فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۵/۱۷

۱۳۹۱/۰۵/۱۷ 
فروردین

امروز از آن روزهایی است که احساس می کنید کارها با مشکل مواجه می شود و به هر طرف که روی می آورید با در بسته ای روبرو می شوید.

پیش بینی روابط شما: در برقراری ارتباط با کسی به مشکل بر می خورید. برای کنار آمدن با او ناچارید خود را با شرایط وفق بدهید تا از بحث و ناراحتی بیهوده جلوگیری شود.

پیش بینی شغل شما: برای رسیدگی به کاری ناچار هستید بعضی ساعات کاری خود را خارج از محل کار سپری کنید. این کار ظرف چند هفته نتیجه خواهد داد.

اردیبهشت

احساس می کنید که لازم است چاشنی تفریح را به زندگی روزمره خود اضافه کنید، چون کم کم زندگیتان حالت یکنواخت و خسته کننده به خود گرفته است.

پیش بینی روابط شما: اگر شخص خاصی هست که دوست دارید با او ارتباط برقرار کنید، منتظر معجزه نباشید. خودتان دست به کار شوید و از راهی درست و مناسب به او نزدیک تر شوید.

پیش بینی شغل شما: لازم است دیدگاه خود را نسبت به بعضی اشخاص و چیزها عوض کنید تا بتوانید راحت تر با آنها کنار بیایید.

خرداد

چیزی مثل یک امتحان یا مسابقه پیش رو دارید که با موفقیت به پایان می رسد.

پیش بینی روابط شما: از درجه خودخواهی خود کم کنید تا دیگران با شما احساس راحتی بیشتری بکنند  متقابلا در مواقع نیاز به کمک شما بیایند.

پیش بینی شغل شما:  برای ایجاد ثبات و آرامش در زندگیتان، لازم است ابتدا از ثبات کار و حرفه خود مطمئن شوید. به این ترتیب ذهنی بازتر و آرام تر خواهید داشت و می توانید به زندگیتان سر و سامان بیشتری ببخشید.

تیر

تاثیر ذهنیت شما بر روند زندگیتان قابل انکار نیست. چرا عینک بدبینی را از چشم بر نمی دارید و به زندگی بیشتر و خالصانه تر عشق نمی ورزید؟

پیش بینی روابط شما: امروز ممکن است درفهماندن منظور خود به دیگران و متقاعد کردن آنها چندان موفق نباشید چون از نظر آنها عقاید شما خودخواهانه یا خودمحورانه است.

پیش بینی شغل شما: حرف ها و انتظارات شما منطقی است ولی طرز بیان آنها چنگی به دل نمی زند. اگر بتوانید با لحنی مناسب تر و شاید ملایم تر صحبت کنید مطمئنا موفق تر خواهید بود.

مرداد

اتفاقی که شما و خانواده تان منتظرش بوده اید بالاخره رخ داده و هیجانی را به زندگی خانوادگیتان وارد کرده است.
پیش بینی روابط شما: ارتباط صمیمی شما با یکی از اعضای خانواده موجب می شود حالا که به کمک شما نیاز دارد او را تنها نگذارید. اطرافیان همیشه روی کمک شما حساب می کنند.

پیش بینی شغل شما: امروز بهتر است فقط سکوت کنید و حرف های دیگران را بشنوید، چون می توانید چیزهای زیادی از دیگران یاد بگیرید.

شهریور

نگرانی های آینده را به آینده موکول کنید. فعلا کارهای مهمی هست که باید در زمان حال انجام شوند.

پیش بینی روابط شما: شخصی منتظر جواب شما از طریق تلفن یا ایمیل است. مراقب باشید او را بیش از حد منتظر نگذارید.

پیش بینی شغل شما: از موقعیت کنونی خود راضی نیستید ولی برای ایجاد تغییر و تحول تلاش زیادی نمی کنید. مطمئن باشید تا خود شما نخواهید هیچ چیز تغییر نخواهد کرد.

مهر

دیگران شاید گیج و سردرگم باشند ولی شما همچنان بر کار خود تمرکز دارید و کنترل همه چیز را حفظ کرده اید.

پیش بینی روابط شما: روابط دوستانه شما با دیگران لزوما به معنای ابراز آمادگی برای انجام هر خدمت و لطفی نیست. بنابراین اگر دوستی درخواستی را مطرح می کند که فعلا امکان انجام آن را ندارید بدون احساس گناه و ناراحتی “نه” بگویید.

پیش بینی شغل شما: دیوارهای محکمی که دیگران می سازند مانع پیشرفت شما نمی شود. به راه خود ادامه بدهید و از سنگ هایی که دیگران بر سر راهتان می اندازند نترسید.

آبان

دغدغه ای دارید که احتمالاً به درس و تحصیل مرتبط است . جای نگرانی نیست این قضیه هم مثل مشکلات قبلی حل و فصل می شود.

پیش بینی روابط شما: در زندگی زناشویی یا روابط عاطفی خود موفق خواهید بود، به شرط آن که گذشت داشته باشید وبخشیدن را تمرین کنید.

پیش بینی شغل شما: اگر کارتان را دوست ندارید بهتر است به فکر تعویض آن باشید چون انجام کارهایی که از آنها لذت نمی بریم ما را فرسوده می کند.

آذر

امروز مهارت های کاری و حرفه ای شما قوی خواهد بود و به شما کمک می کند از موقعیتی که پیش می آید بهترین استفاده را ببرید.

پیش بینی روابط شما: بعضی تنش ها در رابطه عاطفی شما اوج می گیرند. البته بحث ها و تنش ها همیشه منفی نیستند و گاهی موجب می شوند چشم های ما به روی بعضی مسائل باز شوند.

پیش بینی شغل شما: احساس می کنید همواره در حال تکرار هستید و هیچ چیز جدیدی در زندگی حرفه ایتان وجود ندارد. چرا فکر می کنید که در بن بست گرفتار شده اید؟ راه پیشرفت به روی شما باز است.

دی

روند یکی از امور زندگی شما سریع تر می شود پس سعی کنید کنترل خود را بر همه جنبه های آن حفظ کنید و خونسرد باشید.

پیش بینی روابط شما: حال که تصمیم گرفته اید رابطه خود را با شخصی وارد مراحل جدی تر بکنید، لازم است محتاط تر از گذشته باشید و بی گدار به آب نزنید.

پیش بینی شغل شما: امروز جسارت و اشتیاق فوق العاده ای در وجود خود احساس می کنید که به شما کمک می کند قدرت تکلم بهتری داشته باشید و در مکالمه خود با دیگران آنها را متقاعد کنید.

بهمن

در موقعیتی قرار دارید که می توانید به جنبه های مختلف یک موضوع خاص اشراف پیدا کنید پس از موقعیت استفاده کنید.

پیش بینی روابط شما: از نفوذی که دارید استفاده کنید و دیگران را از بعضی کارهای نابخردانه منع کنید. چه اشکالی دارد اگر گاهی نگرانی خود را ابراز کنید؟

پیش بینی شغل شما: برای جلوگیری از بروز برخی مسائل رابطه خود را با همکاران به همین صورتی که هست حفظ کنید. نه بیشتر و نه کمتر.

اسفند

کم کم بعضی کارهای عقب مانده انجام می شوند. اگرچه گاهی احساس تنهایی می کنید و از اینکه ناچارید بعضی کارها را یک تنه انجام دهید ناراحت هستید.

پیش بینی روابط شما:  بخشیدن دیگران به معنای فراموش کردن نیست. کافی است آن خاطره بد را در یکی از اتاق های قدیمی ذهنتان رها کنید و در را ببندید.

پیش بینی شغل شما: اگر کمی سعی و تلاش کنید به هدف یا شغلی که در نظر دارید خواهید رسید. در این راه  از کمک دیگران هم استفاده کنید.

اگر امروز روز تولدتان است

چارلیز ترون (بازیگر) هم متولد امروز است. شما زرنگ، باهوش، اجتماعی و خوش برخورد هستید. دیگران شما را دوست دارند بی آنکه بدانند چرا. عاشق اسرار و اطلاعات سری هستید و به همین دلیل تحقیق و پژوهش را دوست دارید. علومی مانند دیرینه شناسی، انسان شناسی،جرم شناسی و علومی از این قبیل موردعلاقه شما هستند.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۴
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
  6. فال روزانه ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۱
  7. فـال روزانه، شنبه ۷ مردادمرداد ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,086 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت