فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱

 

 

فروردين
شايد فرد جالب و جديدي وارد زندگي تان شود. اين فرد به خصوص پر از خوبي و محبت است و براي اين كه شما را خوشحال كند از حق خودش مي گذرد. سعي كنيد محبت هاي وي را پاسخ دهيد.

ارديبهشت
شاید خودتان را گول بزنید و یک نفر را که اخیراً ملاقات کرده اید بسیار مهم تر از آنچه که هست فرض کنید . نمی توانید دیگران را مجبور کنید شما را دوست داشته باشند بنابراین سعی کنید در کنار دوستان بمانید و اجازه دهید هر چیزی در زمان خودش صورت بگیرد.

خرداد
امروز رفتاري غير معمول داريد و دوست نداريد در پشت صحنه بمانيد. اگر مشكلي پيش بيايد با آن روبه رو مي شويد. اما بهتر است آرام باشيد و همسرتان را ناراحت يا خشمگين نكنيد، مخصوصاً‌ اگر آنها به دنبال دعوا هستند. اگر احساساتتان در اوج خود هستند نبايد لزوماً فكر كنيد همه بايد مثل شما باشند مراقب باشيد تا به دردسر نيفتيد.

تير
احساس نگرانی و اضطراب هر لحظه بیشتر و قوی تر می شود.شاید دوست نداشته باشید در مورد هیچ چیزی جدی فکر کنید اما در بعضی موارد باید در مورد این احساس های ناامنی و عدم اطمینان صحبت کنید مخصوصاً اگر رابطه دوستانه دارید.

مرداد
امروز مريخ به علامت سرطان وارد مي شود كه مربوط به خصوصي ترين ونهاني ترين بخش جدول شماست. به اين معني كه زمان هايي وجود دارد كه شما نمي توانيد احساسات خود را بيان كنيد، و اين مسئله سبب اضطراب و نگراني شما مي شود. حتي اگر پشت پرده هم علت هايي براي ناراحتي وجود دارد، باز هم شما تمام دلايل خود را بازگو كنيد

شهريور
امروز،مریخ به برج سرطان می رود.این قسمت از چارت شما به دوستان و آشنایان مربوط می شود.بنابراین در برخورد با آنها دچار تنش های زیادی می شوید.اگر با سرعتی که شما دوست دارید کار نکنند حوصله تان سر می رود.اما بهتر است کمی آرام باشید و با ملایمت کار کنید.واگر نه با آن ها دچار مشکل و جروبحث می شوید.

مهر
مارس امروز وارد علامت خاکی بزکوهی می شود و شما را وادار می سازد که انرژی خود را متمرکز ساخته و آن را در جهت پیشرفت در زندگی به کار برید.از این به بعد شما به تماشای دیگران که برای خود نام و شهرتی می سازند،نمی شینید..در عوض می خواهید که به آنها ملحق شده و از سهیم بودن خود در پیروزی ها لذت ببرید.باید در این رابطه مصمم باشید ولی اجازه ندهید که افراد فامیل تان به مناسبت این بلند پروازی جدید از شما برنجند.

آبان
امروز مریخ وارد برج سرطان می شود.این قسمت از چارت شما به مسافرت های روحی و جسمی مربوط می شود.یعنی می توانید هر چیزی را که می خواهید با طبیعت و فکرتان آن را به دست آورید.شاید به کشور دیگری بروید و یا تحصیلات تان را ادامه دهید.

آذر
امروز مارس به خانه تير وارد مي شود كه خانه شراكتها و روابط با جنس مخالف است. بطور غريزي شما خواهيد خواست كه انرژي بيشتر را براي برقراري روابط عاشقانه تر و پرمحبت تر با شريك زندگي تان صرف كنيد. ولي اگر هر نوع عصبيتي بين شما وجود دارد بهتر است اول آنها را مرتفع سازيد. ممكن است يك رقيب شما را غافلگير كند و در اين صورت شما بايد يك خط دفاعي مناسب براي خود بگيريد.

دي
امروز ديگران فوق العاده حساس هستند و اگر با كسي رك صحبت كنيد حتماً ناراحت مي شود. اگر به نظر مي رسد كه اطرافيان بي اراده هستند و يا در رابطه با موضوعي قاطع نيستند، دليلي براي مجبور كردن آن ها وجود ندارد بعداً نتيجه مي گيرند و همه چيز درست مي شود پس از قبل آماده باشيد.

بهمن
مریج امروز به تیرماه می رود و به قسمت کارهای روزمره سلامتی و روابط تان با همکاران مربوط می شود . بنابراین تعجب آور نیست که احتیاج دارید به برتری های خود توجه کنید و از خودتان بپرسید که آیا زمان کافی برای کارهای مهم قرار می دهید یا لحظات بیداریتان را صرف انجام کارهایی می کنید که آخر سر هیچ موفقیتی ندارد و یا سعی می کنید به زحمت بر مشکلات غلبه کنید. اگر از تعادل زندگی تان راضی نیستید روش برنامه ریزی جدیدی پیدا کنید و در موردش فکر کنید.

اسفند
سیارات تصمیم گرفته اند که آیا امروز را در بحث و مشاجره بگذارنید یا در عشقبازی . حقیقتاً انتخاب با شماست . دقیقاً چه می خواهید ؟‌ خوب ظاهراً آشکار به نظر می رسد اما زندگی هرگز بی پرده نیست.

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه/ دوشنبه ۱۷ مهر
  2. فال روزانه / دوشنبه ۱۰ مهر
  3. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 957 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت