فال روز ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۱

 

 

فروردین
امروز اگر به سفر می روید قرارهایتان را خوب بررسی کنید زیرا ممکن است مشکلی پیش بیاید. بهتر است در ارتباط با افراد خارجی مفید باشید زیرا آن ها بسیار حساس هستند.

اردیبهشت
احتمال دارد به سفر کوتاهی بروید. شاید بخواهید در قسمتی از زندگی کار جدیدی را شروع کنید . هیچ زمانی بهتر از حالا نیست زیرا می توانید تحت تاثیر ستارگان موفق باشید.

خرداد
امروز ستارگان آینده بهتری را درست می کنند. تغییراتی در محل کار و یا شاید هم در زندگی همکارانتان صورت می گیرد. شاید کسی برای مشورت پیش شما بیاید زیرا می دانند که تا چه اندازه عادل ومنصف هستید ببینید چه کاری می توانید برایشان انجام دهید، کمی وقتتان را به آنها بدهید تا بتوانید کاملاً به حرف هایشان توجه کنید- مسلماً یک دوست واقعی پیدا می کنید.

تیر
مشتاق ایجاد تغییر هستید اما زندگی روزمره تان از همیشه یکنواخت تر است.اما اگر واقعاً به آن فکر کنید از احساس امنیتی که دارید رضایت خاطر پیدا می کنید.گاهی اوقات امنیت به معنای قبولی اتفاقات ساده و قابل پیش بینی زندگی است.

مرداد
احساس وحشت دیروز فروکش کرده و احساس صلح بیشتری را در شما به جا گذاشته است. این امر کمک می کند تا اعتمادتان را نسبت به شخصی که قبولش داشتید حفظ کنید و به آرامشی که به شما می دهد ارزش بگذارید. عشق و احساس در فضا است، حتی اگر تمام آن چه که انجام می دهید، دیدن فیلم مورد علاقه تان و یا خواندن یک داستان عشقی باشد.

شهریور
امروز وسوسه می شوید که پرخوری کنید،مخصوصاً اگر قرار باشد رژیم بگیرید بیشتر وسوسه می شوید غذاهایی که نباید بخورید را امتحان کنید.اما به فکر احساسی باشید که بعد از پرخوری به شما دست می دهد.

مهر
امروز یکی از آن روزهای غیر قابل تحمل است هیچ خبری مطابق برنامه پیش نمی رود و شما را متعجب بر جای می گذارد که واقعاً چه اتفاقی در روی زمین رخ دادن است.افرادی که عموماً شما به آنها اعتماد دارید رفتاری عجیب و غیر قابل پیش بینی داشته و شما را وادار می کنند که خودتان کارها را بر عهده بگیرید.هر چه بیشتر بتوانید در لحظه حال انعطاف پذیرتر باشید،روز را ساده خواهید گذراند.به خصوص اگر برنامه ها تغییریافته شما در آخرین دقایق از این امر مطلع شوید.

آبان
اگر می خواهید برای کاری برنامه ریزی کنید بهتر است از شخص دیگری نیز کمک بگیرید.هم فکری به شما کمک می کند تا ایده های بیشتری پیدا کنید،اما مراقب باشید زیرا به یک موضوع خاصی بی توجه هستید و به راحتی آن را نادیده می گیرید.قبل از اینکه قراردادی را بنویسید حتماً آنرا به خوبی بررسی کنید.

آذر
سیاره ها هنوز مطالب تعجب آور و سورپریز کننده در زندگی تان وارد می کنند. امروز از آن روزهائیست که نمی دانید تا یک ساعت دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد. یک چیز غیر قابل انتظار سرکار اتفاق خواهد افتاد، به جای عصبانی شدن(یا عکس را عملی نشان دادن) از آن بعنوان موقعیتی که بتوانید تردیدها و افکارتان را به زبان بیاورید استفاده کنید.

دی
فرصت هایی برایتان وجود دارند که می توانید پیشرفت کنید. اما باید خوب جستجو کنید. امروز همه چیز مرموز است و آن طوری که نشان می دهد نیست. احساس می کنید که سردرگم و گیج هستید اما باور کنید که واقعاً شوم نیست.

بهمن
ستارگان این فرصت را به شما می دهند تا موضوعات برجسته را حل کنید. بنابراین اگر چیزی را که می خواهید به کسی بگویید و تاکنون دنبال فرصت مناسب بوده اید یک نفس عمیق بکشید و همین الان آن را بگویید. می توانید موضوعات مختلف را با هم در نظر بگیرید .یعنی این که منظورتان را با انتخاب صحیح کلمات وبا سیاست کامل بیان کنید . همچنین زمان مناسبی است تا به شخصی بگویید که چه احساسی نسبت به او دارید و پیشنهادی به وی کنید که نتواند آن را رد کند زیرا شما امروز بسیار راحتتر می توانید دیگران را متقاعد کنید.

اسفند
به نظر می رسد که روی سیاره زمین نباشید . این شرم آور است زیرا حقیقتاً چیزی از آن می توانید بیاموزید که برای شما مزیت بزرگی است . قدرت های مرموز در کارند و شما احتمالاً در آغاز یک موقعیتی هستید که پیشرفت زندگی تان را می سازد.

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  2. فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱
  3. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روز ۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روز ۴ اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۱۷م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,007 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت