فال روز ۹ اردیبهشت ماه ۹۱

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.fun.4downloads.ir

 

 

فروردین
مراقب باشید کارها خراب نشوند شاید برنامه هایتان به هم بخورند. امروز همه چیز مطابق میل شما پیش نمی رود.

اردیبهشت
دست از نگرانی برای آینده بردارید و به زیبایی های اطراف نگاه کنی و توجه کنید. در حقیقت با اتفاقاتی که اکنون در حال وقوع است اعتماد به نفس و روحیه تان بسیار بالا است . اما حتی اگر مسوولیت جدی ای دارید که باید ظرف چند روز آینده آن را انجام دهید باز هم خلاقیت شما در راس کارها قرار دارد.

خرداد
اگر نارضایتی درمحل کار یا خانه وجود دارد، زیاد طول نمی کشد وباید تلاش کنید تا همه چیز درست شود تاثیرات مثبت ستارگان به شما فرصتی می دهند تا مسائلی که شما را در عقب نگه می دارد و از پیشرفت شما جلوگیری می کند را فراموش کنید. شما خودتان می دانید چه کاری را باید انجام دهید البته قبتان می داند و تنها باید عقلتان را قانع کنید.

تیر
بروید و آن کالا را بخرید!ماه پرمشغله ای بوده و اکنون لیاقت این را دارید که برای خودتان چیزی بخرید.اما ببینید که اگر آن را می خواستیدآن فروشگاه پس می گیرد.مراقب باشید زیرا ممکن است آنقدر که بخواهید شادی دریافت نکنید.

مرداد
شما بسیار با اعتماد به نفس هستسید و بسیار لذت می برید که در زیر انوار پرقدرت، خود را نشان دهید! به خصوص اگر پول، مسئله اصلی این مذاکره می باشد. اگر قصد دارید در مصاحبه شغلی شرکت کنید، حتماً موفق خواهید شد.

شهریور
حال وهوای خوبی دارید و مثبت بین هستید.هر کاری را ممکن می دانید و دوست دارید در رقابت ها شرکت کنید.هر شهریوری هرازگاهی نیاز دارد به خودش خوش بگذراند.

مهر
اوضاع کمی بهتر شده و اکنون می توانید به آن چه دیروز رخ داد نخندید این بهترین راه رویارویی با این گونه واقعیت هاست.هم چنین امروز شوخ طبعی شما به صورت ناآشکار مورد تحسین واقع می شود حتی اگر شما آن افراد را نشناسید ولی مطمئن باشید برای مدت زیادی ماه در زیر ابر نمی ماند و آنها را خواهید شناخت.

آبان
امروز ستارگان موقعیت مالی تان را بالا می برند و می توانید از شانس خوب تان بهره ببرید.شما قوه درک خوبی برای سرمایه گذاری مالی دارید بنابراین از این قوه استفاده کنید.با یک کارشناس مشورت کنید البته اگر به نظرات یک فرد حرفه ای نیاز دارید.

آذر
تمام توجه شما روی دنیای مادی باقی می ماند حین این که به فکر تغییر شرایط زندگی خود هستید. روش مستقیم و کارسازی که در پیش می گیرید شما را قادر می سازد که درآمد خود را بالا ببرید و هر مانعی که سرراهتان می آید را از بین ببرید. فعلاً شما به راحتی افراد متقلب رااز قیافه شان می شناسید. پس به خوبی می توانید از پس هر کس که بخواهد سر شما را کلاه بگذارد برآئید.

دی
‌می توانید در مابل هر چیزی مقاومت کنید به جز وسوسه، و امروز در دریای احساس غرق خواهید شد. اما مراقب باشید که این احساس عاشقانه با هوس همراه نباشد وگرنه در روزهای آینده شما را در شرایط سختی قرار می دهد.

بهمن
ستارگان انرژی زیادی برایتان فراهم می کنند اما این مطلب به این معنی نیست که شما به خودتان زیاد فشار آورید. همچنین باید سعی خودتان را را بکنید که نگران چیزهایی که نمی توانید آنها را تغییر دهید یا هنوز اتفاق نیافتاده نباشید . گر چه متولد بهمن این کار برای شما آسان است .خودتان را با مطالبی که روح را شاد می کنند سرگرم کنید و از این طریق به خود کمک کنید تا نگرانی را فراموش کنید.

اسفند
اگر شما با کسی نمی توانید به توافق برسید که سرمایه تان را به اشتراک بگذارید برای شما بهتر است به طور متناسبی سرجایتان بنشینید. ستارگان اکنون دارند برای شما به وضوح دیدن چیزها را مشکل می سازند و شما در آینده نزدیک راه دستیابی درست و دقیق خواهید داشت .

 

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  2. فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱
  3. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  4. فال روزانه : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روزانه : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روز ۴ اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,402 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت