فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰

فال روزانه متولدین فروردین:
هر اتفاق خوب و شیرینی بالاخره به پایان خواهد رسید. درست است که از به پایان رسیدن چیزی ناراضی هستید، اما خاطرات خوب آن را تا ابد در ذهن خود نگه خواهید داشت.

پیش بینی روابط شما: هدیه ای که به یکی از دوستان داده اید او را از صمیم قلب خوشحال کرده است.

پیش بینی شغل شما: در روابط اجتماعی خود با همکاران بیشتر دقت کنید تا شما را به بی توجهی و عدم رعایت آداب معاشرت متهم نکنند.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

مسئولیتی بر عهده شما است که دیر یا زود باید به پایان برسد، پس درنگ نکنید و هرچه زودتر آن را به پایان برسانید.

پیش بینی روابط شما: امروز ممکن است در یک مکالمه شکست بخورید یا احساس کنید که حرف زدن و برقراری ارتباط با دیگران برایتان آسان نیست. به خصوص اگر بخواهید در مورد مسائل عاطفی صحبت کنید.

پیش بینی شغل شما: دوران سختی رو به اتمام است. امیدوار باشید چون همه تلاش هایتان نتیجه خواهد داد و به خواسته خود خواهید رسید.

فال روزانه متولدین خرداد

یک جشن یا مهمانی در پیش دارید، در این مهمانی دیگران به بعضی ابعاد شخصیت شما بیشتر پی خواهند برد.

پیش بینی روابط شما: ممکن است احساس کنید که رابطه شما با اطرافیان دچار تنش است، یا آن آرامش سابق را ندارید. اما این به آن معنا نیست که امروز پیشرفتی نخواهید داشت.

پیش بینی شغل شما: دیدگاه های فلسفی و روح قدرتمند خود را به کار بگیرید تا از عهده حل مسائل کاری بر بیایید.

فال روزانه متولدین تیر

بهتر است بعضی چیزها را جدی تر بگیرید و سرسری از کنار آنها رد نشوید. اعمال شما تنها به خودتان مربوط نیستند بلکه دیگران را نیز تحت تاثیر قرار خواهند داد.

پیش بینی روابط شما: بعضی تنش ها در رابطه عاطفی شما اوج می گیرند و بر آن اثر می گذارند. البته بحث ها و تنش ها همیشه بد و منفی نیستند و گاهی موجب می شوند چشم های ما به روی بعضی مسائل باز شوند.

پیش بینی شغل شما: اگر در کار یک دوست یا همکار ایرادی مشاهده می کنید فعلا در مورد آن حرفی نزنید، و در صورت لزوم این مشکل را در جایی مطرح کنید که شخص سومی حضور نداشته باشد.

فال روزانه متولدین مرداد

درست است که همیشه دوست دارید اول باشید و گوی سبقت را از دیگران بربایید، ولی یادتان باشد پیروزی دیگران به معنای شکست شما نیست.

پیش بینی روابط شما: وفاداری یکی از خصلت های شما است و به همین دلیل انتظار دارید این ویژگی را در وجود همه اطرافیان، از دوست و همکار گرفته تا همسر پیدا کنید. امروز در موقعیتی قرار می گیرید که میتوانید به میزان وفاداری شخصی خاص پی ببرید.

پیش بینی شغل شما: پیشرفت هایی که در ذهن دارید به آسانی به دست نمی آیند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم با نظم و واقع بینی بیشتری به جلو بروید.

فال روزانه متولدین شهریور

آنچه شما را می آزارد مربوط به گذشته است پس بهتر است آن را فراموش کنید و همه فکر و حواستان را بر زمان حال متمرکز کنید.

پیش بینی روابط شما: یکی از عزیزانتان  همواره به کمک فکری و روحی شما نیازمند است. اگر او را درک نمی کنید، عصبانی نشوید. شاید تنها چند کلمه امیدبخش برای آرامش خیال او کافی باشد.

پیش بینی شغل شما: بد نیست اگر در بعضی روندهای تکراری تغییراتی به وجود آورید و روش های تازه ای را تجربه کنید. این تجربه ها می توانند در مراحل بعد به کمک شما بیایند.

فال روزانه متولدین مهر

امروز تمایل زیادی به سکوت و فکر کردن دارید. بعضی مسائل مهم زندگی فکرتان را به خود مشغول کرده اند و ترجیح می دهید ساکت بنشینید و به آنها فکر کنید.

پیش بینی روابط شما: نگاهی نزدیک تر و جدی تر بر روابط عاطفیتان، شما را به نقاط ضعف و قوت آن آشنا خواهد کرد. این رابطه بیشتر از همیشه به توجه و رسیدگی نیاز دارد.

پیش بینی شغل شما: بعد از یک دوره سکون و شاید بیکاری بالاخره دست به کار می شوید و آنچه را که به فکر انجامش بوده اید به پایان می رسانید.

فال روزانه متولدین آبان

موقعیتی که در آن قرار دارید به هیچ عنوان بغرنج یا ناامیدکننده نیست و تنها به صبر و حوصله نیاز دارد. پس بیهوده نگران نباشید و به خودتان استرس وارد نکنید.

پیش بینی روابط شما: یکی از دوستان یا آشنایان با شما تماس می گیرد و در مورد مسئله ای مهم راهنمایی می خواهد.

پیش بینی شغل شما: اگر مرخصی یا استراحتی درپیش دارید سعی کنید از آن نهایت استفاده را ببرید. موقعیت خوبی برای تفریح و شادی پیش می آید.

 

 

فال روزانه متولدین آذر

یک سفر یا تفریح لذت بخش در انتظار شما است. فرصتی پیش می آید تا مدتی از هیاهو و اضطراب کار دور باشید و از اوقات خود لذت ببرید.

پیش بینی روابط شما: از کسی بت ساخته بودید و او را در حد پرستش دوست داشتید. اما ناگهان با این حقیقت روبرو می شوید که او تنها انسانی مانند شما است، با کاستی ها و معایب خاص خود.

پیش بینی شغل شما: تنبلی نکنید و هرچه زودتر با یک برنامه ریزی دقیق و سنجیده کارها را سر و سامان ببخشید.

فال روزانه متولدین دی

یادتان باشد آتشی که خیلی تند باشد زود خاموش می شود. پس سریع دل نبندید که در این صورت سریع هم دل خواهید کند.

پیش بینی روابط شما: مراقب باشید در رویارویی با شخصی خاص میدان را خالی نکنید چون حق با شما است. منطق و برهان بهترین سلاحی است که می توانید به کار ببرید.

پیش بینی شغل شما: بعضی رفتارهای شما در محل کار دیگران را سرحال می آورد. شما تنها کسی هستید که می توانید محیط خشک و یکنواخت را دستخوش تغییر کنید.

فال روزانه متولدین بهمن
شاید فشار کار و مسئولیت شما را از بعضی مسائل مهم زندگی غافل کرده است. چرا کمی به خود استراحت نمی دهید؟

پیش بینی روابط شما: یکی از اطرافیان یا دوستان شما در حال ورود به مرحله ای مهم و جدید از زندگی خود است. در روزهای آینده نسبت به او همدلی بیشتری نشان خواهید داد.

پیش بینی شغل شما: اگر فعلا تلاش خود را متوقف نکنید و همچنان به برنامه های خود پایبند باشید، پیشرفت های خوبی در انتظارتان خواهد بود.

فال روزانه متولدین اسفند

برای اینکه زندگیتان به ثبات و آرامشی که می خواهید برسد، لازم است این روزها بیشتر تلاش کنید. در عوض به زودی کارهای نیمه تمام به پایان خواهند رسید و خیالتان آسوده خواهد شد.

پیش بینی روابط شما: امروز در یک مکالمه جدی شرکت می کنید و طرف مقابل را قانع می کنید چون گفتگوی طولانی مدت برای شما سخت نیست و به اصطلاح کم نمی آورید.

پیش بینی شغل شما: تغییر و تحولات تازه در محل کار روحیه تان را بهتر خواهد کرد و شما را از احساس روزمرگی و یکنواختی نجات خواهد داد.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۹
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۶
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۱
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۳۰آبان ۲۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,024 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت