فرهاد مجیدی به استقلال بازمی گردد

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

علی فتح الله زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال، از بازگشت فرهاد مجیدی به میادین فوتبال در نیم فصل دوم لیگ برتر خبر داد.

فتح الله زاده در گفتگویی رادیویی، درباره احتمال بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال گفت:  مجيدي بعد از رسيدن به آمادگي احتمالا از ميانه‌هاي نيم‌فصل دوم براي استقلال به ميدان مي‌رود و بازوبند کاپيتاني را هم به روي بازو مي‌بندد.

وی افزود: به نظر من وي در خصوص اعلام خداحافظي از فوتبال کمي عجله کرد. اکنون کلاس‌هاي سخت مربيگري را در لندن مي‌گذارند ولي وي را برمي‌گردانيم.

مدیرعامل استقلال در حالی از بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال خبر می دهد که امیر قلعه نویی، سرمربی آبی پوشان، مخالف استفاده از مجیدی در ترکیب تیمش بود و همین امر موجب خداحافظی مجیدی از فوتبال شد.

پس از حضور قلعه نویی در راس کادر فنی استقلال، وی ابتدا حاضر به پذیرش فرهاد مجیدی در جمع بازیکنان تیمش نشد اما پس از آنکه با فشار تماشاگران و فتح الله زاده مواجه شد، بازگشت مجیدی را به شرط تمکین وی به کاپیتانی نکونام پذیرفت.

اما فرهاد مجیدی که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ استقلال محسوب می شود، حاضر نشد نکونام تازه وارد را به عنوان کاپیتان بپذیرد.

نتایج نه چندان خوب استقلال در لیگ برتر امسال، موجب افزایش نارضایتی تماشاگران این تیم از تصمیم قلعه نویی در قبال فرهاد مجیدی شد ولی مجیدی پس از آنکه دریافت قلعه نویی قصد تجدید نظر در تصمیم خودش را ندارد، ترجیح داد در تیم دیگری جز استقلال بازی نکند و برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.

با این حال، فوت مادر قلعه نویی و حضور فرهاد مجیدی در خانه قلعه نویی به قصد همدردی و تسلیت گفتن به سرمربی آبی پوشان، ظاهراً در افزایش توان چانه زنی فتح الله زاده برای بازگرداندن مجیدی موثر بوده است.

فتح الله زاده در پایان گفت:  مجیدی هنوز توانايي بازي کردن دارد. برمي‌گردد و در پايان فصل برايش يک بازي خداحافظي ترتيب خواهيم داد

وی از دعوت تيم بايرن‌مونيخ آلمان براي بازي خداحافظي مجيدي خبر داد.

فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی هنوز به سخنان فتح الله زاده واکنشی نشان نداده اند.

مطالب مرتبط:

  1. فرهاد مجیدی به استقلال برگشت
  2. فرهاد مجیدی بازیگر شد
  3. مجیدی در خانه قلعه‌نویی / عکس
  4. فرهاد مجیدی به لندن رفت/ شماره ۷ در کلاس مربیگری لیدز
  5. آخرین عکس فرهاد مجیدی با دوست صمیمی اش
  6. از خداحافظی مجیدی خوشحال شدم
  7. فرهاد مجیدی از فوتبال خداحافظی کردمهر ۲۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,333 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت