فال یک شنبه هفتم خرداد ماه سال ۱۳۹۱

فروردین
امروز احساسات سردرگم و گیج کننده دارید و در حال رسیدگی به آن ها هستید. خوشبختانه روز آرام و مطمئنی را پیش رو دارید.

اردیبهشت
انرژی فوق العاده زیادی دارید به سختی می توانید آرامش بگیرید یا به جزئیات مهم اهمیت دهید و استعداد و هوش شما در نهایت خود قرار دارد . سعی کنید مسائل شخصی تان را که نیاز به رسیدگی دارند نادیده نگیرید.

خرداد
پول هایی که مال شما بوده است در آینده نه چندان دور، دوباره به دست شما می رسد. شما فوق العاده جذاب هستید، اگر از آن در محل کار استفاده کنید. با انرژی ای که دارید امروز آماده هستید که بیرون بروید و در اجتماع باشید حتماً فرصت احساسی خوبی به دست می آورید.

تیر
امروز فکرتان مشغول است و در حال فکر کردن به سیاست های کاری و خصوصی هستید.یکی از همسایگان تمایل دارد مدت زیادی با شما صحبت کند.

مرداد
امروز ستاره ها شما را تحریک می کنند که برخلاف آن چه که خصوصیت شخصیتی شماست رفتار کنید. در واقع، شما علاقه دارید که رفتار معمولی خود را کنار گذاشته و کاری متفاوت انجام دهید. گرچه این مسئله منجر به مخالفت افراد زیادی می شود که احساس ضدیت با این رفتار شما دارند و می خواهند که دوباره این حالت غیر قابل پیش بینی شما کم شود.

شهریور
شخصی محکم و قوی و با اعتماد به نفس است که دوست دارد شما نیز با این خصوصیت کنار بیایید.شاید احساس کنید،بیش از حد سخت گیری می کنند و افراد زیادی را ناراحت می کنند.اگر زیادی با آنها باشید،عصبی می شوید بنابراین بهانه ای بیاورید و آن جا را ترک کنید.

مهر
امروز پول و عشق مشکل ساز خواهند شد،ممکن است شما چیزی را دارا باشید که شخصی دیگر خواستار آن است و آنها به شما حسودی کنند.هم چنین ممکن است بین شما و شریک تان درگیری بر سر این که هر کسی برای چه چیزی هزینه پرداخته،درگیری ایجاد شود چرا که یکی از شما عادتهای شخص مقابل را در خرید را قبول ندارید.امروز روز بداخلاقی است اما سعی کنید اوضاع را بدتر نکنید وگرنه اوضاع به یکی از همان وضعیت های سابق بر می گردد.

آبان
برخلاف دیروز،امروز کاملاً جذاب هستید.بسیار محبوب هستید و در زندگی احساسی تان پیشرفت می کنید.اگر تصمیم داشتید تغییری در خودتان ایجاد کنید اکنون بهترین زمان برای این کارمی باشد.این تغییر اعتماد به نفس شما را بالا می برد.

آذر
شما بقدری روی آنچه می خواهید انجام دهید متمرکز شده اید که به سختی متوجه می شوید که در اطرافتان چه می گذرد این برای انجام آنچه باید انجام شود بسیار خوبست ولی به یک نفر در اطراف شما این احساس را می دهد که مثل یک قطعه یدکی به او نگاه می کند که هر وقت به او نیاز دارید به او توجه می کنید. حتی اگر زیاد برایتان مهم نیست که چه احساسی می کند او را نادیده نگیرید. شاید فقط احتیاج داشته باشد که با شما حرف بزند.

دی
برج جدی و آرزو اغلب باهم جور در می آیند و در کنار هم هستند اما اگر بخواهید این موضوع را به اوج برسانید، باید راه زیادی را طی کنید تا به آنجا برسید. البته سیارات اکنون فرصتی به شما می دهند و دید شما را کمی بالاتر از حد معمول می برند.

بهمن
اگر هنوز مشغول گرفتاری های مالی هستید امروز روز خوبی برای بدست آوردن حمایت است . و همچنین زمان مناسبی است برای صحبت با افرادی ذی ربط زیرا می توانید مشکلات تان را به نحوی از طریق کاغذ بازی و پارتی بازی پیش ببرید. اگر اخیراً به کسی علاقه مند شده اید امروز می توانید در انتظار کلمات شیرینی از جانب او باشید.

اسفند
شما کاملاً‌ با شریک زندگی تان هماهنگ به نظر می رسید و می دانید چطور او را خوشحال کنید. حتی می توانید توافق نامه ای بگیرید . یک سینه برجسته ای برای دعوا بین خودتان . فقط از شوق نگاه عاشقانه جلوگیری کنید والا همه کارهای خوبتان خراب می شود.

مطالب مرتبط:

  1. فال روزانه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۱
  2. فال روزانه (شنبه ۲۹ مهر ۹۱)
  3. فال روزانه/ پنج شنبه ۲۰ مهر
  4. فال و طالع بینی روز سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۱
  5. فال روزانه : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۱
  6. فال روزانه : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۱
  7. فال روزانه : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۱خرداد ۷م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,153 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت