فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۹

 

 

فال روزانه متولدین فروردین
شاید حس کنید که به اندازه گذشته بر زندگی خود کنترل ندارید و اتفاقاتی که می افتد کاملا از اختیارتان خارج است. این امر باعث آشفتگی و نگرانی شما می شود.

پیش بینی روابط شما: دیگران ممکن است به گونه ای رفتار کنند که انگار با شما غریبه هستند یا حرفتان را نمی فهمند. در این میان ممکن است واکنش هایی از شما سر بزند که آنها را متعجب کند.

پیش بینی شغل شما: اگر چیزی شما را آزار می دهد یا نسبت به آن حساس هستید لازم نیست راجع به آن با همکارانتان صحبت کنید. دلیلی ندارد آنها همه چیز را راجه به شما بدانند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت
شما در کل فردی برون گرا و اجتماعی هستید و امروز هم سعی می کنید مثل گذشته باشید. اما خلق و خوی دیگران قابل پیش بینی نیست.

پیش بینی روابط شما: عشق و پایبندی شما نسبت به شخصی خاص تعجب همه را برانگیخته است. آنها فکر می کنند شما دو نفر با هم مانده اید فقط چون از بودن با هم لذت می برید. اما شما تصمیم می گیرید چیزهای دیگری را هم به آنها ثابت کنید.

پیش بینی شغل شما: شاید امروز برقراری ارتباط موثر با همکاران با شکست روبرو شود. شاید مجبور شوید بعضی چیزها را کلمه به کلمه توضیح دهید به خصوص اگر این چیزها انتزاعی باشند.
فال روزانه متولدین خرداد

یک یا دو تن از دوستان خوب با شما تماس گرفته و شما را به یک مهمانی غیررسمی دعوت کرده اند. اما هنوز نمی دانید که امکان حضور در این مهمانی را دارید یا خیر.

پیش بینی روابط شما: به نظرتان می رسد کسی که دوستش دارید کمی عجیب رفتار می کند. به دل نگیرید. شاید او هم به تنهایی و استقلال نیاز دارد.

پیش بینی شغل شما: اگر بیشتر به سلامتی خود اهمیت ندهید ممکن است شرایط کاری خدای نکرده شما را بیمار کند. حتما بهداشت کار را رعایت کنید. ورزش و رژیم غذایی را فراموش نکنید.
فال روزانه متولدین تیر

در حال حاضر ممکن است کارهای زیادی داشته باشید که نتوانید به اندازه کافی برایشان وقت بگذارید. توقعات دیگران هم مزید بر علت می شود و شما را دچار سردرگمی می کند.

پیش بینی روابط شما: شاید کسی را که مدت ها مشتاق دیدنش بوده اید ملاقات کنید. احساس می کنید بعضی عواطف قدیمی دوباره در قلبتان شعله می کشند ولی نمی توانید دوباره به آن اعتماد کنید.

پیش بینی شغل شما: تنشی که در درون شما جریان دارد ناگهان خود را در ظاهر شما نشان می دهد. هرچند دیگران آن را نادیده می گیرند و خود شما هم بی تفاوت از کنار آن می گذرید.

فال روزانه متولدین مرداد

 

کارهای زیادی هست که باید تمام شوند و پرونده شان برای همیشه بسته شود. با یک برنامه ریزی درست می توانید به هدفتان برسید.

پیش بینی روابط شما: بعضی چیزها را به هیچ کس جز کسی که دوستش دارید نمی گویید اما امروز چیزی در دلتان می گذرد که حس می کنید حتی او هم نباید از آن مطلع شود.

پیش بینی شغل شما: ممکن است در محل کار با شما طوری برخورد کنند که تصمیم بگیرید به دنبال شغل دیگری بگردید. اما توصیه ما این است که عجله نکنید و قبل از تصمیم گیری بیشتر فکر کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

احساس ناآرامی می کنید. این احساس بیشتر از آنکه فیزیکی باشد روانی است. اگر بتوانید در بین کارهای روزمره خود وقتی برای ورزش و فعالیت پیدا کنید، خواهید دید که احساسات منفی و استرس برای همیشه از بین خواهند رفت.

پیش بینی روابط شما: فکر می کردید از اطرفیان خود شناخت کافی دارید اما برخوردهایی پیش می آید که متوجه می شوید بعضی ابعاد شخصیت آنها تا به حال از چشم شما پنهان بوده است.

پیش بینی شغل شما: از آنجایی که فکرتان در جاهای دیگری مشغول است امروز نمی توانید به خوبی بر کارتان تمرکز کنید. سعی کنید زندگی شخصی را از کار جدا نگه دارید تا به نتیجه ای که مدنظرتان هست برسید.

فال روزانه متولدین مهر
برای رسیدن به آنچه می خواهید باید بیشتر از اینها تلاش کنید. به جای محکوم کردن دیران یا شرایط زندگی، توقعتان را از خودتان بالا ببرید.

پیش بینی روابط شما: امروز در روابط خود با ديگران، به خصوص با خويشاوندان و خواهرو برادرهاي خود، ايده آل گرايانه عمل مي کنيد و به همين دليل ممکن است در قضاوت هاي خود دچار اشتباه شويد.

پیش بینی شغل شما: به تازگی نسبت به کارتان سرد و بی علاقه شده اید. تغییرات مهمی در راه است پس نگران نباشید.

فال روزانه متولدین آبان

 
امروز بسيار فعال خواهيد بود و براي رسيدن به اهدافتان تلاش زيادي خواهيد داشت. انگيزه شما قابل تحسين است ولي مراقب باشيد زياده روي نکنيد.

پیش بینی روابط شما: در ارتباط خود با بعضی افراد اشتباه کرده اید. شاید بیش از حد به آنها اعتماد کرده اید ولی شاید بهتر باشد به جای اشتباه نام آنها را تجربه بگذاریم.

پیش بینی شغل شما: به زبان آوردن بعضی حرف ها در محل کار به نفع شما نیست چون باعث می شود دیگران راجع به شما قضاوت های نادرست داشته باشند. شاید بهتر باشد مکالمات خود را با برخی افراد به مکالمات کاری محدود کنید.

فال روزانه متولدین آذر

علايق متنوع شما به زندگيتان انگيزه و شوق مي بخشد ولي بهتر است در زمينه هاي مالي با دقت بيشتري عمل کنيد. مراقب باشید برای جلب نظر دیگران به مسائل مالی متوسل نشوید.

پیش بینی روابط شما: کسی هست که شما را دوست دارد و پنهانی شما را زیر نظر می گیرد. اگر او به دل شما نمی شیند سعی کنید به او بفهمانید تا وقت خود را بیشتر از این هدر ندهد!

پیش بینی شغل شما: در حال حاضر کار جزو اولویت های اول زندگی شما نیست.به همین دلیل ممکن است از کار لذت نبرید و برای پایان ساعات کار لحظه شماری کنید. این روال تا مدتی دیگر ادامه خواهد داشت.
فال روزانه متولدین دی
از اتفاقات اخیر ناراحت نیستید ولی به آنها فکر می کنید و دوست دارید راه حلی برای آنها پیدا کنید. امید و انگیزه بهترین یار و یاور شما خواهد بود.

پیش بینی روابط شما: از حمایت صادقانه اعضای خانواده بهره مند هستید. به دلیل علاقه زیادی که به کسی دارید نگران حال او می شوید و مرتب به او فکر می کنید. این احساس شیرین مبنای بسیاری از واکنش های شما است.

پیش بینی شغل شما: برخوردهایی که در محل کار شما صورت می گیرد شما را ناراحت و پریشان کرده است. فعلا تحمل کنید چون تا چند روز دیگر خبرهای خوبی می شنوید.

فال روزانه متولدین بهمن

در مورد توانايي هاي خود واقع بينانه تر فکر کنيد و اهداف خود را با توجه به آن تعيين کنيد.

پیش بینی روابط شما: اگر هرچه زودتر با طرف مقابل صحبت نکنید و او را متوجه اشتباهش نکنید، ممکن است دچار پشیمانی شوید. شما نباید انتظار داشته باشید که او ذهن شما را بخواند یا خواسته هایتان را پیش بینی کند.

پیش بینی شغل شما: مراقب باشید راهکارها و سیاست هایی که اتخاذ می کنید کاملا به روز باشند. گر یکی از دارایی های شما بیمه نیست هرچه زودتر اقدام کنید. یادتان باشد حادثه خبر نمی کند.
فال روزانه متولدین اسفند
نگرانی نسبت به چیزی مدت ها است که شما را آزار داده است. نگرانی بی فایده است چون هیچ چیز را عوض نمی کند. پس سعی کنید به جای نگرانی راه حلی مناسب برای مشکل پیدا کنید.

پیش بینی روابط شما: در یکی دو روز آینده با کسی روبرو می شوید که دیدگاه هایی متفاوت ولی جالب دارد. این شخص شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

پیش بینی شغل شما: در کار خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. کمتر کسی توانایی شما را دارد ولی گاهی کمبود اعتماد به نفس موجب می شود تا نتوانید مهارت خود را به خوبی نشان دهید.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۴
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۶
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۱
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۳۰مهر ۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,346 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت