فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸

 

فال روزانه متولدین فروردین
زندگی کم کم روی خوش به شما نشان داده و چیزی که از یکی دو سال پیش خواهان آن بوده اید در یک یا دو هفته آینده اتفاق می افتد

پیش بینی روابط شما: نقش دیگران را در زندگی خود دست کم نگیرید و به آنها اجازه بدهید خود را ثابت کنند.

پیش بینی شغل شما: گاهی تند و کنایه آمیز صحبت می کنید. این عادت شما می تواند در محل کار مشکل ساز باشد

فال روزانه متولدین اردیبهشت
چیزی که مدتی منتظرش بوده اید و برای داشتن آن وقت گذاشته اید به زودی عملی می شود. صبر و بردباری شما ستودنی است.

پیش بینی روابط شما: اگر تلاش برای حفظ یک دوستی یک طرفه باشد، به جایی نخواهد رسید. بنابراین اگر احساس می کنید برای یک دوستی بیش از طرف مقابل وقت و انرژی گذاشته اید، مدتی آن را رها کنید و طرفتان را محک بزنید.

پیش بینی شغل شما: از این شاخه به آن شاخه نپرید. در شغل فعلی خود بمانید تا تکلیف بعضی چیزها روشن شود. دیدتان را نسبت به زندگی و کارتان عوض کنید.
فال روزانه متولدین خرداد

فعلا کاری مهم در پیش دارید و بر آن تمرکز کرده اید. این کار به نحو احسن انجام خواهد شد.

پیش بینی روابط شما: ممکن است برای مدتی کوتاه از یکی از عزیزان دور شوید. اما به زودی دوباره او را خواهید دید، البته با چندین خبر خوب و شیرین.

پیش بینی شغل شما: در محل کار با تجارب تازه ای روبرو خواهید شد. امروز کمی گفتگو و خنده چاشنی روابط کاریتان خواهد بود.
فال روزانه متولدین تیر

در وجود شما غرور خاصی هست که دیگران را مجذوب می کند، ولی گاهی در صمیمت با دیگران دچار افراط می شوید

پیش بینی روابط شما: دیگران را آن طور که هستند بپذیرید و برای تغییر دادن شخصیتشان تلاش نکنید. یادتان باشد آنها مسئول خوشحال کردن شما نیستند

پیش بینی شغل شما: اجازه ندهید دیگران عواقب بی مسئولیتی و سهل انگاری خود را به گردن شما بیندازند. شفاف و بی پرده صحبت کنید و از حقوق خود دفاع کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز ممکن است داوطلب انجام کاری شوید یا به دوستی کمک کنید. این کمک می تواند فیزیکی یا روحی باشد.

پیش بینی روابط شما: چون پرانرژی و سرحال هستید، اعتماد به نفسان هم بیشتر خواهد بود و بنابراین در برقراری ارتباط با دیگران موفق عمل خواهید کرد.

پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار در موقعیتی قرار می گیرید یا با کسی ملاقات می کنید که قبلا از آن دوری می کرده اید. خودتان را برای یک موقعیت ناهنجار آماده کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

زندگی با همه ماجراهای تلخ و شیرین در جریان است. به جای نگرانی در مورد آینده از زمان حال نهایت استفاده را ببرید.

پیش بینی روابط شما: چرا فکر می کنید هیچ یک از اطرافیان شما را درک نمی کند یا زبان شما را نمی فهمد؟ افرادی وجود دارند که شما را دوست دارند و به شدت خواهان کمک به شما هستند.

پیش بینی شغل شما: در محل کار از اینکه دیگران در انجام وظیفه ای کوتاهی کرده اند عصبانی نشوید، به جای اینکه آنها را سرزنش کنید شرایطی را که در آن قرار دارند مدنظر قرار دهید.
فال روزانه متولدین مهر
چیزی که از نظر دیگران بی اهمیت است این روزها مایه ناراحتی شما شده است. شاید یکی از وسایلی را که خیلی دوست داشته اید یا به آن نیاز داشته اید گم کنید.

پیش بینی روابط شما: دوستان خوب خود را هرگز از خود نرنجانید چون سرمایه های واقعی زندگی شما هستند.

پیش بینی شغل شما: وقت زیادی را هدر می دهید که اگر آن را صرف کارهای مفید و ارزشمند کنید به نفع شما و حتی دیگران خواهد بود.
فال روزانه متولدین آبان
بعضی ایده هایی که از جهان خارج به شما القا می شود بالاخره سیر تفکر شما را تحت تاثیر قرار داده و شما را برای ایجاد تغییراتی آماده کرده است.

پیش بینی روابط شما: در اطراف شما کسانی هستند که علیرغم آنچه که وانمود می کنند، تمام حرکات و رفتارهای شما را می بینند و برایشان مهم هستید. شاید فرصتی برای شناخت بیشتر این افراد پیش بیاید.

پیش بینی شغل شما: همکاران ممکن است آرامش و سکوتتان را حمل بر بی تفاوتی کنند، اما شما برنامه ها و ایده های خودتان را دارید. اجازه ندهید برخوردهای دلسردکننده بر اراده تان اثر بگذارد.

فال روزانه متولدین آذر

معتقدید زندگی آنچه را که لایقش بوده اید به شما نداده است. صبر کنید و بردباری به خرج دهید. هیچ چیز شیرینی یک شبه به دست نمی آید.

پیش بینی روابط شما: دست از مقایسه خود با دیگران بردارید تا اعتماد به نفس شما دچار آسیب نشود.

پیش بینی شغل شما: شما قبلا در بسیاری از زمینه ها شایستگی و لیاقت خود را نشان داده اید و از این به بعد هم در این زمینه ها موفق خواهید بود.

فال روزانه متولدین دی
اگر امروز بی هیچ دلیلی احساس عصبانیت کردید تعجب نکنید، این عصبانیت احتمالا ریشه در گذشته شما دارد.

پیش بینی روابط شما: امروز در کار گرهی با دیگران موفق خواهید بود. کارهای دسته جمعی ایده های جدیدی را در ذهن شما بیدار خواهند کرد.

پیش بینی شغل شما: امروز از انرژی سرشاری برخوردار هستید و به همین دلیل به فکر ایجاد تغییراتی در کار خود خواهید افتاد. البته ممکن است این ایده ها در سطح تئوری باقی بمانند و هیچ گاه عملی نشوند

فال روزانه متولدین بهمن

کاری که آن را تمام شده می دانستید نیاز به بررسی و تلاش بیشتر خواهد داشت.

پیش بینی روابط شما: شیوه برخورد خود را با بعضی از اطرافیان خود تغییر دهید، و این تغییر را به سایر محیط هایی که در طول روز در آن حضور می یابید منتقل کنید.

پیش بینی شغل شما: اگرچه در حال حاضر با نوعی رکود روبرو هستید ولی به زودی شاهد پیشرفت های چشمگیری خواهید بود.
فال روزانه متولدین اسفند

امروز روزی است که باید اهداف کوتاه مدت خود را به طور مشخص تعیین و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید.

پیش بینی روابط شما: چون در برقراری ارتباط موثر با بعضی اطرافیان ناموفق هستید، ترجیح می دهید سکوت کنید و بعضی مسائل را بازگو نکنید. شاید این راهی برای جلوگیری از تنش های ناخواسته باشد.

پیش بینی شغل شما: در محل کار موقعیت های جدید پیش می آید که قبلا آنها را تجربه نکرده اید. از این لحظه ها نهایت استفاده را ببرید.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۷ دی ماه ۹۱
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۹
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۶
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۱
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۳۰مهر ۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 928 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت