فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۱/۱۸

"حکیم ابولقاسم فردوسی"

متولدين ماه فروردين

امروز در روابط خود با ديگران، به خصوص با خويشاوندان و خواهرو برادرهاي خود، ايده آل گرايانه عمل مي کنيد و به همين دليل ممکن است در قضاوت هاي خود دچار اشتباه شويد. علايق متنوع شما به زندگيتان انگيزه و شوق مي بخشد ولي بهتر است در زمينه هاي مالي با دقت بيشتري عمل کنيد. ورزش را فراموش نکنيد.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما:۱۱

متولدين ماه ارديبهشت

امروز براي شما يک توصيه داريم و آن اين است که درمقابل وسوسه خريد وسايل غيرضروري و صرف هزينه هاي بي مورد مقاومت کنيد. گاهي مخارجتان با درآمدتان مطابقت ندارد و اين مي تواند خطرناک باشد. شما معمولاً با ديگران ارتباطي روشن و بدون ابهام برقرار مي کنيد و به همين در کارتان موفق هستيد. امروز ممکن است حضور شما در يک مهماني، يک جلسه، يا يک جمع به دوستي هاي جديد بينجامد.

رنگ شانس شما: قهوه اي

عدد شانس شما:۲

متولدين ماه خرداد

امروز بسيار فعال خواهيد بود و براي رسيدن به اهدافتان تلاش زيادي خواهيد داشت. انگيزه شما قابل تحسين است ولي مراقب باشيد زياده روي نکنيد و کمي هم به خودتان استراحت بدهيد. در مورد توانايي هاي خود واقع بينانه تر فکر کنيد و اهداف خود را با توجه به آن تعيين کنيد. در روابط عاطفيتان موفق خواهيد بود چون به احساسات خود اعتماد داريد و آنها را صادقانه دنبال مي کنيد.

رنگ شانس شما: آبي

عدد شانس شما:۵

متولدين ماه تير

امروز از خودگذشتگي زيادي نشان مي دهيد و نيازهاي و خواسته هاي ديگران را به نيازهاي خودتان ترجيح خواهدي داد. اما در اين کار افراط نکنيد و به فکر خودتان هم باشيد چون کسي که خودش را دوست نداشته باشد ديگران را هم دوست نخواهد داشت. حس مسئوليت پذيري و انعطاف شما باعث بيشتر شدن بار مسئوليتتان مي شود. امروزممکن است با همسر يا نامزدتان بحث و مشاجره کنيد، اشکالي ندارد چون بحث و اختلاف هم قسمتي از يک رابطه است.

رنگ شانس شما: نيلي

عدد شانس شما:۳

متولدين ماه مرداد

عضويت شما در موسسات خيريه وفعاليت هاي انسان دوستانه پاداش هاي معنوي و مادي به دنبال خواهد داشت. بهتر است کارهاي نيمه تمام خود را تکميل کنيد و به ايده هاي خلاقانه خود جامه عمل بپوشانيد. اما مشورت با ديگران را فراموش نکنيد. براي شما توصيه ديگري هم داريم و آن تلاش براي جلب اعتماد شريک زندگيتان است. قبل از هر تصميم مهم با او مشورت کنيد تا مطمئن شود براي او و نظراتش ارزش قائليد.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما:۱۰

متولد ماه شهريور

قضاوت هاي عجولانه خود را متوقف کنيد و همه پيش داوري ها را کنار بگذاريد. ممکن است با همکاران خودتان دچار مشکل شويد ولي بهتر است به حرف هايشان گوش کنيد و ببينيد که دقيقاً چه مي خواهند. در مورد مخارج خود برنامه ريزي کنيد و بي گدار به آب نزنيد. در روابط عاطفيتان هوشمندانه عمل مي کنيد و اين دقيقاً همان چيزيست که اين روابط را هر روز بهتر از ديروز هدايت مي کند.

رنگ شانس شما: سفيد

عد شانس شما: ۷

متولد ماه مهر

در کارهاي گروهي موفق خواهيد بود البته به اين شرط که انتقادپذير باشيد و پيشنهادهاي ديگران را هم مدنظر قرار دهيد. از تصميم گيري هاي عجولانه و بدون فکر در محل کارتان بپرهيزيد چون عواقبش متوجه خودتان خواهد بود. احتمال دارد امروز با يکي از دوستان دوست داشتني ملاقات کنيد و اوقات خوبي را با او داشته باشيد.

رنگ شانس شما: خاکي

عدد شانس شما:۶

متولدين ماه آبان

اگر در شرف يک تصميم گيري مهم هستيد با احتياط عمل کنيد و همه جوانب کار را بسنجيد. اين تصميم گيري ممکن است به ارثيه، بيمه، ماليات يا بدهي هايتان مربوط باشد و تا حدي گيج کننده به نظر برسد. فردي در اطرافتان وجود دارد که با شما روراست نيست بنابراين قبل از اعتماد کردن به ديگران آنها را کامل بشناسيد.

رنگ شانس شما: صورتي

عدد شانس شما: ۱۲

متولدين ماه آذر

امروز با ديگران مهربان هستيد و با آنها همدردي مي کنيد. دوست داريد همه را ببخشيد و از همه مهمتر، اگر لازم باشد از نظر مالي کمکشان کنيد. فقط مراقب باشيد افراط نکنيد و حسن نيت بيش از حد نشان ندهيد. روابط عاطفيتان در حال رشد است و به شما دلگرمي و اميد مي دهد.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۸

متولدين ماه دي

با تلاش و پشتکار به آنچه مي خواهيد مي رسيد ، چه از نظر مالي و چه از نظر کاري. حس همدردي شما با همکارانتان باعث مي شود تا جايي که مي توانيد به آنها کمک کنيد . . خوشبختانه باهوش هستيد و مي توانيد اشک تمساح را تشخيص بدهيد. پس هرچه مي توانيد انجام دهيد ولي با چشم هاي کاملاً باز!

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۱

متولدين ماه بهمن

در روابط عاطفيتان واقع بين تر باشيد و تسليم احساسات محض نشويد. در زندگي شخصيتان تغييراتي به وجود بياوريد و تنوعي ايجاد کنيد. پيشنهادهاي کاري جديدي خواهيد داشت که بهتر است آنها را قبول کنيد. رفتار موقرانه و هوش و ذکاوت شما توجه ديگران را جلب مي کند. از مصرف زياد غذاهاي تند و پرادويه پرهيز کنيد تا بدني سالم تر داشته باشيد.

رنگ شانس شما: سرخابي

عدد شانس شما: ۴

متولدين ماه اسفند

امروز تصميمات شما تحت تاثير احساس همدردي و علاقه اي خواهد بود که نسبت به يکي از اعضاي خانواده تان داريد. مسائلي در زندگيتان وجود دارد که کوچک به نظر مي رسند ولي نيازمند دقت بيشتر هستند. از نظر کاري موفق خواهيد بود وفرصت هاي جديد بر سر راهتان قرار خواهد گرفت. شادي هايتان را با ديگران تقسيم مي کنيد و از خنده و شوخي با آنها لذت خواهيد برد.

رنگ شانس شما: خاکستري

عدد شانس شما: ۹

اگر امروز روز تولدتان است

گرگوري پک (بازيگر) هم متولد امروز است. شما سخت کوش هستيد و به همين دليل در زندگي موفقيت هاي زيادي به دست مي آوريد. بسياري از شما اين قابليت را داريد که در زمينه موردعلاقه خود ستاره شويد. دوست داريد حرفه اي را انتخاب کنيد و در آن بمانيد. قدرت تمرکز شما بالاست. امسال يکي از بهترين سال هاي زندگي شما خواهد بود.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۷ دی ماه ۹۱
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۲۸
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۵
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۲/۲۵فروردین ۱۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,430 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت