فال روزانه / چهارشنبه ۱۲مهر

 

 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

به جای اینکه همه زمان خود را به تفکر و برنامه ریزی اختصاص دهید، وارد عمل شوید. گزینه های زیادی در اختیار شما است ولی بهترین کار این است که نگاهی سریع به همه آنها بیندازید و بهترین را انتخاب کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز جذابیت شخصی خاص، شما را متعجب خواهد کرد. جذابیت این شخص صرفا به ظاهر او مربوط نیست بلکه ممکن است هنر و مهارت او نظر شما را به خود جلب کند.

پیش بینی شغل شما: امروز شانس خوبی خواهید داشت. اگر کسی به شما پیشنهاد کمک می دهد، بد بین نباشید و کمکش را بپذیرید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

حال که مسیر خود را انتخاب کرده اید، دیگر به پشت سرتان نگاه نکنید و تنها بر ادامه آن مسیر تمرکز کنید.

پیش بینی روابط شما: روابط عاطفی شما شکلی جدی به خود می گیرند. ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که شخصی خاص را به خانواده خود معرفی کنید. این جلسه معرفی رسمی و سنتی خواهد بود.

پیش بینی شغل شما: فعلا زمان مناسب برای تصمیم گیری های مهم یا کارهای حیاتی فرانرسیده است. چون هنوز از انرژی و انگیزه کافی برخوردا نیستید.

فال روزانه متولدین خرداد

اگر چیز خاصی خریده اید یا در جایی سرمایه گذاری کرده اید امروز اخبار خوبی به گوشتان می رسد.

پیش بینی روابط شما: اگر می خواهید با کسی صحبت کنید، سعی کنید به گونه ای باشد که بتوانند منظور شما را درک کنند. اگر طوری صحبت کنید که منظورتان برای آنها قابل فهم نباشد، دیگر به حرف هایتان توجه نخواهند کرد.

پیش بینی شغل شما: با همکاران و همین طور با خودتان ملایم و مهربان باشید. امروز ممکن است بیش از حد از کار خود یا دیگران ایراد بگیرید اما این کار تاثیری در نتیجه نهایی نخواهد داشت.

فال روزانه متولدین تیر

این روزها احساسات ضد و نقیضی در ذهنتان پرسه می زند. گاهی خوشحالید و گاهی بی انگیزه و بی حوصله. با این حال شاید بتوان گفت احساسات خوبتان بیشترند پس بر آنها تمرکز کنید.

پیش بینی روابط شما: دوستی های شما محکم و صمیمانه هستند، ولی یک یا چند نفر از دوستانتان مورد خشم شما قرار گرفته اند. یک بار دیگر گذشته را مرور کنید، شاید خشم شما بی مورد بوده است.

پیش بینی شغل شما: معمولا در رویارویی با مشکلات و یادگیری چیزهای تازه بسیار بااراده هستید. اما امروز بهتر است از کنار بعضی چیزها راحت بگذرید و خودتان را درگیر آنها نکنید.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر این روزها به غذاهای تند و ادویه دار گرایش دارید، نشان می دهد که انرژی زیادی در وجودتان هست که منتظر فرصتی برای تخلیه شدن است. حتما حداقل ۳ بار در هفته ورزش کنید.

پیش بینی روابط شما: هرگز روابط خانوادگی و عاطفی خود را فدای کار، تحصیل و چیزهایی از این قبیل نکنید. یادتان باشد تنها خانواده شما تا ابد بدون هیچ چشم داشتی در کنارتان خواهند بود.

پیش بینی شغل شما: بهترین راه برای اینکه بدانیم شغلی مناسب ما هست یا نه، این است که توقعات خود را از شغلمان مشخص کنیم. چه چیز برای شما مهم تر است؟ درآمد زیاد یا اشتغال به کاری که از ته دل دوستش دارید؟

فال روزانه متولدین شهریور

حتما عنصر هیجان و تنوع را به زندگی خود اضافه کنید. واقع بین باشید ولی به کم قانع نشوید. هنوز تا رسیدن به هدف واقعی فاصله زیادی دارید.

پیش بینی روابط شما: وقتی با دیگران صحبت می کنید، مطمئن شوید که به تک تک جمله ها دقت می کنند و هیچ چیزمبهمی در صحبتتان وجود ندارد. در غیر این صورت ممکن است دچار سو تفاهم شوند.

پیش بینی شغل شما: در محل کار بعضی چیزها همکاران را آزار می دهد ولی بنا به دلایلی از مطرح کردن آن خودداری می کنند. شرایط را به گونه ای فراهم کنید که بتوانند به راحتی با شما صحبت کنند.

فال روزانه متولدین مهر

اگرچه پر کردن همه وقت های خالی ایده خوبی به نظر می رسد، ولی توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید. به خودتان فرصت بدهید چون مشغله زیاد باعث می شود کم کم احساس خستگی و فرسودگی کنید.

پیش بینی روابط شما: ممکن است یک نفر به جمع دوستان صمیمی شما اضافه شود. اینکه چقدر به او اجازه بدهید به شما نزدیک شود، با گذر زمان مشخص می شود.

پی بینی شغل شما: برای شما حل مشکلات محل کار آسان نیست به خصوص که بعضی چیزها از کنترل شما خارج هستند. اما این دلیل نمی شود که دست روی دست بگذارید.

فال روزانه متولدین آبان

گاهی بد نیست اگر به خودتان استراحت بدهید و راجع به آنچه انجام داده اید و از این پس می خواهید انجام دهید فکر کنید. گاهی آنقدر درگیر می شوید که حتی نمی توانید راجع به گام های بعدی فکر کنید.

پیش بینی روابط شما: با یکی از رئیس ها یا استادان قدیمی که بسیار موردعلاقه تان است ملاقات می کنید. این یک سوپرایز خواهد بود، اما جالب تر از ان احساسی است که هنگام دیدن او به شما دست می دهد.

پیش بینی شغل شما: اگر بتوانید یک برنامه ریزی درست داشته باشید رسیدن به هدفتان اصلا غیرممکن نیست. البته کسانی هم هستند که در این راه به شما کمک می کنند.

فال روزانه متولدین آذر

امروز نیاز زیادی به نظم و انضباط دارید. سعی کنید انرژیتان را صرف نظم بخشیدن به زندگی کاریتان کنید چون با این کار ذهنتان آرامش بیشتری خواهد یافت.

پیش بینی روابط شما: موقعیت های زیادی برای محکم تر کردن پیوند عاطفیتان دارید ولی بعضی از آنها را فدای غرور خود می کنید. اگر یک رابطه به جایی که باید برسد نمی رسد، هر دو طرف مقصرند.

پیش بینی شغل شما: شرایطی پیش می آید که بتوانید آرام تر، متمرکزتر و کارآمدتر باشید. بعضی همکاران تنها همکار شما نیستند بلکه دوستان و همراهان خوبی برای شما محسوب می شوند.

فال روزانه متولدین دی

در روزهای آینده یک مهمانی در پیش دارید که احتمالا در خانه شما برگزار خواهد شد. به هیچ عنوان ولخرجی نکنید و مطمئن باشید برای داشتن یک مهمانی خوب نیازی به ریخت و پاش نیست.

پیش بینی روابط شما: دوستی از شما ناراحت است چون شما یکی از توقعات او را برآورده نکرده اید. به حرف های او فکر کنید شاید درست می گوید. هرچند شما هرگز تعمدا قصد ناراحت کردن او را نداشته اید.

پیش بینی شغل شما: حتی اگر مرد هستید به “حس زنانه” تکیه کنید. اگر خانم هستید این ندای درونی شما را به مسیر درست هدایت می کند. و اگر آقا هستید به آنچه خانم های اطرافتان می گویند گوش کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شادی و خوشحالی در فضای خانه موج می زند. پول خوبی به دست شما و خانواده تان خواهد رسید که احتمالا آن را صرف فضای خانه خواهید کرد.

پیش بینی روابط شما: امروز از اینکه دیگران به شما توجه می کنند و حرفتان را می شنوند لذت خواهید برد. رویکرد شما به عشق و روابط عاطفی مورد تحسین کسی قرار خواهد گرفت.

پیش بینی شغل شما: وقتی میز کارتان، اتاق کارتان و همین طور ذهنتان مرتب و منظم باشد، قدرت تمرکزتان افزایش خواهد یافت و می توانید شفاف تر فکر کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

به ذهنتان استراحت بدهید. این همه استرس برای چیست؟ اگر آرام باشید می توانید بر کارهایتان تمرکز کنید و آنها را به خوبی انجام دهید.

پیش بینی روابط شما: گاهی نمی توانید تصمیم های دیگران را درک کنید و به همین دلیل است که با آنها اختلاف پیدا می کنید. برای آرامش ذهن خودتان هم که شده، مخالفت و بحث نکنید.

پیش بینی شغل شما: امروز مثل گذشته درگیر کار هستید با این تفاوت که با همکاران بیشتر از قبل تعامل دارید. شخصیت شما برای آنها جذاب و اسرارآمیز است.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  2. فال روزانه/ پنج شنبه ۲۰ مهر
  3. فال روزانه/ دوشنبه ۱۷ مهر
  4. فال روزانه/ جمعه ۱۴مهر
  5. فال روزانه / دوشنبه ۱۰ مهر
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸
  7. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱مهر ۱۲ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,233 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت