فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱

 

 

فروردین
شاید فرد جالب و جدیدی وارد زندگی تان شود. این فرد به خصوص پر از خوبی و محبت است و برای این که شما را خوشحال کند از حق خودش می گذرد. سعی کنید محبت های وی را پاسخ دهید.

اردیبهشت
شاید خودتان را گول بزنید و یک نفر را که اخیراً ملاقات کرده اید بسیار مهم تر از آنچه که هست فرض کنید . نمی توانید دیگران را مجبور کنید شما را دوست داشته باشند بنابراین سعی کنید در کنار دوستان بمانید و اجازه دهید هر چیزی در زمان خودش صورت بگیرد.

خرداد
امروز رفتاری غیر معمول دارید و دوست ندارید در پشت صحنه بمانید. اگر مشکلی پیش بیاید با آن روبه رو می شوید. اما بهتر است آرام باشید و همسرتان را ناراحت یا خشمگین نکنید، مخصوصاً‌ اگر آنها به دنبال دعوا هستند. اگر احساساتتان در اوج خود هستند نباید لزوماً فکر کنید همه باید مثل شما باشند مراقب باشید تا به دردسر نیفتید.

تیر
احساس نگرانی و اضطراب هر لحظه بیشتر و قوی تر می شود.شاید دوست نداشته باشید در مورد هیچ چیزی جدی فکر کنید اما در بعضی موارد باید در مورد این احساس های ناامنی و عدم اطمینان صحبت کنید مخصوصاً اگر رابطه دوستانه دارید.

مرداد
امروز مریخ به علامت سرطان وارد می شود که مربوط به خصوصی ترین ونهانی ترین بخش جدول شماست. به این معنی که زمان هایی وجود دارد که شما نمی توانید احساسات خود را بیان کنید، و این مسئله سبب اضطراب و نگرانی شما می شود. حتی اگر پشت پرده هم علت هایی برای ناراحتی وجود دارد، باز هم شما تمام دلایل خود را بازگو کنید

شهریور
امروز،مریخ به برج سرطان می رود.این قسمت از چارت شما به دوستان و آشنایان مربوط می شود.بنابراین در برخورد با آنها دچار تنش های زیادی می شوید.اگر با سرعتی که شما دوست دارید کار نکنند حوصله تان سر می رود.اما بهتر است کمی آرام باشید و با ملایمت کار کنید.واگر نه با آن ها دچار مشکل و جروبحث می شوید.

مهر
مارس امروز وارد علامت خاکی بزکوهی می شود و شما را وادار می سازد که انرژی خود را متمرکز ساخته و آن را در جهت پیشرفت در زندگی به کار برید.از این به بعد شما به تماشای دیگران که برای خود نام و شهرتی می سازند،نمی شینید..در عوض می خواهید که به آنها ملحق شده و از سهیم بودن خود در پیروزی ها لذت ببرید.باید در این رابطه مصمم باشید ولی اجازه ندهید که افراد فامیل تان به مناسبت این بلند پروازی جدید از شما برنجند.

آبان
امروز مریخ وارد برج سرطان می شود.این قسمت از چارت شما به مسافرت های روحی و جسمی مربوط می شود.یعنی می توانید هر چیزی را که می خواهید با طبیعت و فکرتان آن را به دست آورید.شاید به کشور دیگری بروید و یا تحصیلات تان را ادامه دهید.

آذر
امروز مارس به خانه تیر وارد می شود که خانه شراکتها و روابط با جنس مخالف است. بطور غریزی شما خواهید خواست که انرژی بیشتر را برای برقراری روابط عاشقانه تر و پرمحبت تر با شریک زندگی تان صرف کنید. ولی اگر هر نوع عصبیتی بین شما وجود دارد بهتر است اول آنها را مرتفع سازید. ممکن است یک رقیب شما را غافلگیر کند و در این صورت شما باید یک خط دفاعی مناسب برای خود بگیرید.

دی
امروز دیگران فوق العاده حساس هستند و اگر با کسی رک صحبت کنید حتماً ناراحت می شود. اگر به نظر می رسد که اطرافیان بی اراده هستند و یا در رابطه با موضوعی قاطع نیستند، دلیلی برای مجبور کردن آن ها وجود ندارد بعداً نتیجه می گیرند و همه چیز درست می شود پس از قبل آماده باشید.

بهمن
مریج امروز به تیرماه می رود و به قسمت کارهای روزمره سلامتی و روابط تان با همکاران مربوط می شود . بنابراین تعجب آور نیست که احتیاج دارید به برتری های خود توجه کنید و از خودتان بپرسید که آیا زمان کافی برای کارهای مهم قرار می دهید یا لحظات بیداریتان را صرف انجام کارهایی می کنید که آخر سر هیچ موفقیتی ندارد و یا سعی می کنید به زحمت بر مشکلات غلبه کنید. اگر از تعادل زندگی تان راضی نیستید روش برنامه ریزی جدیدی پیدا کنید و در موردش فکر کنید.

اسفند
سیارات تصمیم گرفته اند که آیا امروز را در بحث و مشاجره بگذارنید یا در عشقبازی . حقیقتاً انتخاب با شماست . دقیقاً چه می خواهید ؟‌ خوب ظاهراً آشکار به نظر می رسد اما زندگی هرگز بی پرده نیست.

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه/ دوشنبه ۱۷ مهر
  2. فال روزانه / دوشنبه ۱۰ مهر
  3. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۱ | بازدید : 919 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت