قورباغه کنگ فو کار که قصد دارد جای بروس لی بزرگ را در هنرهای رزمی بگیرد

این قورباغه درختی با چشم های سرخ خشمگین که بومی جنگل های بارانی مرکز آمریکا است روی پای راستش به هوا پریده و هنرهای رزمی بروس لی بزرگ را تقلید می کند.
پای چپش روی یک شاخه ی آفتاب سوخته قرار دارد و پای راست او کاملا کشیده شده است درست در همین لحظه عکاس تازه کار Shikhei Goh شروع به عکس گرفتن کرده است.

قورباغه درختی چشم سبز هنرهای رزمی بروس لی بزرگ را تقلید می کند

شیخائی که اهل جزیره باتام در اندونزی است این قورباغه را به عنوان حیوان خانگی در خانه ی روستایی اش نگه می دارد. او می گوید: «من به حیوانات و حشرات علاقه زیادی دارم. رفتار آنها برایم جالب است. گاهی اعمالی شبیه اعمال انسان از آنها سر می زند و حتی قورباغه ها هم از این قضیه مستثنی نیستند.
او پای راستش را در حالیکه تمام وزنش را روی پای چپ نگه داشته بالا برد. این حرکت بسیارسریع و در عرض یک ثانیه بود اما خوشبختانه من دوربینم را به همراه داشتم.»
شیخائی که فروشنده گوی تلفن همراه است کار عکاسی را از ۲۰۱۱ شروع کرده اما حالا مجموعه بزرگی از عکس های بزرگ شده دارد.
او اضافه می کند: «تنها چهار ماه بود که قورباغه را به خانه اورده بودم و می خواستم چند عکس از او بیاندازم. مردم از این عکس استقبال زیادی کردند همه عاشق بروس لی هستند و شباهت حالات این قورباغه به او اولین چیزی بود که به ذهنشان می رسید.
وقتی شروع به عکس برداری کردم عکس های زیادی خوب از کار در نیامدند اما بالاخره توانستم از لحظه ای که می خواستم عکس بیاندازم.»

قورباغه های چشم سرخ سمی نیستند و با این رنگ ها تنها خودشان را استتار می کنند.
آنها گوشت خوارند و از جیرجیرک، بید، مگس و دیگر حشرات تغذیه می کنند همچنین گفته می شود آنها گاهی قورباغه های کوچک را نیز می خورند.
این قورباغه ها تنها هنگام شب شکار می کنند و بیشتر روز را در حالت استتار با چشمان بسته و کاملا بی حرکت در یک نقطه می گذرانند تا اسیر شکارچیان نشوند.

مطالب مرتبط:

  1. پسر بزرگ دیوید بکهام به همراه نامزدش! + عکس
  2. مادر بزرگ خوش شانس + عکس
  3. رزمی‌کار اول جهان در آب‌انار فروشی!/عکس
  4. هدیه عجیب مادری که به جراحی زیبایی اعتیاد دارد به دخترش! + عکس
  5. داستان زیبا و خواندنی" قورباغه"
  6. عکس جالب زن چینی که روی سرش شاخ دارد!!!
  7. فیس بوک بر زندگی افراد چه تأثیرات منفی و مثبتی دارد؟خرداد ۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,812 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت