فال روزانه/ پنج شنبه ۲۰ مهر

فال روزانه متولدین فروردین

امور مالی خود را با روشی موثر تر و کارآمدتر مدیریت کنید. به پس انداز کردن عادت کنید چون این عادت در آینده به کمکتان می آید.

پیش بینی روابط شما: امروز از دیگران توقع کمک یا همکاری نداشته باشید چون سر خودشان حسابی شلوغ است. در عوض سعی کنید کارها را با تکیه برمهارت های خودتان انجام دهید.

پیش بینی شغل شما: مشکلی در روند کار شما به وجود می آید و باعث می شود نتوانید با سرعت کافی کارها را به اتمام برسانید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

دوست دارید چند روزی را فقط به خودتان اختصاص بدهید و مشکلات زندگی را فراموش کنید. اگر بتوانید یک سفر چند روزه را ترتیب بدهید به این هدف می رسید.

پیش بینی روابط شما: اگر به دنبال عشق می گردید از تنهایی گله نکنید و بدانید آن را در جایی که اصلا انتظارش را ندارید پیدا خواهید کرد.

پیش بینی شغل شما: برگردید و به عقب نگاه کنید. چند درصد از رویاهای کودکیتان به حقیقت پیوسته است؟ شاید برای آنها تلاش کافی نکرده اید. اما هنوز دیر نیست.

فال روزانه متولدین خرداد

لازم است تغییر اساسی در بعضی جنبه های زندگیتان به وجود آورید. اگر کمی واقع بین باشید می بینید که بعضی از برنامه هایی که برای آینده دارید فعلا ممکن نیستند.

پیش بینی روابط شما: دوستان خوبی که در مواقع سختی در کنارتان بوده اند را هرگز فراموش نکنید. تنها هنگام رویارویی با مشکلات است که می توان دوستان واقعی را تشخیص داد.

پیش بینی شغل شما:شکی نیست که باید تلاش خود را با سیاست و البته بردباری همراه کنید. شما گاهی بسیار عجول هستید و طاقت اینکه کاری به تاخیر بیفتد را ندارید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز فرصت بیشتری برای استراحت و تفریح خواهید داشت پس اگر کسی به شما پیشنهاد سینما یا بازار رفتن را داد حتما آن را خواهید پذیرفت.

پیش بینی روابط شما: درست است که محیط خانه و خانواده خود را دوست دارید ولی دوستان هم جای خود دارند. پس سعی کنید رابطه خود را با آنها حفظ کنید.

پیش بینی شغل شما: فن بیان و قدرت تکلم خوبی دارید که در زمینه های درسی و کاری به کمکتان آمده و خواهد آمد. از آن نهایت استفاده را ببرید.

فال روزانه متولدین مرداد

درست است که این روزها خیلی پرمشغله هستید و فرصت سرخاراندن هم ندارید، ولی به زودی نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت.

پیش بینی روابط شما: قبول کنید گاهی انتظاراتتان از دیگران بیش از حد توان آنها است. سعی کنید خود را لحظه ای در موقعیت آنها تصور کنید و بعد راجع به آنها قضاوت کنید.

پیش بینی شغل شما: کارتان به زودی به روال عادی خود برمی گردد. تمایل شما به فعالیت در زمینه های گوناگون بر تجاربتان می افزاید.

فال روزانه متولدین شهریور

بالاخره دعاهایتان مستجاب شده و خداوند چیزی را که می خواسته اید به شما داده است. تغییری اساسی در حال وقوع است.

پییش بینی روابط شما: در آینده نزدیک اتفاقی می افتد که باعث افزایش اعتماد به نفس شما و البته کاهش وابستگیتان به دیگران می شود. با این حال هرگز نباید لطف هایی را که در حقتان کرده اند فراموش کنید.

پیش بینی شغل شما: بعضی حرکات و رفتارهای شما در محل کار یا تحصیل دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد. سعی کنید از این ویژگی خود به نحو احسن استفاده کنید.

فال روزانه متولدین مهر

بی صبرانه منتظر شنیدن خبر یا اتفاقی هستید. به خدا توکل کنید و از او بخواهید هرچه به نفع شما است اتفاق بیفتد.

پیش بینی روابط شما: امروز در یک جمع دوستانه حاضر می شوید و ساعت هایی پر از خوشی و خنده خواهید داشت. فقط مراقب باشید کار به بدگویی یا حرف های بیهوده کشانده نشود.

پیش بینی شغل شما: امروز سرتان خلوت تر از قبل خواهد بود. ممکن است مانعی بر سر راه کارتان ایجاد شود هرچند این مانع به کار شما آسیبی نخواهد رساند.

فال روزانه متولدین آبان

نگرانی ها را دور بریزید. مطمئن باشید در آینده به این ناراحتی ها و دلواپسی خواهید خندید. هرمشکلی راه حلی دارد و شما هم راه حل مشکل خود را به زودی پیدا خواهید کرد.

پیش بینی روابط شما: : لازم است هوش احساسی و توانایی درک دیگران را در خود تقویت کنید. توانایی های ارتباطی شما نیازمند تمرین بیشتر هستند یعنی لازم است روابط اجتماعی خود را گسترش دهید.

پیش بینی شغل شما: تلاش شما نتیجه می دهد اما شاید شما انتظار دارید که یک شبه راه صد ساله را طی کنید و به همین دلیل گاهی دچار نا امیدی می شوید.

فال روزانه متولدین آذر

اگر واقع بین تر نباشید و خود را آن طور که هستید نپذیرید، طعم آرامش واقعی را نخواهید چشید.

پیش بینی روابط شما: امروز دیگران از شما می خواهند تا برای انجام کاری یا حل مشکلی به آنها کمک کنید. شما تلاش خود را خواهید کرد اما تعجب نکنید اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید.

پیش بینی شغل شما: شاید اگر کارتان را دوست نداشتید این مشکلات و حتی حرف های دلسرد کننده بعضی اطرافیان را تحمل نمی کردید. پشتکار شما تحسین برانگیز است. همچنان به تلاش خود ادامه بدهید.

فال روزانه متولدین دی

امروز از نظر کاری مشغله کمتری دارید ولی زندگی شخصیتان پر از هیجان است. منزلتان هم پر رفت و آمد خواهد بود به خصوص بعد از ظهری لبریز از هیجان خواهید داشت.

پیش بینی روابط شما: اگر در جمع دوستان حاضر شدید و غرق شادی و خنده شدید، فراموش نکنید به همسر یا نامزدنتان توجه کافی را بکنید و اجازه ندهید او احساس تنهایی کند.

پیش بینی شغل شما: ممکن است یکی از برنامه هایتان درست از آب درنیاید هرچند به کلیت کارتان صدمه ای وارد نخواهد کرد.

فال روزانه متولدین بهمن

بعضی مسائل نامطلوب آنقدر در زندگی شما تکرار شده اند که کم کم به آنها بی تفاوت شده اید ولی اگر این بی تفاوتی ادامه پیدا کند ممکن است با یک اتفاق غافلگیرکننده روبرو شوید.

پیش بینی روابط شما: انتقاد و نظر دیگران را با روی گشاده و آغوش باز بپذیرید. خیلی ها تنها قصد کمک دارند و اگر حرفی می زنند از سر دلسوزی است.

پیش بینی شغل شما: تا جایی که می توانید در کار خود استقلال داشته باشید تا شما را به تقلید و کپی برداری محکوم نکنند.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز روزی پر از کار، مشغله و البته هیجان خواهد بود. این هیجان شیرین است و به همین دلیل کارها را با اشتیاق انجام می دهید.

پیش بینی روابط شما: سعی کنید دوستی خود را با بعضی افراد محکم کنید. ارزشش را دارد اگر برای رضایت آنها تلاش کنید. شاید آنچه در زندگی شما کم است وجود دوستان خوب و واقعی باشد.

پیش بینی شغل شما: مانعی بر سر راه کارتان پدید می آید و سرعت عملتان را کاهش می دهد. اما این مانع باعث می شود بتوانید به بعضی کارهای شخصیتان رسیدگی کنید.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  2. فال روزانه (شنبه ۲۹ مهر ۹۱)
  3. فال روزانه/ دوشنبه ۱۷ مهر
  4. فال روزانه/ جمعه ۱۴مهر
  5. فال روزانه / چهارشنبه ۱۲مهر
  6. فال روزانه / دوشنبه ۱۰ مهر
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸مهر ۲۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,167 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت