فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱

 

 

فروردين
مي توانيد از ايده ها پيشنهادات ديگران بهره مند شويد. افراد جديدي وارد زندگي تان مي شوند. شايد هم عشق جديدي بيابيد.

ارديبهشت
بد نیست که محدودیت های شخصی تان را تقسیم بندی کنید. هر زمانی که حس مسوولیت به ذهنتان می رسد دوست دارید از آن فرار کنید. خودتان را گول نزنید که بپذیرید توانایی انجام کاری را ندارید. ایجاد موانع بر سر راهتان تنها شما را عصبانی تر می کند. همین الان دست از این کار بردارید حتماً احساس بهتری پیدا می کنید.

خرداد
اوضاع بهتر مي شود مخصوصاً‌ در مورد رابطه ها. رقابت و هم چشمي به نظر مي رسد از بين رفته است و همه آماده هستند در كنار هم براي هدفي مشترك تلاش كنند. چنين همكاري و همياري هميشه اتفاق نمي افتد بنابراين بايد آماده باشيد تا از آن نهايت استفاده را ببريد. بهتر است با همكاران كارهاي اجتماعي انجام دهيد.

تير
مریخ به برج سرطان می رود.زمان مناسبی است که رک و راست صحبت کنید.یکی از افرادی که با شما صمیمی است شدیداً تمایل دارد در مورد موضوعی مستقیماً به شما صحبت کند و مشکلات را حل کند اگر می خواهید مشاجره ای پیش نیاید اول قدم خودتان را بردارید.هیچ کس به اندازه و خوبی شما نمی تواند از ایجاد یک بحث و جدل جلوگیری کند.اما این بار خودتان را کنترل کنید.

مرداد
ستاره ها بيانگر اين موضوعند كه انرژي شما مثل هميشه نيست و نياز داريد كه در صورت امكان مسائل را كمي ساده تر در نظر بگيريد. متاسفانه ممكن است گفتن اين حرف ساده تر از عمل كردن به آن باشد، چرا كه شما فشار زيادي را احساس ميكنيد از اين كه به وسط معركه رفته و حداقل ۶ كار را با هم ودر آن واحد انجام دهيد. هم چنين اين امر كه با نگراني هايتان كلنجار برويد، كمكي نخواهد كرد، زيرا سبب مي شوند، بيشتر احساس تهي و پوچ بودن بكنيد.

شهريور
امروز حساس تر و خجالتی تر هستید.اگر قرار باشد جایی بروید.این موضوع که افراد غریبه زیادی آن جا هستند شما را مجبور می کند تا در خانه بمانید بنابراین کسی را مجبور کنید با شما بیاید و از لحاظ روحی حمایت تان کند.اگر انتظار دیدن عشق تان را دارید شاید دیر کنید و یا حتی وقتی برای دیدن شما نداشته باشد.

مهر
در حال حاضر می دانید که افراد خانواده از این که شما تصمیم گرفته اید به آروزهای بلند پروازانه خود جامه عمل بپوشانید،چندان راضی نیستند پس بهتر است شما ترس آنها را از بین برده و به آنها بگویید که اوضاع از چه قرار است.متاسفانه ممکن است در این زمینه شما احساس گناه کنید.به خصوص اگر آنها مدام در حال سرزنش و ملامت شما دردلشان باشند.این طور به نظر می رسد که در طول چندین هفته آینده،شما نیاز دارید که با تردستی از این اوضاع خلاص شوید.

آبان
اتفاقاتی که امروز می افتد باعث می شود تا با دید وسیع تری به زندگی نگاه کنید.شاید بخواهید خودتان را از نظر روانشناسی بررسی کنید و خودتان را بهتر بشناسید.اکنون زمان مناسبی است تا درباره هدف های طولانی مدت خود فکر کنید و چگونگی رسیدن به این اهداف را بررسی کنید.

آذر
امروز هر برنامه اي در ارتباط با سفر، ادامه تحصيل مي تواند با مشكل روبرو شود. گرچه اين مي تواند نسبتاً به آساني برطرف گردد مي تواند در ضمن آزار دهنده باشدو مي تواند وقت شما را تلف كند براي اين كه به مسايل ترتيبي بدهيد. اگر قصد سفر داريد يكبار ديگر لطفاً مسير و برنامه سفر خود را چك كنيد تا چيزي را از قلم نيانداخته باشيد. ممكن است اين كار غير ضروري، به نظر برسد ولي مي تواند از يك سري مشكلات در آينده جلوگيري كند.

دي
اكنون مريخ وارد برج سرطان شده است. اگر مراقب نباشيد دوست يا آشنايي را از خود دلگير مي كنيد. الان زمان اين مسائل نيست، چون همه اكنون حرف هاي شما را به خوبي متوجه نمي شوندو باعث بروز اختلاف و سوء تفاهم خواهد شد. بايد افكارتان را پيش خودتان نگه داريدو به كسي نگوييد، گرچه كار سختي است.

بهمن
به نظر می رسد که در حال حاضر شخص خاصی ایده های عجیبی دارد. شاید آنها حقیقت را نادیده بگیرند یا سعی کنند شما را هیجان زده کنند که در این مورد باید خیلی کم از آنها حمایت کنید. یک اتفاق غیرمنتظره می تواند احساسات یا امنیت شما را تهدید کند اما سعی کنید به این اتفاق به عنوان یک مشکل نگاه نکنید در عوض به عنوان یک رقابت به آن بنگرید.

اسفند
همانطور که مریخ به سرطان آبدار شنا می کند احساس می کنید که دارید از انرژی منفجر می شوید اگر خروجی پیدا نکنید مقداری بد خلق خواهید شد. پس شما جایی – چیزی انتخاب کنید و از صمیم دل خود را داخلش بیندازید . به خاطر داشته باشید که این بخش خوشی نمودار شماست . بنابراین تاکید باید روی لذت بخشی امور باشد.

 

 

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه (شنبه ۲۹ مهر ۹۱)
  2. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  3. فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روز ۹ اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۱۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 973 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت