فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۷

فال روزانه متولدین فروردین
دوست دارید کارهای تازه را امتحان کنید یا مسئولیت های جدیدی را به شما واگذار کنند. اما مراقب باشید چیزی را که از توان شما خارج است نپذیرید.

پیش بینی روابط شما: کسی حاضر است در زمینه ای به شما کمک کند و شما می توانید به او اعتماد کنید. اما هرگز همه چیز را به او نسپارید و حتما کنترل و نظارت خود را بر کارها حفظ کنید.

پیش بینی شغل شما: مغرور نباشید و طاقت انتقاد یا شکست را داشته باشید. تنها در این صورت است که کارهایتان به نتیجه مطلوب خواهند رسید.

فال روزانه متولدین اردبیهشت

آیا کاری که در حال حاضر در حال انجامش هستید همان چیزی است که می خواهید؟ شاید جوابتان منفی باشد، ولی مطمئن باشید این کار مقدمه موفقیت ها بزرگ آینده شما است.

پیش بینی روابط شما: امروز سوالاتی برای شما مطرح می شوند که به رفتارها و اعمال دیگران مربوطند. فعلا پاسخ این سوالات از چشم شما پنهان است، ولی ادامه ارتباط با این افراد کم کم معما را حل خواهد کرد.

پیش بینی شغل شما: صبر داشته باشید و برای اجرای آنچه در ذهن دارید عجله نکنید. هنوز برای بعضی کارهای مهم (مثل سرمایه گذاری، تغییر شغل و غیره) زود است .

فال روزانه متولدین خرداد

کاری هست که باید انجام شود ولی چون از آن بیزار هستید امروز و فردا می کنید و تا جایی که ممکن است انجام آن را به تعویق می اندازید. مراقب باشید کار از کار نگذرد و خیلی دیر نشود.

پیش بینی روابط شما: تصوری که راجع به فردی خاص داشته اید شکسته شده و به این نتیجه رسیده اید که قضاوتتان اشتباه بوده است. حال که به این مسئله پی برده اید، رابطه خود را با آن شخص از نو بسازید.

پی بینی شغل شما: کارهایی وجود دارند که می توانید در آنها بدرخشید. کافی است استعدادهای خود را کشف کنید و به توانایی های خود ایمان بیاورید. هرگز توانایی های ذهنی خود را دست کم نگیرید.

 

فال روزانه متولدین تیر

گاهی آرزو می کنید که ای کاش زمان می توانست به عقب برگردد. به جای افسوس خوردن در مورد گذشته به فکر حال باشید و از موقعیت های خوبی که پیش می آید بیشترین استفاده را بکنید.

پیش بینی روابط شما: امروز در مورد مسائلی که مورد حساسیت دیگران است صحبت نکنید و از ایجاد ناراحتی یا حساسیت بپرهیزید. با این کار آرامش شما و دیگران حفظ خواهد شد و می توانید از لحظه های خود لذت ببرید.

پیش بینی شغل شما: امروز به خوبی می دانید که دیگران از شما چه انتظاری دارند و به همین دلیل روابط شما با همکاران و به خصوص رئیستان بسیار خوب و بر پایه احترام و فهم دوطرفه خواهد بود.

فال روزانه متولدین مرداد

شاید انتخاب نکردن هم نوعی انتخاب باشد، در واقع این بلاتکلیفی و بی تصمیمی را خودتان انتخاب کرده اید. هرچه زودتر هدفی برای آینده تعیین و آن را دنبال کنید.

پیش بینی روابط شما: از اینکه احساس خود را یا شور و هیجان خود را بیان کنید باکی ندارید و در واقع همه خیلی زود از آنچه در سر شما می گذرد مطلع می شوند. بهتر است بیشتر گوش کنید و کمتر صحبت کنید تا دیگران بیشتر به شما اعتماد کنند.

پیش بینی شغل شما: شاید احساس کنید به جایی که حقتان بوده نرسیده اید و لیاقتتان بیشتر از اینها بوده است. فاصله حرف تا عمل زیاد است و اگر از چیزی ناراضی هستید به جای صحبت کردن راجع به آن، در عمل کاری انجام دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

چون ذاتا فردی محتاط هستید بعضی کارهای مهم زندگی خود را فعلا متوقف خواهید کرد تا تکلیف بعضی چیزها روشن شود.

پیش بینی روابط شما: امروز یکی از اطرافیان کاری را انجام می دهد که از نظر شما ناپسند و غیرمنطقی است. ولی ترجیح خواهید داد سکوت کنید و از مخالفت صریح بپرهیزید. این بهترین عکس العمل است.

پیش بینی شغل شما: ایده های جالبی در ذهن دارید، اما یادتان باشد که این ایده ها اگر مورد آزمایش و چالش قرار نگیرند، فراموش می شوند یا اعتبار خود را از دست می دهند پس زودتر اقدام کنید

فال روزانه متولدین مهر
توانایی های شما از آنچه که فکر می کنید بسیار بیشتر است. این جمله را همواره در ذهن خود نگاه دارید و هرگز تسلیم ناامیدی و یاس نشوید.

پیش بینی روابط شما: برای شما برخوردها و رفتارهای دیگران گاهی عجیب و غیرقابل قبول است، ولی مطمئنا آنها هم برای آنچه می گویند دلایل خاص خود را دارند. پس شما هم سعی کنید آنها را درک کنید و با نشان دادن واکنشی درست و منطقی آنها را متوجه اشتباهشان بکنید.

پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار بین شما و همکاران مکالمه جالبی شکل می گیرد که دو گروه در آن شرکت می کنند. عده ای موافق یک ایده یا نظر هستند و عده ای مخالف آن.

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز در اولویت بندی کارهای خود به مشکل بر می خورید و نمی دانید کدام کار مهم تر است و باید ابتدا انجام شود. با توجه به کمبود وقتی که با آن روبرو هستیدبرنامه ریزی و اولویت بندی اهمیتی ویژه دارد.

پیش بینی روابط شما: کسی یا کسانی که به آنها با بدبینی نگاه می کنید آنقدرها بد نیستند. به سمت آنها بروید و سعی کنید آنها را بیشتر بشناسید چون می توانند حتی دوستان خوبی برایتان باشند.

پیش بینی شغل شما: برای هرچه بهتر انجام دادن کارها لازم است اولا خلاقیت به خرج دهید و ثانیا کارها را از چارچوب همیشگیشان خارج نمایید تا روش های جدیدی کشف کنید.

فال روزانه متولدین آذر

بیشتر مراقب سلامتی خود باشید. تفریح، ورزش و تغذیه مناسب را حتما در برنامه روزانه خود بگنجانید. اگر سابقه نوعی بیماری دارید این روزها بیشتر مراقب باشید.

پیش بینی روابط شما: قبل از اینکه قولی بدهید یا مسئولیتی را در قبال دیگران بپذیرید، خوب به عواقب آن فکر کنید و توانایی ها و امکانات خود را در نظر بگیرید. هرگز قولی ندهید که از عهده انجامش بر نمی آیید.

پیش بینی شغل شما: امروز به سختی کار خواهید کرد اگر چه همواره احساس تنبلی و بی حوصلگی شما را دنبال می کند. امروز سخت کار کنید تا در روزهای آینده راحت و آسوده باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ممکن است کارهای شخصی شما با وظایف کاریتان تداخل پیدا کنند و شما را بر سر دوراهی قرار دهند. ولی شما طبق معمول خانه و خانواده را ترجیح می دهید.

پیش بینی روابط شما: رابطه شما با بعضی دوستان نیازمند تجدیدنظر و دقت بیشتر است چون در شرایط فعلی ممکن است از شما سواستفاده شود یا بعضی افراد حریم و حد و مرز خود را نشناسند.

پیش بینی شغل شما: فشار کار تان زیاد است و از درآمد خود نیز راضی نیستید. ناراحت و ناامید نشوید چون زندگی شما همیشه به این صورت نخواهد ماند. تغییراتی به وجود می آید که شما را شگفت زده میکند.

فال روزانه متولدین بهمن

اگر می خواهید تغییری در زندگی خود پدید آورید، قبل از هر چیز از خود بپرسید که انگیزه تان برای این کار چیست؟ اگر تنها به دلیل تنوع طلبی یا خسته شدن از چیزی قصد ایجاد این تغییر را دارید بیشتر راجع به آن تامل کنید.

پیش بینی روابط شما: دیگران از شنیدن کلمه “من” از زبان شما خسته شده اند چون احساس می کنند خودمحور هستید و فقط راجع به خودتان، نیازها و دستاوردهای خودتان صحبت می کنید. برای حفظ اعتبار خود نزد دوستان بیشتر به این نکته توجه کنید.

پیش بینی شغل شما: روند تازه ای در محل کارتان به وجود آمده که شاید در نگاه اول چندان خوب و مناسب به نظر نرسد. ولی شما ترجیح می دهید خود را با شرایط وفق دهید.

فال روزانه متولدین اسفند

فشار کار، کارهای عقب مانده و همین طور روحیه حساس شما دست به دست هم داده اند تا استرس شما را افزایش دهند. فراموش نکنید که استرس تاثیری بسیار مخرب بر سلامت روح و روان شما دارد. اگر استرس به شما فشار می آورد حتما به یک روانشناس مراجعه کنید.

پیش بینی روابط شما: کسی که دوستش دارید بیشتر به توجهتان نیاز دارد ولی شما تا حدی از او غافل شده اید. این غفلت عمدی نبوده ولی بر رابطه عاشقانه شما اثر گذاشته است. از امروز شروع کنید و این کوتاهی را جبران کنید.

پیش بینی شغل شما: اگر منتظر نتیجه یک آزمون یا مسابقه هستید خوشحال باشید چون به زودی از آن مطلع خواهید شد. نتیجه این آزمون یا مسابقه آینده تان را دگرگون می کند.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۹
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۶
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۱شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,055 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت