فال روزانه/ دوشنبه ۱۷ مهر

 

 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

از اینکه درخواستی مرتبا تکرار شود و حالت وظیفه به خود بگیرد متنفرید. اما طرز برخورد شما با این مشکل تا به حال درست نبوده است.

پیش بینی روابط شما: در ارتباط با دیگران مراقب باشید تنها بر خواسته های خودتان تاکید نورزید و اصرار نداشته باشید که همه چیز آن طور که شما می خواهید انجام شود.

پیش بینی شغل شما: احتمال دارد که دیگران مقابل شما بایستند و با شما مخالفت کنند، آن هم طوری که دیگران بشنوند و نظرات خود را بیان کنند. این اختلاف بیشتر به تمایل آنها به خودنمایی مربوط است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

برنامه ریزی های شما برای آینده تنها زمانی درست از آب در می آید که پشتوانه ای محکم داشته باشد، چه از نظر مالی و چه از نظر حمایت فکری دیگران.

پیش بینی ورابط شما: امروز روزی رومانتیک است. در ابراز احساسات مشکلی نخواهید داشت. همین طور طرف مقابل شما را درک می کند و به صحبت هایتان گوش می دهد.

پیش بینی شغل شما: امروز احساس قدرت و اراده می کنید. احساس شما این است که به هرچه بخواهید می رسید. به خصوص در زمینه های کاری و حرفه ای از اعتمادبه نفس خوبی برخوردار خواهید بود.

فال روزانه متولدین خرداد

اتفاقی که اخیرا در زندگی شما افتاده و تا به حال سابقه نداشته است درس عبرتی برای شما بوده و به خود قول داده اید هرگز بعضی اشتباهات را تکرار نکنید. امیدوار هستیم که بر سر قولتان بمانید.

پیش بینی روابط شما: با کسی آشنا می شوید که همیشه در رویاهایتان به دنبال او می گشته اید، اگرچه امیدی به آمدنش نداشته اید. جالب اینکه اگر بخت با شما یار باشد و فرصت آشنایی با او را پیدا کنید خواهید دید که وجود او سرشار از عشق و انرژی است.

پیش بینی شغل شما: بد نیست اگر گاهی به دیگران نه بگویید. سخت است ولی غیر ممکن نیست. کافیست کمی تمرین کنید.

فال روزانه متولدین تیر

اگر به قسمت اعتقاد دارید، امروز با چیزی روبرو می شوید که سرنوشت برایتان آماده کرده است ولی پذیرفتن یا نپذیرفتن آن کاملا به خود شما بستگی دارد.

پیش بینی روابط شما: اگر بدبینی خود را نسبت به بعضی از اطرافیان کم نکنید، نخواهید توانست واقعیت ها را ببینید و آن طور که شایسته است واکنش نشان دهید.

پیش بینی شغل شما: به این نتیجه می رسید که اصل بسیار عمیق تر و وسیع ترین چیزی است که شما در ظاهر می بینید. ممکن است حس کنید که با شما روراست نبوده اند ولی بهتر است قضاوت خود را تنها به زمانی موکول کنید که از همه چیز مطمئن شده اید.

فال روزانه متولدین مرداد

نباید همه وقت خود را در پشت یک میز یا مقابل کامپیوتر بگذرانید. سعی کنید تحرک بیشتر و تغذیه سالم تری داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: زمان مناسب برای ملاقات با شخصی ویژه فرا رسیده است. شما این شخص را در یک محیط آموزشی، فرهنگی یا در حال انجام اعمال بشردوستانه پیدا خواهید کرد.

پیش بینی شغل شما: شرایط به گونه ای است که دو یا چند وظیفه بر عهده شما گذاشته شده و احساس می کنید که تا حدی تحت فشار قرار گرفته اید. مراقب سلامتی خود باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

لازم است بیشتر از اینها برای رسیدن به آرزوهایتان تلاش کنید. تنها فکر کردن به اهداف کافی نیست بلکه باید برای رسیدن به آنها به کار و تلاش متوسل شوید.

پیش بینی روابط شما: طرف مقابلتان وابستگی زیادی دارد و با احساسات بیش از حد و گاهی غیر منطقی باعث می شود که بعضی وقت ها احساس خفگی کنید. اما این وضع مقطعی است. هر رابطه ای برای رشد و تکامل به زمان احتیاج دارد.

پیش بینی شغل شما: به هرچیزی که بخواهید می رسید به این شرط که بیشتر از اینها به خودتان ایمان داشته باشید.

فال روزانه متولدین مهر

بعضی چیزها لزومی ندارد از دیگران پنهان شوند یا در فهرست صحبت های غیرمجاز قرار بگیرند. در واقع چیزهایی هست که اگر آنها را بگویید به نفعتان خواهد بود.

پیش بینی روابط شما: ممکن است در شناخت دوستان خوب دچار اشتباه شده باشید. این اشتباه از هرکسی ممکن است سر بزند. مهم زمانی است که به آن پی می برید.

پیش بینی شغل شما: در موقعیتی قرار می گیرید که رد درخواست دیگران بسیار سخت است. در واقع شما شجاعت نه گفتن را نخواهید داشت و به همین دلیل به کاری مجبور می شوید که آن را دوست ندارید.

فال روزانه متولدین آبان

از هر چیزی که آزادیتان را بگیرد دوری می کنید ولی بعضی چیزها ناچار بر عهده شما گذاشته می شود و راه فراری هم نیست پس آنها را بپذیرید.

پیش بینی روابط شما: اگرچه عشق و روابط عاطفی را دوست دارید و ان را مهم می دانید ولی از انسان های حساس و وابسته دل خوشی ندارید و از چنین شخصی دوری خواهید کرد.

پیش بینی شغل شما: اهمیت کار گروهی را فراموش نکنید. اگر با کسی همراه شوید او به شما کمک می کند تا کارها را زودتر انجام دهید و به نتیجه برسانید.

فال روزانه متولدین آذر

احساس می کنید چیزی جلوی پیشرفتتان را گرفته و در ازای هرقدمی که رو به جلو برمی دارید چند قدم عقب می روید. پایدارتر باشید و به این زودی ناامید نشوید.زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد.

پیش بینی روابط شما: در مورد مسائل عاطفی و عاشقانه بعضی اوقات گیج می شوید و نمی دانید چه باید بکنید. به خصوص وقتی طرف مقابل به شما توجه کافی ندارد ممکن است آن را با خیانت اشتباه بگیرید.

پیش بینی شغل شما: اشتیاق شما نسبت به شغلتان کم شده ولی علت واقعی آن را نمی دانید. اگر شرایط به همین صورت پیش برود ممکن است در کارتان با مشکل مواجه شوید.

فال روزانه متولدین دی

گاهی توانایی شفاف فکر کردن را از دست می دهید و به همین دلیل احساس سردرگمی و آشفتگی به سراغتان می آید. قبل از هر چیز لازم است هدفی برای خود تعیین کنید تا تکلیف خود را بازندگی بدانید.

پیش بینی روابط شما: یک رابطه عاشقانه و خالصانه ارزش آن را دارد که از بعضی خواسته های خود بگذرید و احساسات طرف مقابل را به منطق خود ترجیح دهید.

پیش بینی شغل شما: خوش گذراندن و تنوع در محل کار مسلما مهم است. اما باید مطمئن باشید که کار خود را به موقع به پایان می برید.

فال روزانه متولدین بهمن

این روزها اتفاقاتی می افتد که احساسات شما را آسیب پذیرتر و دلتان را نازک تر می کند. با خودتان مهربان باشید و از خودتان عیب جویی نکنید. بگذارید این مرحله از زندگیتان بی دردسر سپری شود.

پیش بینی روابط شما: امروز فرصت دارید که خود را از کار و دغدغه هایش رها کنید و در عوض زمان بیشتری را در کنار کسی که دوستش دارید بگذرانید. از این لحظات نهایت استفاده را ببرید.

پیش بینی شغل شما: روزمرگی را رها کنید و به پیشنهادی که به شما داده اند بیشتر فکر کنید. ریسک امروز بعدها نتیجه خواهد داد.

فال روزانه متولدین اسفند

این هفته هم پرمشغله هستید و به خصوص با نزدیک شدن به آخر هفته سرتان شلوغ تر خواهد شد.

پیش بینی روابط شما: رابطه ای که در حال سرد شدن بود دوباره به حابت عادی بر می گردد. اگر با جان و دل خواهان حفظ این رابطه هستید باید حساسیت های خود را کم کنید و منطقی تر فکر کنید.

پیش بینی شغل شما: آنچه دیگران راجع به شما فکر می کنند اهمیت خود را از دست داده و ترجیح می دهید به مسائل مهم تری فکر کنید. هرچند خود شما هم می دانید که نمی توان خود را کاملا از دیگران جدا کرد.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  2. فال روزانه/ پنج شنبه ۲۰ مهر
  3. فال روزانه/ جمعه ۱۴مهر
  4. فال روزانه / چهارشنبه ۱۲مهر
  5. فال روزانه / دوشنبه ۱۰ مهر
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸
  7. فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱مهر ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,211 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت