.

سكانس دوم:
حضرت آیت الله بهجت پس از كنفرانس برلین سخنرانی ای برای طلاب داشته اند كه به همین تیتر در اینترنت قابل دانلود است.. در این صوت، حضرت آیت الله بهجت رضی الله عنه می فرمایند:
«بسم الله الرحمن الرحیم… چه باید بكنیم… چه كار كردیم كه به این چیزها مبتلا می شویم؟! فكر این را باید بكنیم.. چه كار كرده ایم كه مانده ایم بی سرپرست.. اشكال در این است كه خودمان را اصلاح نمی كردیم و نكردیم و نخواهیم كرد!» ایشان در ادامه بدین مضمون سخن می گویند آنچه ما را به این بلاها مبتلا می كند رفتار و كردار خود ماست!

سكانس سوم:
كارگردان قبطی با حمایت آمریكا و اسرائیل فیلمی می سازد و به ساحت مقدس پیامبر اكرم (صلی الله علیه و آله) اهانت می كند. همه مسلمان ها اعتراض می كنند و سفارت خانه ها محاصره می شوند و … .

سكانس چهارم:
بهجت عارفان ادامه میدهد: « حاضر نیستیم خودمان را اصلاح كنیم؛ اگر حاضر بودیم خودمان را اصلاح كنیم به این بلاها مبتلا نمی شدیم… ما می خواهیم هر چه دلمان می خواهد بكنیم ولی دیگران حق ندارند… نه… حق ندارند اساعه ای بكنند..»

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مطالب مرتبط:

  1. ماجرا مسمومیت بازیکنان پرسپولیس پیچیده شد
  2. این بازیکن، هدف جدید پرسپولیس؟
  3. ابراز پشیمانی‌ انصاری‌فر ازحضور در پرسپولیس
  4. اولین مصاحبه جنجالی مهدوی کیا بر ضد سلطان و کادر پرسپولیس
  5. پرسپولیس حریف گهر هم نشد!
  6. عکس لباس پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر
  7. پرسپولیس رسماً پرسپولیس شدشهریور ۳۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,353 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت