مادر بزرگ خوش شانس + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

یک پیرزن ۹۱ ساله آمریکایی در مدت سه ماه دو بار در بخت آزمایی محلی بلیتش برنده شد و به این ترتیب تمام آمارها و برآوردها را زیر سوال برد.

به نقل از جنتساید، برای همه افرادی که بلیت بخت آزمایی می خرند یک بار برنده شدنشان مانند یک معجزه است اما دو بار برنده شدن حتی قابل تصور هم نیست.
با این حال، لنا ایتون مادربزرگ ۹۱ ساله به روی همه این فرضیه ها خط بطلان کشید. او ظرف مدت سه ماه دو بار در بخت آزمایی برنده شد.
در واقع، در ۱۰ اوت گذشته لنا در بخت آزمایی محلی ایالت ایندیاناپولیس برنده مبلغ ناقابل ۳۰۰ هزار دلار شد. او هنوز این پیروزی را مزه مزه می کرد که هفته گذشته بار دیگر در بخت آزمایی محلی همین ایالت مبلغ ۹۹۹۹۹ دلار را به دست آورد.
به نوشته روزنامه های محلی، برای فردی که سنش از مرز ۹۰ سال گذشته چنین اتفاقی باورنکردنی است. لنا ایتون خوش اقبال دارای شش فرزند، ۱۶ نوه و بیش از ۲۰ نتیجه است. وی اکنون در حال بازسازی خانه اش است و افراد خانواده اش را برآورده کردن نیازهایشان خوشحال می کند. مترجم: بهرام افتخاری….

مطالب مرتبط:

  1. پسر بزرگ دیوید بکهام به همراه نامزدش! + عکس
  2. تصاویر مصافحه احمدی نژاد و مادر چاوز! + عکس و فیلم
  3. مادر و دختر قربانی اسیدپاشی در تهران + عکس
  4. زن فقیری که یک شبه ثروتمند شد! (+عکس)
  5. به اینا میگن پدر و مادر بی مسئولیت! / تصاویر
  6. بزرگ ترین تلویزیون LED دنیا به بازار آمد
  7. قورباغه کنگ فو کار که قصد دارد جای بروس لی بزرگ را در هنرهای رزمی بگیردآبان ۲۲م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,439 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت