فال فردا جمعه بیست و پنجم فروردین ماه سال ۱۳۹۱

 

فروردين
به طور كلي اعتماد به نفس بسيار زيادي داريد اما از نزديك شدن به افراد ديگر دوري مي كنيد. شما يك فرورديني هستيد و با شجاعترين مشهور هستيد. مطمئن باشيد صحبت هاي شما با ديگران با نتيجه است.

 ارديبهشت
امروز تغییراتی صورت می گیرد. در رابطه با فرزندان  و زندگی اجتماعی و عشقی شما مسائل جالبی وجود دارد. می توانید از خلاقیت خود به نحو احسن استفاده کنید. زیرا کاری که به نظر شما یک کار عادی و معمولی است چیزی بیشتر از آن است . در زندگی شخصی سعی کنید دل رحم باشید.

خرداد
چند روز اخير سردرگم بوده ايد زيرا با ديگران بر سر نظراتتان مخالفت داشته ايد در حالي كه حق با شما بوده است ولي حالا مي توانيد نفس راحت بكشيد. ديگران ممكن است هم چنان با شما مخالفت كنند ولي نظرتان را به خاطر راضي كردن افرادي كه مردد هستند، عوض نكنيد. در نهايت شادي خود هستيد؛ فعاليت هاي گذشته شما اكنون جواب مي دهد.

تير
اگر در مورد مسائلی مالی صحبت می کنید،سعی کنید صبور باشید.شاید مایوس کننده باشد،اما اگر موضوعی اکنون در موردش صحبت شود،بیشتر به نفع شماست.اگر چه حل مشکلات با سرعت  پایین صورت می گیرد اما بهتر است تمام نکات کوچک را به خوبی رسیدگی کنید.

مرداد
عطارد هنوز در مسير بازگشتي خود به سر مي برد و امروز وارد علامت قوچ مي شود .اين بخشي از  جدول شماست كه حاكم بر پيشرفت و مسافرت مي باشد. ولي به دليل حركت برگشتي آن هرگونه سفر جسمي يا ذهني تا آخر ماه، موجب بروز مشكلاتي برايتان مي شود.قبل از شروع سفر، حتماً چك كنيد كه اتومبيلتان حاوي بنزين كافي باشد و اگر با وسايل نقليه عمومي سفر مي كنيد، مطمئن شويد كه ساعات رفت و برگشت ها را به تاريخ روز، مي دانيد.

شهريور
امروز عطارد در برج حمل پس روی می کند.بر مالیات های رسمی و روابط تان اثر می گذارد.امروز برای تفافق های رسمی یا مسائل مهم روز خوبی نیست مگر این که از حرفی که می زنید کاملاً مطمئن باشید.اگر نمی دانید چه کاری باید انجام دهید از کسی که با تجربه است کمک بگیرید.

مهر
مری کوری هنوز در مسیر بازگشتی اش حرکت کرده وامروز مجدداً وارد خانه قوچ می شود.این بدان معنا است که تا آخر این ماه شما مجبور به رویارروئی با عدم تفاهمات با شریک زندگی تان خواهید شد.سعی کنید تا آن جا که می توانید با صداقت و ثابت قدم بودن این کشمکش ها را به حداقل برسانید.بی تفاوتی شما اوضاع را بدتر می کند چرا که هر کس از این بی تفاوتی شما،بر حسب گمان خودش استنباطی کرده و آن نتیجه ای که خودش می خواهد،می گیرد که ممکن است هرج و مرج به بار بیاید.

آبان
امروز تاکید سیارات بر روی مسائل خانوادگی می باشد.اگر از موقعیت راضی هستید،امروز باید شکرگزاری کنید و نعمت هایتان را بشمارید.اگر تصمیم دارید تغییراتی ایجاد کنید فکر کنید دوست دارید چه چیزی را تغییر دهید.

آذر
شما امروز روحيه سرعت بخشيدن به زندگي را داريد و هر كس را سنتي و قديمي رفتار كند اشك شما را از كسالت در مي آورد. از طرفي هر كس كه جرات متفاوت بودن با ديگران را داشته باشد مثل برق شما را مي گيرد. چنان جريان قويي بين شماها ردوبدل خواهد شد كه نتوانيد حدس بزنيد دقيقه بعد چه اتفاقي خواهد افتاد. خوب، راستش نيازي نيست نابغه باشيد تا آنرا حدس بزنيد.

دي
امروز فرصت هاي زيادي در ا ختيار داريد، به خصوص از نظر اجتماعي به جاي اين كه آن را تنهايي و بدون مشورت ديگران انجام دهيد، بهتر است از ديگران نظرخواهي كنيد. قبل از اين كه تصميم بگيريد، ببينيد ديگران چه نظري دارند. بنابراين اين تعطيلات به شما يك درس داده است.

بهمن
آیا تاکنون برای درک تواناییها و صفات مثبت خودتان وقت گذاشته اید ؟ پاسختان هر چه که باشد بدانید که چند روز فرصت بسیار مناسبی است تا قدرت هایتان را ارزیابی کنید. بهمنی عزیز دو دوسته از بزرگترین مهارتهای شما فهم قوی و بی همتایی شما در دیدن مطالب می باشد. که اکنون می توانید از هر دوی آنها به خوبی استفاده کنید.

اسفند

امروز شما می توانید یکی از روزهای غیر عادی کمی عجیب داشته باشید . اگر دیگران مغشوش و دست پاچه هستند نگذارید آن شما را پریشان کند زمانی که شما در دو ماراتن هستید . در ابتدا به قدر کافی مضحکه می شوید اما قبل از دیگران در پشت سر شما به زمین می افتند.

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه/ جمعه ۱۴مهر
  2. فال روزانه ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۱
  3. فال روز جمعه ۲۳ تیر ۹۱
  4. فال روزانه : جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱
  5. فال روز ۳۱ فروردین ماه ۹۱
  6. فال پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ماه سال ۱۳۹۱
  7. فال فردا یکشنبه بیستم فروردین ماه سال ۱۳۹۱فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,576 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت