فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۵

۱۳۹۱/۰۶/۲۵ 
فال روزانه متولدین فروردین
آنچه در حال حاضر به عنوان یک مشکل بر سر راه شما است نتیجه بعضی کوتاهی ها و ً اشتباهاتی است که در گذشته ای نه چندان دور مرتکب شده اید.از این اشتباهات درس بگیرید.پیش بینی روابط شما: در بعضی چیزها کوتاهی کرده اید و در برخورد با بعضی افراد نکاتی را رعایت نکرده اید.  شاید بهتر باشد صحبت هایی را که دیگران در حال عصبانیت به زبان می آورند نزد افراد دیگر بازگو نکنید.پیش بینی شغل شما: هرچند بسیاری فرصت ها را از دست داده و شانس خود را در بعضی موارد کم کرده اید، ولی برای جبران دیر نیست. پس از همین امروز دست به کار شوید.

فال روزانه متولدین اردبیهشت

گمان می کردید یکی از مشکلات زندگیتان برای همیشه تمام شده است ولی امروز می فهمید که قضیه همچنان ادامه دارد. امید خود را از دست ندهید. هرآنچه در توانتان هست برای مبارزه با این مسئله صرف کنید.

پیش بینی روابط شما: رابطه شما با بعضی افراد (شاید یک دوست یا عضو خانواده) شما را خسته و فرسوده کرده و انرژی شما را به تحلیل برده است. تنها عشق و علاقه است که می تواند انسان ها را به ایثار و فداکاری ترغیب کند.

پیش بینی شغل شما: امروز در گفتگویی منطقی با کسی عصبانی می شوید و حالت دفاعی به خود می گیرید. این شخص هیچ قصد بدی ندارد، پس بدن تعصب و پیش داوری به حرف هایش گوش کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در می یابید که برای رسیدن به چیزهای موردعلاقه خود از بعضی چیزهای ارزشمندتر گذشته اید. این تصمیم خود شما بوده است پس بدون گله و شکایت آن را بپذیرید.

پیش بینی روابط شما: ارتباط شما با کسی روز به روز گرم تر و محکم تر می شود. ولی آیا این وابستگی به صلاح است؟ شرایط را در نظر بگیرید و واقع بین باشید. شاید فردا برای تصمیم گیری دیر باشد.

پیش بینی شغل شما:  اعتماد به نفس شما دیگران را مجذوب می کند، و همین اعتماد به نفس سبب موفقیت های پیاپی شما است. در روزهای آینده این اعتماد به نفس نمود گسترده تری خواهد یافت.

 

فال روزانه متولدین تیر

هفته ای سخت و پرکار را در پیش رو دارید پس انرژی خود را هدر ندهید. خود را برای روزهای پر از استرس و هیجان آماده کنید.

پیش بینی روابط شما: چون اعضای خانواده به توانایی های شما ایمان دارند، در موارد زیادی از شما مشورت می خواهند که یکی از این موارد امروز پیش خواهد آمد. مشورت و همفکری همان چیزی است که در حال حاضر شما و آنها به آن نیاز دارید.

پیش بینی شغل شما: رسیدن به هدف آسان نیست و شما هم این را می دانید. به همین دلیل در هفته های آینده تلاش شما به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر چیزی شما را گیج و سردرگم کرده است، فعلا آن را رها کنید. شما حسس ششم قدرتمندی دارید، ولی نمی توانید در هر موردی به آن اعتماد کنید.

پیش بینی روابط شما: خشمتان را فرو نخورید ولی راهی منطقی و درست برای ابراز آن پیدا کنید. امروز هر اظهارنظر یا حرکتی که با عصبانیت بیان شود موجب کدورت و دلشکستگی خواهد شد.

پیش بینی شغ شما: شما هرکاری را با عشق انجام می دهید. به نحو احسن انجام دادن کار یکی از دغدغه های اصلی شما است. به همین دلیل کارهای مهم را با خیال راحت به شما واگذار خواهند کرد.

فال روزانه متولدین شهریور

نگران مشکلات بزرگ زندگی نباشید بلکه به مشکلاتی فکر کنید که قابل حل شدن و قابل مدیریت هستند. اگر این مشکلات از سر راه برداشته شوند، خواهید توانست با ذهنی آسوده تر به مسائل بزرگ فکر کنید.

پیش بینی روابط شما: اگر معیار روشنی در ذهن خود ندارید، یا به درستی معیارهایتان شک دارید ، در مورد دیگران قضاوت نکنید و رفتاری نشان ندهید که  بعدها باعث شرمندگیتان شود.

پیش بینی شغل شما: فصلی از زندگی کاری شما به پایان رسیده و در حال ورود به مرحله ای دیگر هستید. تغییراتی که در محل کار خود پدید آورده اید در دراز مدت نتیجه ای عالی خواهند داشت.

فال روزانه متولدین مهر

خود را در مسائلی که از کنترلتان خارج هستند درگیر نکنید. بگذارید گذر زمان آنها را حل و فصل کند.

پیش بینی روابط شما: شاید با کسی به خوبی و مهربانی رفتار کنید و جوابی را که انتظار دارید را نگیرید. اما مسلما هستند کسانی که چشم هایشان را به روی خوبی های شما نمی بندند و  در صدد جبران هستند.

پیش بینی شغل شما: در حال حاضر شاید پیدا کردن یک منبع درآمد دیگر امکان پذیر نباشد. پس تنها بر کار خود تمرکز و سعی کنید در آمدی را که دارید حفظ کنید. صرفه جویی، سیاست و مدیریت چیزهایی هستند که به آنها نیازمندید.

فال روزانه متولدین آبان

یادتان باشد فاصله بین حرف و عمل است. بعضی برنامه ها را تنها در ذهنتان نگه داشته اید و در عمل کار خاصی برایشان انجام نداده اید. تا دیر نشده فکری برای آنها بکنید.

پیش بینی روابط شما: به کسانی که حس نیت خود را ثبات نکرده بودند اعتماد کردید و پشیمان شدید. اما آیا این اتفاق توانست درس عبرتی برای شما شود؟ این سوال را از خود بپرسید و در رابطه خود با بعضی افراد تجدید نظر کنید.

پیش بینی شغل شما: انرژی خود را برای کارهایی مهم و اساسی نگه داشته اید و قصد دارید مقدمات تغییراتی را به وجود آورید. در روزهای آینده در بعضی زمینه ها دچار شک و تردید می شوید ولی این تردید مانع اقدامتان نخواهد شد.

فال روزانه متولدین آذر

آنچه به آن نیاز داریدفهرست کارهایی که باید انجام بشوند نیست، بلکه لیست کارهایی است که نباید انجام دهید. بعضی کارهایی که انجام می دهید کاملاً غیرضروری هستند و جز اتلاف وقت نتیجه دیگری ندارند.

پیش بینی روابط شما: در روابط انسانی خود مورد امتحان قرار می گیرید. شاید بدون آنکه خودمتوجه باشید در موقعیتی قرار بگیرید که میزان پایبندی شما به حقوق دیگران مشخص شود. مطمئن باشید هر منفعتی که با زیر پا گذاشتن حق کسی به دست بیاید، کوتاه مدت است.

پیش بینی شغل شما: امروز با نگاهی به لیست کارهای عقب مانده خود متعجب و مضطرب می شوید. خیلی کارها هست که باید انجام شوند نه؟ نگران نباشید چون تنها چیزی که لازم است تمرکز و برنامه ریزی است.

فال روزانه متولدین دی

زندگی شما به نقطه عطفی نزدیک می شود. آیا این نقطه عطف بزرگ و حیاتی است؟ هرگز نمی توان این سوال را با اطمینان پاسخ داد.

پیش بینی روابط شما: رابطه عاطفی شما با کسی که دوستش دارید پاک و بی آلایش است. شما و او همه تلاش خود را برای حفظ این عشق می کنید و تا به حال موفق بوده اید. عوامل اندکی وجود دارند که می توانند این رابطه را متشنج کنند.

پیش بینی شغل شما: بعد از مدتی استراحت و تفریح دوباره کارهای روزمره را از سر می گیرید. اجازه ندهید سختی کار یا بی تفاوتی همکاران انگیزه شما را برای کار و تلاش کم کند. به رفتار دیگران بی تفاوت باشید و کارتان را ادامه دهید. موفقیت از آن شماست.

فال روزانه متولدین بهمن

مسلماً به همه آرزوهایتان نخواهید رسید، ولی لحظات فوق العاده ای در انتظارتان است. امروز بهترین زمان برای رسیدگی به نیازها و احساساتتان است، پس راجع به آنها فکر کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز روابط شخصی مهم ترین دغدغه تان خواهند بود. اگر رابطه شما با کسی آرام و مسالمت آمیز است با بهانه ها یا مشاجرات بیهوده آن را متشنج نکنید.

پیش بینی شغل شما: اشتباه خود را بپذیرید و مسئولیت های آن را تحمل کنید تا دوباره به آن گرفتارنشوید. اگر کار جدیدی را آغاز کرده اید با احتیاط جلو بروید.

فال روزانه متولدین اسفند

از شرایط کنونی زندگی رضایت چندانی ندارید. زندگی سخت است ولی نه آنقدرها که شما فکر می کنید. همه چیز بستگی به دید ما دارد. مثبت نگاه کنید تا از زندگی لذت ببرید.

پیش بینی روابط شما: شک و بدبینی را وارد رابطه خود با کسی که دوستش دارید نکنید. این رابطه را بر اساس اعتماد پرورش دهید تا هر دوی شما از آن بهره کافی را ببرید.

پیش بینی شغل شما: امروز انرژی کافی ندارید و برای تمام شدن کار لحظه شماری می کنید. لازم است انگیزه خود را برای کار کردن بیشتر کنید و به دنبال راهی برای ایجاد تنوع و شوق در زندگی کاری خود باشید.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۷ دی ماه ۹۱
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۴
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۹
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۱
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۶شهریور ۲۵ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,250 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت