فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱

فروردین
امروز به جای این که بداخلاق باشید به دیگران کمک می کنید. با دیگران دور هم جمع می شوید و تمام مشکلات را فراموش می کنید و همدیگر را می بخشید. یک جشن کوچک می تواند فکر خوبی باشد.

اردیبهشت
اگر احساس می کنید شخصی از مشورت با شما سود می برد نهایت سعی تان را بکنید که به او کمک کنید اما سعی کنید قراردادهای مالی طولانی مدت زیادی نبندید و به زودی تغییراتی صورت می گیرد . مسیر کلی زندگی تان در حال تغییر است زیرا در چند روز آینده خیلی چیزها اصلاح می شوند .

خرداد
امروز ذهنتان گسترده است و بسیار مثبت اندیش تر هستید و به طور کلی روحیه لطیف تری دارید. آماده اید تا در رقابت هایی که زندگی برای شما تدارک دیده است، شرکت کنید. این کار را با لبخند و سیاست انجام می دهید. روابط احساسی نیز عالی می باشد زیرا در این زمان بسیار جذاب هستید، حتماً امشب به بیرون بروید.

تیر
با هر کسی مشکلی داشته اید اکنون آشتی می کنید.شاید همسرتان باشد اما ممکن است یک دوست یا اعضای خانواده باشد.آنها از این که اولین قدم را بردارند خجالت می کشند اما شما از اینکه قدم اول را بردارید خوشحال می شوید.

مرداد
امروز شما می خواهید که بدون توجه به وقایع اطراف، کار خودتان را انجام دهید. این خیلی مهم است که احساس کنید کار خودتان را انجام می دهید بدون این که راجع به نظر و یا نیازهای افراد دیگر نگران باشید و آنها برایتان مهم باشند! برای این زمان این کار خوب است، ولی پس از مدتی، باید نسبت به دیگر افرادی که در زندگی تان هستند نیز توجه نشان بدهید و یا به شکایت های معمول و همیشگی آنها گوش دهید.

شهریور
امروز،زهره،در برج جوزا پس روی می کند.رئیس و یا همکاران مثل همیشه برای تان مفید نیستند.شاید هم بین شما و آن ها سوءتفاهم پیش بیاید و باید سخت کار کنید تا این اتفاق پیش نیاید.اگر منتظر گرفتن پولی هستید که اخیراً کار کرده اید باید صبور باشید.

مهر
ونوس سیاره حاکم بر شما امروز وارد مسیر بازگشتی شده و این تاثیر نه چندان خوب بر روی برنامه های تعطیلات و سفرهایی که در این زمان دارید، خواهد گذاشت.ممکن است زمانی که نیاز دارید با افرادی صحبت کنید شما را قال گذاشته و یا در دسترس شما شما نباشند حتی ممکن است از رفتن به سفر منصرف شده و یا اشکالی در مسائل مالی تان رخ دهد پس نهایت سعی خود را بکنید تا بفهمید که چه اتفاقاتی د رحال رخ دادن است و شما در کجای کار قرار دارید.

آبان
امروز ونوس پس روی می کندوبنابراین از حالا تا ماه ژوئن یکسری موانع در روابط شما با دیگران وجود دارد.سعی کنید برای جلوگیری ا ز سوءتفاهم به طور واضح صحبت کنید.صداقت بهترین راه از همه نظر می باشد.

آذر
متاسفانه ونوس تصمیم می گیرد که حرکت پس گرد داشته باشد و در نتیجه ممکن است موقتاً سیستم حمایتی خود را از دست بدهید. شما سعی کنید، دلیل هر چه هم که می خواهد باشد با همه، گرم و دوستانه باقی بمانید.

دی
عطارد وارد برج ثور می شود، اگر به فرزندانتان توجه کنید آن ها امروز سرگرم کننده تر از همیشه خواهند بود. بازی پرانرژی را انجام می دهید و از آنجایی که به ورزش نیاز دارید این بازی برایتان مناسب می باشد. ونوس در برج جوزا پس روی می کند و مانعی در رابطه با مسائل روزمره وجود دارد. لازم است که یک روز به خودتان استراحت بدهید.

بهمن
ونوس امروز حرکت قهقرایی دارد بنابراین می توانید منتظر مشکلات کوچکی در روابط عاشقانه تان باشید. برنامه های اجتماعی تان که تحت کنترل شما هستند لغو می شوند یا به عقب می افتند و عاقلانه است که هر چه پیش می آید را آسان بگیرید و گرنه منجر به احساس اضطراب و ناکامی شما می شود . اگر فرزندی دارید آنها نیز می خواهند شکیبایی شما را امتحان کنند بنابراین سعی کنید در هفته اخیر آرام و خوش اخلاق باشید.

اسفند
حال عطارد به ثور نقل مکان کرده است و پی می برید که یکی از اعضای خانواده تان دارد گوشهای شما را می بندد غیبت را دوست دارید اما حقیقتاً می خواهید که برنامه هایتان پیش برود. تصمیم بگیرید به آنها مقداری وقت بدهید و سپس توضیح دهید که مجبورید پیش بروید اگر نیاز دارید یک دروغ مصلحتی بگویید.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه، جمعه ۱۰ شهریور
  2. فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱
  3. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال فردا جمعه بیست و پنجم فروردین ماه سال ۱۳۹۱اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,542 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت