فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۱/۱۸

"حکیم ابولقاسم فردوسی"

متولدین ماه فروردین

امروز در روابط خود با دیگران، به خصوص با خویشاوندان و خواهرو برادرهای خود، ایده آل گرایانه عمل می کنید و به همین دلیل ممکن است در قضاوت های خود دچار اشتباه شوید. علایق متنوع شما به زندگیتان انگیزه و شوق می بخشد ولی بهتر است در زمینه های مالی با دقت بیشتری عمل کنید. ورزش را فراموش نکنید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما:۱۱

متولدین ماه اردیبهشت

امروز برای شما یک توصیه داریم و آن این است که درمقابل وسوسه خرید وسایل غیرضروری و صرف هزینه های بی مورد مقاومت کنید. گاهی مخارجتان با درآمدتان مطابقت ندارد و این می تواند خطرناک باشد. شما معمولاً با دیگران ارتباطی روشن و بدون ابهام برقرار می کنید و به همین در کارتان موفق هستید. امروز ممکن است حضور شما در یک مهمانی، یک جلسه، یا یک جمع به دوستی های جدید بینجامد.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما:۲

متولدین ماه خرداد

امروز بسیار فعال خواهید بود و برای رسیدن به اهدافتان تلاش زیادی خواهید داشت. انگیزه شما قابل تحسین است ولی مراقب باشید زیاده روی نکنید و کمی هم به خودتان استراحت بدهید. در مورد توانایی های خود واقع بینانه تر فکر کنید و اهداف خود را با توجه به آن تعیین کنید. در روابط عاطفیتان موفق خواهید بود چون به احساسات خود اعتماد دارید و آنها را صادقانه دنبال می کنید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما:۵

متولدین ماه تیر

امروز از خودگذشتگی زیادی نشان می دهید و نیازهای و خواسته های دیگران را به نیازهای خودتان ترجیح خواهدی داد. اما در این کار افراط نکنید و به فکر خودتان هم باشید چون کسی که خودش را دوست نداشته باشد دیگران را هم دوست نخواهد داشت. حس مسئولیت پذیری و انعطاف شما باعث بیشتر شدن بار مسئولیتتان می شود. امروزممکن است با همسر یا نامزدتان بحث و مشاجره کنید، اشکالی ندارد چون بحث و اختلاف هم قسمتی از یک رابطه است.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما:۳

متولدین ماه مرداد

عضویت شما در موسسات خیریه وفعالیت های انسان دوستانه پاداش های معنوی و مادی به دنبال خواهد داشت. بهتر است کارهای نیمه تمام خود را تکمیل کنید و به ایده های خلاقانه خود جامه عمل بپوشانید. اما مشورت با دیگران را فراموش نکنید. برای شما توصیه دیگری هم داریم و آن تلاش برای جلب اعتماد شریک زندگیتان است. قبل از هر تصمیم مهم با او مشورت کنید تا مطمئن شود برای او و نظراتش ارزش قائلید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما:۱۰

متولد ماه شهریور

قضاوت های عجولانه خود را متوقف کنید و همه پیش داوری ها را کنار بگذارید. ممکن است با همکاران خودتان دچار مشکل شوید ولی بهتر است به حرف هایشان گوش کنید و ببینید که دقیقاً چه می خواهند. در مورد مخارج خود برنامه ریزی کنید و بی گدار به آب نزنید. در روابط عاطفیتان هوشمندانه عمل می کنید و این دقیقاً همان چیزیست که این روابط را هر روز بهتر از دیروز هدایت می کند.

رنگ شانس شما: سفید

عد شانس شما: ۷

متولد ماه مهر

در کارهای گروهی موفق خواهید بود البته به این شرط که انتقادپذیر باشید و پیشنهادهای دیگران را هم مدنظر قرار دهید. از تصمیم گیری های عجولانه و بدون فکر در محل کارتان بپرهیزید چون عواقبش متوجه خودتان خواهد بود. احتمال دارد امروز با یکی از دوستان دوست داشتنی ملاقات کنید و اوقات خوبی را با او داشته باشید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما:۶

متولدین ماه آبان

اگر در شرف یک تصمیم گیری مهم هستید با احتیاط عمل کنید و همه جوانب کار را بسنجید. این تصمیم گیری ممکن است به ارثیه، بیمه، مالیات یا بدهی هایتان مربوط باشد و تا حدی گیج کننده به نظر برسد. فردی در اطرافتان وجود دارد که با شما روراست نیست بنابراین قبل از اعتماد کردن به دیگران آنها را کامل بشناسید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۱۲

متولدین ماه آذر

امروز با دیگران مهربان هستید و با آنها همدردی می کنید. دوست دارید همه را ببخشید و از همه مهمتر، اگر لازم باشد از نظر مالی کمکشان کنید. فقط مراقب باشید افراط نکنید و حسن نیت بیش از حد نشان ندهید. روابط عاطفیتان در حال رشد است و به شما دلگرمی و امید می دهد.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۸

متولدین ماه دی

با تلاش و پشتکار به آنچه می خواهید می رسید ، چه از نظر مالی و چه از نظر کاری. حس همدردی شما با همکارانتان باعث می شود تا جایی که می توانید به آنها کمک کنید . . خوشبختانه باهوش هستید و می توانید اشک تمساح را تشخیص بدهید. پس هرچه می توانید انجام دهید ولی با چشم های کاملاً باز!

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۱

متولدین ماه بهمن

در روابط عاطفیتان واقع بین تر باشید و تسلیم احساسات محض نشوید. در زندگی شخصیتان تغییراتی به وجود بیاورید و تنوعی ایجاد کنید. پیشنهادهای کاری جدیدی خواهید داشت که بهتر است آنها را قبول کنید. رفتار موقرانه و هوش و ذکاوت شما توجه دیگران را جلب می کند. از مصرف زیاد غذاهای تند و پرادویه پرهیز کنید تا بدنی سالم تر داشته باشید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۴

متولدین ماه اسفند

امروز تصمیمات شما تحت تاثیر احساس همدردی و علاقه ای خواهد بود که نسبت به یکی از اعضای خانواده تان دارید. مسائلی در زندگیتان وجود دارد که کوچک به نظر می رسند ولی نیازمند دقت بیشتر هستند. از نظر کاری موفق خواهید بود وفرصت های جدید بر سر راهتان قرار خواهد گرفت. شادی هایتان را با دیگران تقسیم می کنید و از خنده و شوخی با آنها لذت خواهید برد.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۹

اگر امروز روز تولدتان است

گرگوری پک (بازیگر) هم متولد امروز است. شما سخت کوش هستید و به همین دلیل در زندگی موفقیت های زیادی به دست می آورید. بسیاری از شما این قابلیت را دارید که در زمینه موردعلاقه خود ستاره شوید. دوست دارید حرفه ای را انتخاب کنید و در آن بمانید. قدرت تمرکز شما بالاست. امسال یکی از بهترین سال های زندگی شما خواهد بود.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۷ دی ماه ۹۱
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۲۸
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۵
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۲/۲۵فروردین ۱۸م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,395 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت