قوانین جدید خدمت سربازی

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

سازمان وظیفه عمـومی ناجا در مورد مدت خدمت دوره ضرورت در سال ۱۳۹۱ اعلام کرد: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای مشمولانی که از فروردین ماه سال ۱۳۹۱ به خدمت اعزام می‌شوند به نسبت مدت قانونی آن که ۲۴ ماه بوده حسب مورد کاهش یافته است.

طبق آخرین ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای کارکنان وظیفه درنیروهای مسلح و یگان‌های حفاظت ۲۱ ماه و این مدت برای کارکنان وظیفه مامور به دستگاه‌های غیرنظامی به جز یگان حفاظت ۲۴ ماه است و همچنین مدت خدمت کارکنان وظیفه در مناطق جنگی و امنیتی درگیر ۱۸ ماه و برای کارکنان وظیفه غیربومی در مناطق امنیتی غیردرگیر و مناطق عملیاتی و مناطق محروم و بد آب و هوا ۱۹ ماه است.

سربازانی که در سال ۹۰ و قبل ازآن به خدمت اعزام شده‌اند، مدت خدمت آنان برابر مقررات سابق (مناطق عادی؛ ۱۸ماه، مناطق جنگی و عملیاتی؛ ۱۶ ماه، مناطق محروم و بد آب و هوا؛ ۱۷ ماه) است.

همچنین سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا اعلام کرد: معافیت سه برادری (بعنی معافیت یک فرزند از خانواده‌ای که سه فرزند آن خدمت کرده) از سال ۱۳۸۸برابر مصوبات و ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح به مرحله اجرا درآمد و تا پایان سال ۱۳۹۰ نیز استمرار داشت اما اجرای این معافیت از اول فروردین ماه ۹۱ متوقف شده است.

سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا به درخواست تمام مشمولان که تا پایان سال ۹۰ واجد شرایط این معافیت بوده و درخواست خود را تا ۲۹ اسفند ماه سال ۹۰ از طریق دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) به ثبت رسانیده باشند، رسیدگی خواهد کرد.

 

 

مطالب مرتبط:

  1. کسرخدمت‌های سربازی + جدول
  2. آیا احمدی‌نژاد دبیرکل سازمان ملل می‌شود؟
  3. پسر ها در کشورهای دیگر چقدر سربازی می روند؟/جدول
  4. ماریسا مایر، مدیر عامل جدید یاهو شد
  5. سربازی که همزمان دو همسر و یک معشوقه داشت با عکس
  6. تمدید مهلت تعویض کارت های قدیمی معافیت از خدمت
  7. کی روش بازیکن جدید ایرانی دیگری را کشف کرد + عکستیر ۱۱ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,692 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت