فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱

 

فروردين
امروز تجربه خوبي به دست مي آوريد شايد هم پول خوبي به دست آوريد. فرصت هاي كاري را از دست ندهيد.

ارديبهشت
فوق العاده مثبت اندیش رک و مستبد هستید و احساس خوبی نسبت به یک رابطه دوستی طولانی دارید و می توانید با اعتماد به نفس جدیدی که یافته اید بر تمام موانع فائق آیید.

خرداد
امروز بايد از تمامي شرايط غيرمعمولي به خوبي استفاده كنيد. تمام چيزهاي غير معمول برايتان شانس مي آورد، تنها كاري كه بايد بكنيد، اين است كه از شجاعت خود استفاده كنيد و كارهاي روزمره را كنار بگذاريد. امشب بيرون برويد، فرصتي داريد تا انرژي تان را تخليه كنيد.

تير
امروز روز تفریح و گردش است.ماندن در خانه تنها شما را عصبانی و خسته می کند.دوست دارید که با دیگران در ارتباط باشید و با آنها صحبت کنید.اینطور نیست؟

مرداد
اگر ديروز از كوره در رفته ايد و عصباني شديد، اكنون خودتان را با احساس پشيماني و ناراحتي مي خوريد هر چه سريع تر عذرخواهي كنيد، در غير اين صورت همه روز را با احساس بدبختي و نفرين خواهيد گذراند. هرگونه برنامه مسافرت، كه قبلاً تنظيم كرده بوديد ممكن است امروز به تاخير بيافتد و يا دوباره تنظيم شود، به علت اين كه هيچ چيز تحت كنترل شما نيست و به نظر مي رسد كه كاري از دستتان بر نمي آيد.

شهريور
مراقب سلامتی خود هستید اگر چه بعضی ها در این زمینه افراط می کنند.امروز برای تناسب اندام و سلامتی خودتان پول خرج کنید.هم چنین دوست دارید غذاهایی با کیفیت بالا بخورید.

مهر
به نظر می رسد که امروز روز بسیار سختی باشد و شما به زودی احساس می کنید که سنگینی همه مسوولیت های جهان روی شانه های شما گذاشته شده است.انگار هر چیز و هر کسی می خواهد حال شما را بگیرد چرا که شما به آنها اجازه می دهید که هر چه می خواهند در گوش شما بگویند.هم چنین شما مجبور به رویارویی با شخصی بسیار خشک انعطاف ناپذیر هستید که در حضور او به شما احساس بچه مدرسه بودن دست می دهد

آبان
با شخصی در مورد موضوع خاصی صحبت می کنید.سعی کنید کلمات را با دقت انتخاب کنید،در این صورت احساس ناراحتی یا بدی نمی کنید.

آذر
ممكن است امروز احساس كنيد نااميد شده ايد و بخواهيد فقط در تخت خود بمانيد و فعاليتي نكنيد. قطعاً روزي هم نيست كه به ديگران بخواهيد دلگرمي بدهيد چون آنها هم در كارها بي حوصله اند. شايد اين را بعنوان نشانه اي بگيريد كه امروز را بهتر است به روز ”بودن“ و نه روز”انجام دادن“ تبديل كنيد.(بهتر است فقط استراحت كنيد و دست به كاري نزنيد) اگر خلاق هستيد اين موقعيت ايده آل است كه از استعدادهاي طبيعي خود لذت ببريد و بقيه را به حال خود بگذاريد.

دي
تعطيلات آخر هفته اوضاع خانه زياد مساعد نيست. پس بهتر است وقتتان را با دوستان بگذرانيد. اگر فرزندي داريد، تمام روز او را بيرون از خانه ببريد. چون اگر در خانه بمانيد حتماً مشاجره اي پيش مي آيد.

بهمن
امروز شخصی که با شما صمیمی است با تغییر عقیده دادن های بی جهت یا در انتظار نگه داشتن شما کلافه تان می کند. همچنین انتظار پیش آمدن سوء‌تفاهمی در رابطه با پول باشید. بنابراین سعی کنید درگیر چنین موضوعی نشوید و گرنه منجر به اوقات تلخی و احساس سردرگمی شما می شود. اگر می خواهید چیزی را قرض بدهید و بعداً‌ پس بگیرید فکر خوبی نمی باشد چون دیگر آن را نمی بینید !‌

اسفند
پذیرایی مهمان ممکن است یک جیب پر از پول برای شما خرج بردارد و آخر هفته شما تبدیل به کابوس مالی شود. اگر حقیقتاً از یک هزینه نمی توانید اجتناب کنید سعی کنید ارزش آن را معادل تمام بدبختی های خود قرار دهید.آن را درست حلاجی کنید و قول بدهید برای دفعه بعدی بهتر آماده باشید.

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه (شنبه ۲۹ مهر ۹۱)
  2. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  3. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روز ۹ اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,205 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت