فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۰۹

فال روزانه متولدین ماه فروردین

مراقب اولین تاثیری که در دیدار اول بر ذهن دیگران باقی می گذارید باشید چون این تاثیر معمولا ماندگار است و به سختی از ذهن افراد پاک می شود. چه در مسائل کاری و چه در زندگی شخصی، مهم است که تاثیر خوبی در ذهن دیگران باقی بگذارید چون این تاثیر مثبت به ادامه و پیشرفت رابطه تان با آن فرد یا افراد کمک زیادی خواهد کرد. در حال حاضر لازم است بیشترین توجه را به کارتان معطوف کنید و اجازه ندهید مسائل حاشیه ای ذهنتان را منحرف کنند.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۴

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

برای موفقیت در رابطه عاطفیتان، لازم است شما وطرف مقابل آزادی بیان داشته باشید و بتوانید به راحتی راجع به هر چیزی که به ذهنتان می رسد با هم صحبت کنید و نگران قضاوت طرف مقابل نباشید. وقتی احساس کنید که برای احساساتتان ارزش قائل هستند، احترام دوطرفه و صمیمتتان تقویت می شود. در مسافرتی که در پیش رو دارید اوقات خوشی را خواهید داشت ولی لازم است به خوبی مراقب مخارجتان باشید افراد حسودی در اطرافتان وجود دارند که ممکن است در روند بعضی کارهایتان خلل ایجاد کنند.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۱۰

فال روزانه متولدین ماه خرداد

طرفتان را آن طور که هست بپذیرید و از او توقع نداشته باشید که شخصیت و خلق و خوی خودش را به طور کامل عوض کند. ممکن است وارد رابطه جدیدی شوید ولی این احتمال وجود دارد که رضایت کافی از این رابطه حاصل نشود. وقتی دیگران به شما محبت می کنند یا کاری را فقط و فقط از سر علاقه (و نه وظیفه) انجام می دهند، آنها را با آغوش باز بپذیرید و غرور بی جا نشان ندهید. تا از چیزی مطمئن نشده اید راجع به آن اظهار نظر نکنید چون قضاوت عجولانه باعث شرمندگی خواهد بود.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۳

فال روزانه متولدین ماه تیر

در جست و جوی عشق نباشید چون خودش به سراغتان خواهد آمد. در واقع هرچه بیشتر به دنبال آن بگردید، بیشتر از دستتان فرار خواهد کرد. توصیه می شود دیدگاه های خود را نسبت به عشق مجدداً ارزیابی کنید و از خودتان بپرسید که دقیقاً چه چیزی می خواهید. ذهنتان را از افکار منفی منحرف کنید و منتظر اتفاقات خوب و جالب باشید. بر چیزی که در حال حاضر شدنی نیست اصرار نورزید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۹

فال روزانه متولدین ماه مرداد

وقتی می خواهید تصمیمی بگیرید، عوامل زیادی هستند که باید در نظر گرفته شوند، از جمله اطرافیان شما و تاثیری که این تصمیم بر آنها خواهد داشت. حتی اگر نهایتاً تصمیم با شما باشد، باز هم لازم است نظر دیگران را هم بپرسید تا معلوم شود به آنها و نظرشان احترام می گذارید. خود را بیش از اندازه درگیر مسئولیت ها نکنید چون می تواند استرس بسیار زیادی را به شما وارد کند. از رفتارهای تند و خشن با دیگران بپرهیزید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۲

فال روزانه متولدین ماه شهریور

اگر چه غالباً ظاهری آرام و خونسرد دارید، ولی این روزها فکرتان به شدت مشغول است. شما هرگز به دیگرا اجازه نداده و نخواهید داد که آنچه را در قلبتان می گذرد بدانند، اما شاید بد نباشد از یکی از افراد مورداعتماد بخواهید با شما همفکری کند. البته در حال حاضر می توانید موضوعی را که با آن درگیر هستید نادیده بگیرید ولی دیر یا زود ناچار خواهید بود که با آن روبرو شوید. فراموش نکنید افرادی وجود دارند که با تمام وجود خواهان کمک به شما هستند.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۱

فال روزانه متولدین ماه مهر

خیلی ها نمی توانند رابطه خود را با کسی که از آنها دور است حفظ کنند اما شما می توانید. راه های زیادی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند تا با وجود این دوری، رابطه خود را با کسی که دوستش دارید حفظ کنید. مطمئنا این دوری همیشگی نیست پس صبر و حوصله داشته باشید و با جر و بحث و بهانه گیری طرف مقابلتان را از ادامه مسیر دلسرد نکنید. اشتباهی کرده اید که باید آن را بپذیرید، در غیر این صورت اختلافات هرگز حل نخواهد شد.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۸

فال روزانه متولدین ماه آبان

امروز روز خوبی برای عشق و دوستی است . خورشید بر شما و کسی که دوستش دارید خواهد تابید و ونوس، الهه عشق، در کنار شما حضور خواهد داشت، بنابراین حتی اگر بخواهید نمی توانید افکار و احساسات رومانتیکی را که به سراغتان می آیند نادیده بگیرید. در مرکز توجه کسی قرار خواهید گرفت و چاره ای جز توجه متقابل نخواهید داشت. سیاره ارتباطات یعنی عطارد نیز بر زندگی عاطفی شما اثر خواهد گذاشت.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۱۱

فال روزانه متولدین ماه آذر

عشق پیروی هیچ دلیل و منطقی نیست بلکه در مقابل آن مقاومت می کند. اگر عشقی در زندگیتان وجود دارد، یا اگر به تازگی به زندگیتان وارد شده است، این نکته را همیشه به یاد داشته باشید. شاید بین آنچه می خواهید و آنچه درست به نظر می رسد تفاوت وجود داشته باشد و تصمیم بر عهده خود شما است. امروز از نظر جسمی در شرایط خوبی به سر می برید و بدنتان سرشار از انرژی مثبت است پس بهتر است از زمان خود بیشترین استفاده را ببرید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۵

فال روزانه متولدین ماه دی

وقتی اولین ماه های یک رابطه عاشقانه سپری می شود، کم کم چشم های ما به روی بعضی واقعیت ها باز می شود و چیزهایی را می بینیم که قبلاً اصلا مهم به نظر نمی رسیدند. چگونگی رویارویی شما با این مسئله می تواند مسیر آینده رابطه را تعیین کند. ممکن است با موضوعات مربوط به خانه و خانواده روبرو شوید. لازم است در روابط خانوادگی خود تغییرات و اصلاحاتی را به وجود آورید. مراقب وابستگی بیش از حد به کسی که دوستش دارید باشید.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۱۰
فال روزانه متولدین ماه بهمن

گاهی تظاهر می کنیم حرف های تند دیگران ما را نیازرده است، ولی تا مدت ها به آن حرف ها فکر می کنیم و احساس می کنیم قلبمان شکسته است. اگر کسی در محیط کار یا خانه با شما اختلافی داشته است، سعی کنید با او وارد بحث و جدل نشوید چون ممکن است ناخواسته حرفی بزنید که او را برنجاند و این رنجش تاثیر خود را تا مدت ها حفظ خواهد کرد. رابطه عاطفیتان تقویت خواهد شد اما ممکن است شرایط جسمی شما امروز در حد ایده آل نباشد.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۱۲

فال روزانه متولدین ماه اسفند

بین یک دوست و یک رقیب فرق زیادی هست. اگر کسانی که به عنوان دوست انتخابشان کرده اید در حال تبدیل شدن به رقیب شما هستند، شاید لازم باشد در مورد رابطه تان با آنها تجدیدنظر کنید. دوست کسی است که به شما ایمان داشته باشد و به پیشرفتتان کمک کند. اگر احساس می کند که یکی از دوستانتان فاقد چنین ویژگی است، شاید وقت آن رسیده باشد که او را رها کنید. به زودی کاری را شروع خواهید کرد که مدت ها به فکرش بوده اید.

رنگ شانس شما: نقره ای

عدد شانس شما: ۶

اگر امروز روز تولدتان است

آدریان پاول (بازیگر) هم متولد امروز است. شما به آنچه به شما می سپارند، یا آنچه مورد علاقه و توجهتان است، متعهد هستید. این چیز می تواند یک پروژه، یک شخص یا هرچیز دیگری باشد که برای شما مهم است. اگرچه ایده های جدید را دوست دارید، ولی در عین حال فردی سنت گرا هستید. از آنچه که به نظرتان درست است با تمام وجود حمایت می کنید و همین طور از قدرت تکلم بالایی برخوردارید.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۲۸
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۳/۵
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۲/۲۵خرداد ۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,812 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت