فاجعه در طراحی لباس تازه پرسپولیس + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

یکی از کاربران اینترنت در مطلبی درباره لباس تازه تیم فوتبال پرسپولیس توضیحات جالبی داده است که شرح آن در ادامه می آید:

سکانس اول:

شرکت آلمانی آل اشپرت (uhlsport) محبت کرده اند و پیراهنی اختصاصی را برای تیم پرسپولیس طراحی کرده اند. من آدم فوتبالی ای نیستم ولی در طراحی دستی دارم.. به همین جهت تصمیم گرفتم این پست را بزنم.

در طرح اولیه این پیراهن ۶ خط بر روی دوش راست و ۶ خط بر روی دوش چپ بازیکنان بود؛ که می گفتند به نشان ۶ تایی ها و از این حرف ها بوده! ولی با کمال تعجب دیروز در بازی با نفت تهران دیدم که در این طرح دستکاری ای شده و ۶ خط به ۷ خط و طرح خط ها به کلمه لا اله الا الله تغییر یافته.. اینکه نوشتن این لفظ مقدس بر روی لباس، مستلزم رعایت نکات و احتیاط فراوان است بحثی است قابل تامل.. ولی نکته قابل توجه این است که روی دوش چپ کلمه « لا اله ا » و روی دوش راست کلمه « لا الله » نوشته شده است.

البته ممکن است که مسئولین طراحی این لباس نیتی خیر داشته اند اما در این صورت نیز جدا نویسی کلمه مورد نظر سبب بروز فاجعه ای به تمام معنا شده است.

همه می دانند که طراحان همیشه سعی می کنند با طرح خود، با بینندگان سخن بگویند و همیشه سعی میکنند در طرح های خود از نشانه ها و نمادها استفاده کنند.
بر اساس همین اصل قطعا یک چنین طراحی ای از نگاه طراحش بدون قصد نبوده… ولی چرا در تمام پروسه تولید این لباس هیچکدام از مسئولین محترم این ریزبینی را به خرج نداده اند جای بسی تاسف است.

سکانس دوم:
حضرت آیت الله بهجت پس از کنفرانس برلین سخنرانی ای برای طلاب داشته اند که به همین تیتر در اینترنت قابل دانلود است.. در این صوت، حضرت آیت الله بهجت رضی الله عنه می فرمایند:
«بسم الله الرحمن الرحیم… چه باید بکنیم… چه کار کردیم که به این چیزها مبتلا می شویم؟! فکر این را باید بکنیم.. چه کار کرده ایم که مانده ایم بی سرپرست.. اشکال در این است که خودمان را اصلاح نمی کردیم و نکردیم و نخواهیم کرد!» ایشان در ادامه بدین مضمون سخن می گویند آنچه ما را به این بلاها مبتلا می کند رفتار و کردار خود ماست!

سکانس سوم:
کارگردان قبطی با حمایت آمریکا و اسرائیل فیلمی می سازد و به ساحت مقدس پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) اهانت می کند. همه مسلمان ها اعتراض می کنند و سفارت خانه ها محاصره می شوند و … .

سکانس چهارم:
بهجت عارفان ادامه میدهد: « حاضر نیستیم خودمان را اصلاح کنیم؛ اگر حاضر بودیم خودمان را اصلاح کنیم به این بلاها مبتلا نمی شدیم… ما می خواهیم هر چه دلمان می خواهد بکنیم ولی دیگران حق ندارند… نه… حق ندارند اساعه ای بکنند..»

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مطالب مرتبط:

  1. ماجرا مسمومیت بازیکنان پرسپولیس پیچیده شد
  2. این بازیکن، هدف جدید پرسپولیس؟
  3. ابراز پشیمانی‌ انصاری‌فر ازحضور در پرسپولیس
  4. اولین مصاحبه جنجالی مهدوی کیا بر ضد سلطان و کادر پرسپولیس
  5. پرسپولیس حریف گهر هم نشد!
  6. عکس لباس پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر
  7. پرسپولیس رسماً پرسپولیس شدشهریور ۳۰م, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,299 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت