فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱

 

فروردین
امروز تجربه خوبی به دست می آورید شاید هم پول خوبی به دست آورید. فرصت های کاری را از دست ندهید.

اردیبهشت
فوق العاده مثبت اندیش رک و مستبد هستید و احساس خوبی نسبت به یک رابطه دوستی طولانی دارید و می توانید با اعتماد به نفس جدیدی که یافته اید بر تمام موانع فائق آیید.

خرداد
امروز باید از تمامی شرایط غیرمعمولی به خوبی استفاده کنید. تمام چیزهای غیر معمول برایتان شانس می آورد، تنها کاری که باید بکنید، این است که از شجاعت خود استفاده کنید و کارهای روزمره را کنار بگذارید. امشب بیرون بروید، فرصتی دارید تا انرژی تان را تخلیه کنید.

تیر
امروز روز تفریح و گردش است.ماندن در خانه تنها شما را عصبانی و خسته می کند.دوست دارید که با دیگران در ارتباط باشید و با آنها صحبت کنید.اینطور نیست؟

مرداد
اگر دیروز از کوره در رفته اید و عصبانی شدید، اکنون خودتان را با احساس پشیمانی و ناراحتی می خورید هر چه سریع تر عذرخواهی کنید، در غیر این صورت همه روز را با احساس بدبختی و نفرین خواهید گذراند. هرگونه برنامه مسافرت، که قبلاً تنظیم کرده بودید ممکن است امروز به تاخیر بیافتد و یا دوباره تنظیم شود، به علت این که هیچ چیز تحت کنترل شما نیست و به نظر می رسد که کاری از دستتان بر نمی آید.

شهریور
مراقب سلامتی خود هستید اگر چه بعضی ها در این زمینه افراط می کنند.امروز برای تناسب اندام و سلامتی خودتان پول خرج کنید.هم چنین دوست دارید غذاهایی با کیفیت بالا بخورید.

مهر
به نظر می رسد که امروز روز بسیار سختی باشد و شما به زودی احساس می کنید که سنگینی همه مسوولیت های جهان روی شانه های شما گذاشته شده است.انگار هر چیز و هر کسی می خواهد حال شما را بگیرد چرا که شما به آنها اجازه می دهید که هر چه می خواهند در گوش شما بگویند.هم چنین شما مجبور به رویارویی با شخصی بسیار خشک انعطاف ناپذیر هستید که در حضور او به شما احساس بچه مدرسه بودن دست می دهد

آبان
با شخصی در مورد موضوع خاصی صحبت می کنید.سعی کنید کلمات را با دقت انتخاب کنید،در این صورت احساس ناراحتی یا بدی نمی کنید.

آذر
ممکن است امروز احساس کنید ناامید شده اید و بخواهید فقط در تخت خود بمانید و فعالیتی نکنید. قطعاً روزی هم نیست که به دیگران بخواهید دلگرمی بدهید چون آنها هم در کارها بی حوصله اند. شاید این را بعنوان نشانه ای بگیرید که امروز را بهتر است به روز ”بودن“ و نه روز”انجام دادن“ تبدیل کنید.(بهتر است فقط استراحت کنید و دست به کاری نزنید) اگر خلاق هستید این موقعیت ایده آل است که از استعدادهای طبیعی خود لذت ببرید و بقیه را به حال خود بگذارید.

دی
تعطیلات آخر هفته اوضاع خانه زیاد مساعد نیست. پس بهتر است وقتتان را با دوستان بگذرانید. اگر فرزندی دارید، تمام روز او را بیرون از خانه ببرید. چون اگر در خانه بمانید حتماً مشاجره ای پیش می آید.

بهمن
امروز شخصی که با شما صمیمی است با تغییر عقیده دادن های بی جهت یا در انتظار نگه داشتن شما کلافه تان می کند. همچنین انتظار پیش آمدن سوء‌تفاهمی در رابطه با پول باشید. بنابراین سعی کنید درگیر چنین موضوعی نشوید و گرنه منجر به اوقات تلخی و احساس سردرگمی شما می شود. اگر می خواهید چیزی را قرض بدهید و بعداً‌ پس بگیرید فکر خوبی نمی باشد چون دیگر آن را نمی بینید !‌

اسفند
پذیرایی مهمان ممکن است یک جیب پر از پول برای شما خرج بردارد و آخر هفته شما تبدیل به کابوس مالی شود. اگر حقیقتاً از یک هزینه نمی توانید اجتناب کنید سعی کنید ارزش آن را معادل تمام بدبختی های خود قرار دهید.آن را درست حلاجی کنید و قول بدهید برای دفعه بعدی بهتر آماده باشید.

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه (شنبه ۲۹ مهر ۹۱)
  2. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  3. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روز ۹ اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,129 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت