فال روز پنجشنبه ۲۲ تیر ۹۱

فال روزانه متولدین ماه فروردین

مقایسه کردن خود با دیگران یکی از بزرگترین اشتباهات ما انسان ها است، چون باعث می شود داشته هایمان را فراموش کنیم و فقط به نداشته هایمان فکر کنیم. خداوند آنقدر به شما لطف کرده و آنقدر نعمت های خوب و ارزشمند در اختیارتان گذاشته است که هرچقدر او را شکر کنید کافی نیست. بنابراین مشکلات را از آنچه که هستند بزرگ تر ندانید و از کاه کوه نسازید. بی اینکه کسی را کامل بشناسید به او دل نبندید و همیشه خود را برای یک اتفاق غیرقابل پیش بینی آماده کنید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۳

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

مشکلات خانوادگی و شخصی خود را به محل کار یا تحصیل منتقل نکنید. اگر عضوی در خانواده شما هست که از نظر روحی و فکری به کمکتان نیاز دارد کوتاهی نکنید. وقتی با مشکل یا مسئله ای روبرو می شوید آشفته و بی قرار نشوید چون خونسردی به شما کمک می کند تا توان منطقی فکر کردن خود را حفظ کنید. از پولی که به دستتان رسیده به بهترین نحو استفاده کنید و چیزهایی را نیاز دارید اولویت بندی کنید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۵

فال روزانه متولدین ماه خرداد

سفری در پیش دارید. بعضی اتفاقات بسیار شیرین در انتظار شما هستند که خانواده تان را تا مدت ها غرق شادی و هیجان می کنند. احساس می کنید جای چیزی در روابط عاطفی شما خالی است. شاید لازم باشدبا طرف مقابلتان بیشتر صداقت داشته باشید و بعضی چیزهایی که حق مسلم او است از او دریغ نکنید. وقتی کسی با شما تماس می گیرد (تلفن، نامه، پیامک یا به هر طریق دیگری) و شما جوابش را نمی دهید به او حق بدهید که دلخور شود، یادتان باشد ممکن است روزی شما به او نیاز پیدا کنید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۱۲

فال روزانه متولدین ماه تیر

به همراه دوستان به سینما، تئاتر یا یک جشن می روید و اوقات بسیار خوشی را در کنار آنها سپری خواهید کرد. بعضی مشکلات خانوادگی به زودی رفع خواهند شد. موفقیت بزرگی که اخیرا به دست آورده اید واکنش های مختلفی مانند تعجب، تحسین و حسادت را از سوی اطرافیان به دنبال داشته است. امروز بهتر است برای بیان منظور و دیدگاه های خود به روش غیرمستقیم متوسل شوید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۱

فال روزانه متولدین ماه مرداد

در برخورد با بعضی افراد ظاهر و باطن شما یکی نبوده است و همین باعث می شود که کمی احساس گناه داشته باشید. هنوز هم دیر نشده یادتان باشد صداقت هیچ گاه باعث ضرر نخواهد شد. اتفاقی خوب و شیرین در انتظار شما و اعضای خانواده تان است. خداوند هدیه ای به شما می دهد که باید با تمام وجود قدرش را بدانید. به یک جمع دوستانه دعوت می شوید ولی کاملا مراقب حرف های خود باشید چون ممکن است ناخواسته چیزی بگویید که بین دو نفر را به هم بزند!

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۱۱

فال روزانه متولدین ماه شهریور

شما می توانید بسیار تودار و کم حرف باشید، آنقدر که بعضی ها احساس کنند شما فردی خسته کننده هستید. اما در عین حال همیشه دوستان خوب خود را دارید و برای این دوستی ها ارزش بسیار قائل هستید. امروز چیزی در محیط خانه آزارتان می دهد ولی باز ترجیح می دهید سکوت کنید، اما توصیه ما به شما این است که در یک مکالمه منطقی و آرام خواسته ها و انتظارات خود را بیان کنید چون نتیجه خوبی در پی خواهد داشت.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۱۱

فال روزانه متولدین ماه مهر

شما می توانید دوستی بسیار خوب باشید، چون انرژی و وقت لازم را برای دوستی هایتان صرف می کنید و حمایت و همفکری لازم را به دوستان خود ارائه می دهید. در عین حل بسیار با سیاست عمل می کنید و همیشه مراقب اطرافتان هستید. کارهای نیمه تمام شما باری بر دوشتان هستند که هیچ کس جز خودتان نمی تواند آنها را به سرانجام برساند. اگرچه این روزها وقت کافی ندارید ولی با نظم و برنامه ریزی می توانید به همه کارهایتان برسید.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۱۰

فال روزانه متولدین ماه آبان

امروز بهتر است ذهنتان را از چیزهایی که به کارتان مربوط نمی شوند دور نگه دارید و بر آنچه که مهم است و می تواند در آینده شما نقشی اساسی ایفا کند تمرکز کنید. اگرچه بعضی رفتارهای شما باعث ناراحتی و دلخوری دیگران شده است نباید از این بابت پشیمان باشید چراکه شما با مصلحت بینی و عاقبت اندیشی آن کارها را انجام داده اید. فعلا وضعیت مالی شما ثابت خواهد ماند ولی لازم است همچنان باسیاست و دوراندیش باشید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۴

فال روزانه متولدین ماه آذر

اگر برنامه هایی که در ذهن دارید درست پیش بروند آینده ای خوب و جالب خواهید داشت. البته لازم است کاملاً برای رویارویی با اتفاقات غیر قابل پیش بینی آماده باشید. به دیگران فرصت بدهید خود را ثابت کنند و بدون داشتن اطلاعات کافی دست به قضاوت و تصمیم گیری نزنید. امروز بهتر است در مورد بعضی مسائل سکوت اختیار کنید و اگر چیزی هست که آزارتان می دهد یا فکر می کنید گفتنش ضروری است آن را تنها با افراد متعهد و قابل اعتماد در میان بگذارید.

رنگ شانس شما: سورمه ای

عدد شانس شما: ۸

فال روزانه متولدین ماه دی

دوست دارید چیزی را بخرید ولی فعلا توان مالیتان اجازه نمی دهد. صبر کنید چون طی روزهای آینده موقعیتی برای خرید آن پیش می آید. این روزها لازم است شدیداً مراقب یکی از اعضای خانواده باشید چون در موقعیت حساسی قرار دارد. به یک مهمانی دعوت شده اید. در جمعی دوستانه حضور می یابید. کسی که عمیقا دوستش دارید گاهاً رفتارهای غیرمنطقی از خود نشان می دهد ولی شما چاره ای ندارید جز اینکه او را آن طور که هست بپذیرید.

رنگ شانس شما: بنفش
عدد شانس شما: ۲

فال روزانه متولدین ماه بهمن

گاهی رفتار دیگران را نادرست می دانیم بدون اینکه نگاهی به برخوردهای خودمان بیندازیم و از خود بپرسیم که ما چقدر مقصر بوده ایم. اگر احساس می کنید رابطه تان باشخصی دچار تنش شده است اولین قدم برای بهبود آن اصلاح رفتار و برخورد خود شما است. کاری را که ازعهده انجامش بر نمی آیید نپذیرید، اگر امروز پیشنهادی به شما داده شد یا خواستید چیزی را امضا کنید ابتدا از محتوای آن به خوبی اطمینان حاصل کنید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۸

فال روزانه متولدین ماه اسفند

شاید بهتر باشد دیگر راجع به بعضی اختلافات صحبت نکنید و به طرف مقابل بفهمانید که دیگر قضیه از نظر شما تمام شده است. همچنین بهتر است از اشتباهاتی که در رابطه خود با کسی مرتکب شده اید به عنوان یک تجربه استفاده کنید و بعضی برخوردها و رفتارهای خود را تغییر بدهید. کسی هست که عمیقا دوستتان دارد و تا هب حال فداکاری های بزرگی در حقتان کرده است. قدر او را بدانید و همیشه در صدد جبران باشید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۷

اگر امروز روز تولدتان است

جین دوجاردین (بازیگر/ کمدین) هم متولد امروز است. شما به وجود دیگران اهمیت می دهید و در قانع کردن دیگران برای شما آسان است. شما به دیگران انگیزه و انرژی می دهید و آنها را به ایجاد تفییرات مثبت تشویق می کنید. سخت کوش هستید ولی نباید اجازه بدهید که کار بیش از حد شما را فرسوده و خسته کند. شما به کاری که انجام می دهید اهمیت بسیار داده آن را با پشتکار دنبال می کنید.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۲۸
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۵
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۲/۲۵
  7. فال پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ماه سال ۱۳۹۱تیر ۲۲ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,339 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت