فال روز ۵ اردیبهشت ماه ۹۱

فروردين
مي توانيد از اتفاقات غير منتظره سود ببريد. افرادي كه در خانواده يا گروه دوستان به شما نزديك هستند داراي انرژي زيادي هستند، همسرتان دوست دارد در كنار شما باشد.

 

ارديبهشت
هم انرژی و هم اشتیاق دارید تا مشکلات کاری و شخصی خود را حل کنید. هنوز در مورد موضوعی خسته کننده نتوانسته اید تصمیم بگیرید که از کجا آغاز کنید. خوشبختانه به زودی راهی پیدا می کنید فکر نکنید برای ایجاد تغییری تحت فشاری هستید. اجازه دهید شانستان خودش را نشان دهد و کارها را به دست بگیرد.

 

خرداد
اگر ديگران اشتباهاتشان را پنهان مي كنند، شما حق نداريد به اطرافيان و همه بگوييد كه آنها اشتباه مي كنند. به جاي آن به اشتباهات خودتان فكر كنيد و اجازه ندهيد ديگران هم از آنها درس بگيرند. اگر ايده هايتان مهم هستند و واقعاً همان قدر كه خودتان فكر مي كنيد با ارزش هستيد بنابراين همه دنيا به سراغتان مي آيند.

 

تير
امروز نمی توانید تمام مدت را آرام یک کنار بنشینید،همسرتان خیلی دوست دارد بداند در شما چه می گذرد.اگر علت آن را نگویید،مشاجره می شود.اگر مجرد هستید به یک نفر یا چیزی احتیاج دارید اما نمی دانید آن چیست.

 

مرداد
به عنوان يك شير مغرور، دوست داريد كه راجع به ذهن خود بدانيد و مسئول زندگي خود باشيد. اما اين باعث نمي شود كه شما حق رياست كردن به ديگران را داشته باشيد و براي سايرين قانون وضع كنيد. متاسفانه اين دقيقاً آن چيزي است كه امروز روي مي دهد مگر اين كه شما بتوانيد ماسك آهنين بر روي خواسته هاي خود بگذاريد.

 

شهريور
با شخصی روبرو شده اید که بداخلاق و زورگو است و دوست دارد که هر کاری می گوید برایش انجام دهید.در هر جا با این افراد روبرو شوید چه در محل کار و چه در خانه می خواهید در مقابلش بایستید زیرا از این رفتار هرگز خوشتان نمی آید.

 

مهر
اگر مراقب نباشید ممکن است درگیر جنگ آرزوهای شخصی دیگر شوید که خلاص شدن از آن بسیار سخت باشد.در این جا ممکن است واقعاً اختلاف عقایدی موجود باشد که هیچ یک از شما حاضر به عقب نشینی از موضع خود نشوید.سعی کنید از موضوع سیاسی و یا مذهبی حذر کنید.چرا که این ها همانند پارچه ای قرمز در مقابل چشمان گاو وحشی،طرف مقابل تان را دیوانه می کند.

 

آبان
ستارگان شما را مجبور می کنند تا راه خودتان را بروید اما اگر مراقب نباشید این موضوع برا علیه شما انجام می شود.بهترین کاری که باید بکنید این است که نظرات و افکارتان را به خوبی و آشکارا بیان کنید،اما به خاطر داشته باشید که تنها دیروز همه از شما حمایت می کردند.

 

آذر
علامت ستاره اي شما خيلي گرم و پرشور است و امروز اين فرصت را به شما مي دهد كه امتحان كنيد اين مسئله تا چه حد حقيقت دارد. احساس مي كنيد دوست داريد احتياط را بدور بياندازيد و فقط خوش بگذرانيد و هيچ چيز جلودار شما نخواهد بود. اگر به يك كشش شديد يك شخص خاص تا به حال اعتراف نكرده ايد، امروز بهتر است تكان بخوريد اما اين در صورتي است كه آن شخص پيشقدم نشده باشد.

 

دي
بيش تر افراد متولد برج جدي بين لذت بردن و كار و مسئوليت درگيري دارند. البته من پيشنهاد نمي كنم كه كاملاً دست از مسئوليت ها و وظايف خود بكشيد. اما چه ايرادي دارد كه هراز گاهي دست از آن ها بكشيد؟ البته كه هيچ ايرادي ندارد!

 

بهمن
امروز اگر قرار باشد کارهای معمولی و روز مره تان را انجام دهید. کاملاً  حوصله تان سر خواهد رفت .بنابراین امروز را تا حد امکان  با کارهای متنوع پر کنید. دوست دارید که الهامات و رقابت هایتان ازحد معمول فراتر رود . چه این موضوع یک دیدگاه جدید یا یک تغییر ظاهری باشد و یا رها کردن موضوعی باشد که هدفی در پی آن نیست .

 

اسفند
این یک روز حیله گرانه برای شما و اطرافیان می تواند باشد . مسیرهای متفاوتی را که در اطراف شماست کنترل کنید . بهترین شرط بندی شما قرار است روی آن چه که می خواهید متمرکز شوید. آن چه را که می خواهید انجام دهید و اجازه می دهید دیگران خودشان را به مشاجره شان بپرازند.

 

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  2. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  3. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روز ۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روز ۴ اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,367 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت