فـال روزانه ۱۷ دی ماه ۹۱

فال روزانه متولدین فروردین
امروز صحبت با اشخاص صاحب نفوذ، بطوری غیرعادی سخت می شود. شما نگران برنامه ریزی بلندمدتی هستید که بر حمایت مالی یا عملی که نیاز دارید اثر می گذارد. دوست ندارید مردم این برنامه را خراب کنند یا آن را نادیده بگیرند.

 

 

 

پیش بینی روابط شما: امروز بعضی از جنبه های رابطه شما با فرد خاصی پررنگ تر می شود و تفاوت هایتان بیشتر نمایان می شود.اگر در این مدت دچار استرس یا تعارض شده اید، شاید متوجه شوید که بعضی چیزها به روی سطح آمده اند. این همان فرصتی است که منتظرش بودید.

پیش بینی شغل شما: سطح بازدهی کار شما امروز بسیار بالا خواهد بود که شما را هم متعجب می کند. راز موفقیت شما بحث و مجادله با دیگران نیست. نگذارید گفتگوهای معصومانه تبدیل به حواس پرتی از کارتان شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در بحث های سیاسی یا مذهبی، نظرات خود را قطعاً بیان خواهید کرد. به علاوه، در هر بحثی شرکت می کنید حتی اگر افراد با تجربه تری حضور داشته باشند. دلیل آن این است که احساستان در مورد همه چیز بسیار عمیق است.

پیش بینی روابط شما: شما کاملاً درک می کنید که هر چیزی چرخه رشد خود را دارد، در مورد رابطه هم همینطور است. امروز چنین چرخه ای ظهور می یابد. به نظر می رسد که هر دوی شما چیزهای متفاوتی می خواهید و برنامه های متفاوتی دارید. ولی اگر کمی عمیق تر نگاه کنید، آنچه هر دوی شما می خواهید آنقدرها هم با هم متفاوت نیست.

پیش بینی شغل شما: امروز در پاسخ به سخت کوشی شما، پاداش هایی می گیرید. مزایای مالی در دسترس شما هستند، پس نترسید و قدمی به جلو بردارید و آنچه حق شماست را مطالبه کنید. بیش از آنچه فکرش را بکنید به سوی شما می آید.

فال روزانه متولدین خرداد

اختلافاتی در مورد اموال مشترک، مسائل مالیاتی، بدهی یا بیمه احتمالاً اتفاق می افتد. شما تمایل دارید که راه حل های بلندمدت بیابید به خصوص برای آینده. شاید کسی فکر کند که همان کاری را انجام می دهد که شما انجام می دهید، ولی با این حال با هم توافق ندارید.

پیش بینی روابط شما: امروز بهتر متوجه می شوید که چرا می خواهید فرد خاصی را به زندگی تان جذب کنید. شاید دو مجموعه انگیزه مخالف کشف کنید که درباره رابطه شما وجود دارد. به نظر می رسید که آنها را می خواهید و نمی خواهید. تنها راه حل موجود، تلاش کردن و غلبه بر آن است و اینکه از لحاظ احساسی درگیر نشوید.

پیش بینی شغل شما: بجای اینکه از یک شاخه به شاخه دیگری بپرید، سعی کنید ثابت قدم باشید. اگر کمی آهسته تر پیش بروید و برنامه ریزی و نظم داشته باشید، در محل کارتان بازده بیشتری خواهید داشت. اگر این کار را بکنید، کمک از همه طرف می رسد.
فال روزانه متولدین تیر

امروز بدون شک بحث با دیگران بالا خواهد گرفت. در واقع دیگران از آن چیزی که شما می گویید احساس تهدید شدن می کنند، زیرا شما این کار را خیلی جدی انجام می دهید. با این حال ممکن است کسی را جذب کنید.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز درباره کاری که باید درباره رابطه خاصی انجام دهید، تردید دارید. ولی امروز حداقل متوجه می شوید که چگونه در این موقعیت ها عمل کنید. هرچند که شاید انجام دادن کاری درباره آن می تواند غیرممکن باشد، ولی قطعاً می دانید که در زمان درست باید چه اقداماتی را انجام دهید.

پیش بینی شغل شما: کسی که با او کار می کنید به طریقی شما را عقب نگه می دارد. شاید عمداً اطلاعاتی را از شما مخفی نگه می دارد. به آرامی به این فرد نزدیک شوید و صادقانه از او حقیقت را بخواهید. این به هر دوی شما کمک می کند.
فال روزانه متولدین مرداد

 
امروز می خواهید بهبودها و اصلاحاتی در کار انجام دهید که چیز خوبی است. ولی خوب نیست که بخواهید دیگران را وادار کنید با شما موافق باشند، حتی اگر فکر کنید حق با شماست. کمی استراحت کنید و بگذارید که افراد در برنامه های بلندمدت آینده، شرکت داشته باشند. دیگران اگر بدانند که صاحب چیزی هستند، راحت تر از آن حمایت می کنند.

پیش بینی روابط شما: امروز شانس این را دارید که به فرد جالبی نزدیک شوید. شاید از سوی افرادی که همین اندازه علاقه مند هستند، رقابت زیادی ایجاد شود، ولی با ترکیب موفق ظاهر و فکر شما، مطمئناً شما برنده خواهید شد. تا وقتیکه تصمیم گیری در مورد موضوع مورد علاقه شما باشد، مشکلی پیش نمی آید. فقط شانس خود را کم نکنید.

پیش بینی شغل شما: نگذارید که نگرش منفی در کار شما وقفه بیندازد. شاید از سرعت کم پیشروی کارها ناراضی باشید، ولی نگران نباشید. چیزهای خوب زمان می برند. رسیدن به اهداف کاری یک روند بلندمدت است، نه یک دستاورد یک شبه.
فال روزانه متولدین شهریور

بحث های رمانتیک امروز زیاد خواهد بود. همچنین است صحبت با کودکان. لازم نیست شما قبل از خواب همه مسائل را حل کنید. درباره بحث های ورزشی، کودک و مسائل رمانتیک بحث داغی خواهد بود. بهتر است که به اجماع برسید نه اینکه با دیگران مجادله کنید.

پیش بینی روابط شما: متوجه می شوید که به شدت جذب فردی شده اید که نمی توانید او را از ذهنتان بیرون کنید. موقعیتی دارید که احساس می کنید هر کاری انجام می دهید تا توجه او را جلب کنید یا از او بخواهید با شما بیرون بیاید. ولی اگر کمی آرام بگیرید شانس بهتری خواهید داشت. در غیر این صورت او را می ترسانید.

پیش بینی شغل شما: امروز در موقعیت بسیار خوبی برای حرکت کاری بعدی خود هستید. به یاد داشته باشید که در این زمان، روابط شما با دیگران بخش مهمی از موفقیت شما هستند.
فال روزانه متولدین مهر

در بحث و گفتگو با والدین یا اعضای فامیل ملایم باشید. فقط به یاد داشته باشید که اگر واقعاً می خواهید همه به شما گوش کنند، باید به نجوا صحبت کنید. این همیشه جواب می دهد.

پیش بینی روابط شما: امروز شاید درباره روابط خود با یک یا دو نفر از کسانی که شما را تحسین می کنند، دچار سردرگمی شوید. موضوع این نیست که شما نمی توانید تصمیم بگیرید که از کدامشان بیشتر خوشتان می آید، زیرا هر دو را به یک اندازه دوست دارید. هر دوی آنها ویژگی های عالی ای دارند و به همین علت نمی توانید به نتیجه برسید.

پیش بینی شغل شما: امروز میانبر نزنید، زیرا هر تلاشی نتیجه معکوس خواهد داد. بجای رقابت کردن، ممکن است چند قدم عقبتر بیفتید. طبق قوانین عمل کنید و به موفقیت های بیشتر در ممحل کار برسید.

 
فال روزانه متولدین آبان

امروز در همه کارهای ذهنی خوب عمل خواهید کرد زیرا ذهنتان بسیار نافذ و مصمم است. امروز تا عمق آنچه به آن می پردازید خواهید رفت. شما نیاز به راه حل های سطحی ندارید. صحبت با خواهر و برادرها می تواند کمک کننده باشد.

پیش بینی روابط شما: کاملاً آگاه هستید که فرد خاصی بسیار شیفته شما شده است. امروز این موضوع کاملاً روشن می شود و شما از این وضع بسیار خوشحال خواهید بود.

پیش بینی شغل شما: امروز کسی در محل کارتان زیاد از شما انتقاد می کند، ولی این نکته ای منفی نیست. این فرد فقط می خواهد کمک کند. نظرات او در واقع موجب پیشرفت بیشتر شما می شوند، پس با آغوش باز آنها را بپذیرید.
فال روزانه متولدین آذر

امروز احساس می کنید که درباره خریدن چیزی یا نحوه پول درآوردن وسواس دارید. این وسواس می تواند چشم شما را به روی رویکردها یا راه حل های دیگر ببندد. این را به یاد داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: امروز به موقعیت خاصی درباره رابطه ای مهم واکنش نشان می دهید. احساس می کنید که می خواهید تا آنجا که تابحال سختی کشیده اید تلافی کنید. این باعث می شود که مشکل شما حادتر شود، پس بهتر است که ببخشید و فراموش کنید.

پیش بینی شغل شما: آماده هستید که در شغل کنونی خود پیش بروید ولی به نظر می رسد که افراد پیرامون شما در تیمی هستند که به روش شما کار نمی کنند. درخواست انتقال کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ممکن است با مخالفت دیگران روبرو شوید، به خصوص اگر شدت عمل نشان دهید. دلیل آن این است که تمایل دارید چیزها را بطور سیاه و سفید ببینید و درباره دیدگاه هایتان اعتماد به نفس دارید. با آنکه ممکن است امروز پرده از رازی بردارید، با گوش دادن به دیگران می توانید بیشتر پیشرفت کنید.

پیش بینی روابط شما: سعی نکنید که در موقعیت خاصی دست داشته باشید. رابطه ای که سعی دارید درستش کنید، بهتر درست می شود اگر کمتر ترشرویی کنید و دائماً نگران چیزی باشید. گاهی تعهد زیادی می تواند مسائل را پیچیده تر کند. شاید بهتر باشد بگذارید که مسائل خود به خود حل شوند.

پیش بینی شغل شما: روابط خوب با دیگران در محل کار، کلید موفقیت شماست. لبخند زدن به همکاران را فراموش نکنید. همین فردی که روزی در راهروی اداره به او لبخند زدید شاید روزی شما را به سوی موفقیت راهنمایی کند.

فال روزانه متولدین بهمن
امروز روز محشری برای تحقیق و بررسی جواب ها است. توانایی شما در آشکار کردن رازها و کشف حقایق پنهان بسیار بالاست، تا حدودی به این علت که ذهن شما امروز شبیه لیزر است و آماده است تا عمق چیزی که در جستجویش است، نفوذ کند.

پیش بینی روابط شما: امروز شاید شریک شما کمی مشاجره آمیز صحبت کند. شاید زیادی بر روی جزئیاتی که به نظر شما غیرضروری به نظر می رسند تأکید کند. اگر حس می کنید که مجبورید تا سطح او پایین بیایید، با این کار همه چیز را بدتر می کنید. شاید بهتر باشد دیدگاه متفاوتی در پیش بگیرید.

پیش بینی شغل شما: بجای آنکه در رویاهایتان گم شوید، بر روی وظایفتان تمرکز کنید. به احتمال زیاد، ادامه دادن کارها به همان شیوه قبلی چندان سخت نخواهد بود. در واقع شما پتانسیل انجام مقداری از کارها را دارید. بیشتر از آنچه فکر می کنید را تمام خواهید کرد.
فال روزانه متولدین اسفند

بحث و گفتگو با گروه ها می تواند کمی نامتقارن شود فقط بدین علت که شما خیلی روی موضوع تمرکز کرده اید. شاید بهتر است ذهنتان را به روی آنچه دیگران می گویند باز کنید زیرا نظر آنها می تواند ارزشمند باشد. سعی نکنید دیگران را متقاعد کنید با شما موافق باشند. این می تواند شما را از آنها دور کند.

پیش بینی روابط شما: شما احساس می کنید که کسی با شما بازی می کند و نمی توانید این موضوع را ثابت کنید. امروز مصمم می شوید که حقیقت را دریابید و شریکتان را درباره آنچه حس می کنید در حال وقوع است، آگاه کنید. ولی بهتر است این کار را به نحوی ماهرانه انجام دهید، زیرا ممکن است احساس عدم امنیت کنید.

پیش بینی شغل شما: پروژه ای که اکنون روی آن کار می کنید به گرهی خورده است که آن را پیش بینی نکرده بودید. راه های دیگر را امتحان کنید. بدین ترتیب می بینید که راه های جدید بهتر عمل می کنند.

مطالب مرتبط:

  1. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
  2. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
  3. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۹
  4. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۸
  5. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
  6. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  7. فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۶/۲۵دی ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,044 views | دسته: فال و طالع بینی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت