فـال روزانه جمعه ۱۷ شهریور ۹۱

 ۱۳۹۱/۰۶/۱۷

فال روزانه متولدین فروردین

امروز مسئولیت هایی به شما واگزار می شود ولی مراقب باشید که بیش از حد به خودتان فشار نیاورید. صبر و  آرامش به شما در انجام این کارها کمک خواهد کرد.

پیش بینی روابط شما: در زندگی شما کسانی بوده اند که می توانستید آنها را همیشه در کنار خود داشته باشید. اما گاهی غرور و گاهی نا آگاهی باعث شده است که آنها را به تدریج از زندگی خود خارج کنید. ای کاش در مورد دوستی های جدید خود با دقت بیشتری عمل کنید.

پیش بینی شغل شما: خودتان را سرزنش نکنید و عملکرد خود را زیر سوال نبرید. تا به حال تمام آنچه می توانسته اید را انجام داده اید و مطمئنا به زودی به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

فال روزانه متولدین اردبیهشت

برای اینکه به زندگی خود معنا و تنوع بیشتری ببخشید، به کارهای تازه روی بیاورید. در ابتداچیزی ساده را انتخاب کنید  ببینید که چگونه  علاقه و اشتیاق دوباره به زندگیتان بازخواهد گشت.

پیش بینی روابط شما: امروز حس می کنید چیزهایی که دیگران را هیجان زده می کنند هیچ تاثیری بر شما ندارند. مشکل این است که شما علایقی دارید که هنوز کشفشان نکرده اید.

پیش بینی شغل شما: تنبلی نکنید و از استعدادهای خود نهایت استفاده را ببرید. این روزها و لحظه ها هرگز بازنخواهند گشت پس از همین الان شروع کنید  و آینده را بسازید.

فال روزانه متولدین خرداد

دوست دارید کاری را انجام بدهید ولی با مخالفت دیگران روبرو هستید. قبل از اینکه آنرا انجام بدهید به انازه کافی فکر کنید و عواقب و دستاوردهای آن را مدنظر قرار دهید.

پیش بینی روابط شما: کسانی که در اطراف شما زندگی می کنند از نیاز شما به موردقبول قرار گرفتن بی خبرند. اخیرا برای محبوب بودن و ماندن تلاش زیادی کرده اید، اما این تلاش تا حدی نتیجه عکس داده است.

پیش بینی شغل شما: در محل کار منتظر تایید دیگران نباشید. کاری را انجام بدهید که از ته دل به آن معتقد هستید و به آن علاقمندید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز خواهید دید که اگرچه جانب احتیاط را رعایت کرده و همه جوانب را سنجیده بودید، نتیجه کار شما را ناامید کرده است. با توجه به اینکه هنوز فرصت باقی است، می توانید از نو شروع کنید و جای نگرانی نیست.

پیش بینی روابط شما: اگر حسن نیت خود را به شخص موردنظر اثبات کنید، اعتماد او را جلب خواهید کرد. به او حق بدهید اگر نتواند در این برهه به شما اعتماد کند. گذر زمان بهترین راه حل است.

پیش بینی شغل شما: برای مشورت و همفکری به سراغ اشخاص قابل اعتماد بروید و توصیه های آنها را بشنوید چون اشاره آنها به بعضی نکات شما را متعجب خواهد کرد و از خود خواهید پرسید که چرا به ذهن خودتان نرسیده بود.

فال روزانه متولدین مرداد

شما توقعات غیرواقع بینانه ای دارید که شما را در حالت ناراحتی و نارضایتی نگه داشته اند. اگر می خواهید دلی آرام و خیالی راحت داشته باشید، سطح توقعات خود را پایین بیاورید.

پیش بینی روابط شما: امروز در می یابید که از اطرافیان خود انتظارات بزرگ داشته اید و لازم است از آنها در حد توانشان توقع داشته باشید. رسیدن به چنین نتیجه ای رابطه شما با دیگران را تا حد زیادی بهبود خواهد بخشید.

پیش بینی شغل شما: کارهایی که در حال حاضر انجام می دهید هدف نهایی زندگی شما نیستند بلکه می توانند مقدمه ای برای رسیدن به جایگاهی باشند که همیشه می خواسته اید. پس خود را برای تلاش بیشتر آماده کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز سرشار از اتفاقات یا اخبار جدید خواهد بود که هفته ها و شاید ماه های بعدی زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

پیش بینی روابط شما: حس مسئولیت پذیری خود را تقویت کنید. بعضی کارها و وظایف به هیچ عنوان با روحیات شما سازگاری ندارند و همیشه از آنها فرار کرده اید. ولی زندگی همیشه به یک صورت باقی نمی ماند و ممکن است به زودی ناچار شوید بعضی مسئولیت ها را بپذیرید.

پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار خود با بعضی همکاران در مورد روندهای جدید کاری بحث و تبادل نظر می کنید و علیرغم اختلاف نظرات کوچک شما و سایرین به یک توافق همه جانبه می رسید.

فال روزانه متولدین مهر

برنامه هایی که مدتی پیش به آنها فکر می کردید درست از آب درآمده اند. اما اینقدر زود ناامید نشوید. انسان ها هرازگاهی به شکست نیاز پیدا می کنند تا راه پیروزی را پیدا کنند.

پیش بینی روابط شما: رفتار شما در اجتماع و در محیط خانواده یکی نیست. توصیه می شود که به همان اندازه که در زندگی اجتماعی خود خوشرو و خونگرم هستید، با افراد خانواده خود نیز مهربان و با ملاحظه رفتار کنید.

پیش بینی شغل شما: هنوز برای اینکه نتیجه کار خود را بدانید زود است، ولی در هفته های آینده پاسخ یکی از سوالات مهم خود را دریافت خواهید کرد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز هم حس ماجراجویی دارید  و هم احتیاط، ولی احتمالا راه احتیاط را درپیش خواهید گرفت. انرژی زیادی دارید ولی ترجیح می دهید امنیت و ثبات خود را به خطر نیندازید.

پیش بینی روابط شما:  گاهی سکوت بهترین پاسخ است. شما هم ترجیح می دهید در عکس العمل به بعضی افراد تنها سکوت کنید و به اختلاف ها و تنش ها دامن نزنید. در حال حاضر این بهترین واکنشی است که می توانید نشان بدهید.

پیش بینی شغل شما: هرگز خود را با دیگران مقایسه نکنید. تنها مقایسه ای که می تواند درست و منطقی باشد این است که خود را با گذشته مقایسه کنید تا ببینید چقدر در جهت ارتقای کیفیت کار و زندگی خود موفق بوده اید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز تغییر و تحولاتی در محیط خانه به وجود می آید که شما نیز به نحوی در آن درگیر می شوید. این تغییرات نشاندهنده تغییرات درونی هستند که طی سال های گذشته در وجود شما و دیگران به وجود آمده اند.

پیش بینی روابط شما: در روزهای آینده اختلافات شما و شخصی خاص افزایش خواهد یافت، ولی پس از مدتی به دلیل آنکه احساسات واقعی شما بیان می شوند، اختلافات وارد مرحله منطقی و عقلانی تری خواهند شد.

پیش بینی شغل شما: تغییرات مثبتی که در زندگی، محیط خانه و روابط انسانی شما ایجاد می شوند کم کم انتخاب شغل شما را نیز تحت تاثیر قرار خواهند داد. پیشرفت های چشمگیری در انتظار شما هستند.

فال روزانه متولدین دی

کمی بیش از حد توان خود فعالیت می کنید، و به همین دلیل این روزها ممکن است با بعضی مشکلات جسمانی روبرو شوید. لازم است بیشتر از قبل به سلامت جسمی خود اهمیت بدهید.

پیش بینی روابط شما: رابطه عاطفی شما با کسی که دوستش دارید روز به روز صمیمی تر و گرم تر می شود. چیزهایی  را در وجود او کشف می کنید که قبلا به آنها بی دقت بوده اید. در مقابل او نیز شما را بیشتر از قبل دوست خواهد داشت.

پیش بینی شغل شما: دوست دارید درآمد بیشتری داشته باشید به همین دلیل همواره در حال فعالیت هستید. هنوز راهی بسیار طولانی در پیش روی شما است، وقت زیادی دارید برای آنکه به اهداف خود برسید پس هرگز از شکست های موقتی نا امید نشوید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز سطح استرس شما کم خواهد شد چون به این نتیجه می رسید که ترس ها و نگرانی های شما بی پایه و اساس بوده اند. در هر حال نگرانی در مورد هر مسئله بیهوده است زیرا چیزی را عوض نخواهد کرد.

پیش بینی روابط شما: انتظار داشتید دیگران نسبت به شما برخورد بهتری نشان بدهند. شاید از کسی یا کسانی انتظار داشته اید با شما تماس بگیرند. برای اینکه فکر و ذهنی آرام داشته باشید، توقع خود را از دیگران کم کنید، یادتان باشد هیچ کس مسئول خوشحال کردن ما نیست.

پیش بینی شغل شما: اگر استرس شما بتواند شما را وادار به کار و فعالیت کند، می توان آن را استرس مفید نامید. اما به نظر می رسد که استرس تنها مانعی بر سر راه کار شما بوده است. پس با آن مبارزه کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

چیزی هست که مدت ها به فکر انجامش بوده اید ولی صبر کرده اید تا زمان مناسب فرا برسد. این کار را با موفقیت تمام به پایان خواهد رسید.

پیش بینی روابط شما: به یک مهمانی می روید اوقات خوشی را می گذرانید. به فاصله چند روز یک مهمانی دیگر و دوباره لحظه های خوب و شادی که در کنار اعضای خانواده خود خواهید گذراند.

پیش بینی شغل شما: مدیریت زمان یکی از مهم ترین عوامل پیروزی و موفقیت است. نتایجی که به دست می آورید غیرمنتظره هستند ولی در عین حال با اهدافی که در سر دارید هماهنگی دارند.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۴
  3. فال روزانه/ جمعه ۱۴مهر
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۱
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  7. فـال روزانه، جمعه ۱۰ شهریورشهریور ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,107 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت