مجری معروف صدا و سیما متهم ردیف اول خداحافظی رحمتی

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

خداحافظی سیدمهدی رحمتی از تیم ملی ایران و پذیرش زودهنگام کارلوس کی روش، معمای اصلی فوتبال ایران در این روزهاست و سوژه ای که رسانه ها به آن می پردازند. شاید خیلی ها جواد نکونام، اختلاف نظر او با مهدی رحمتی و نفوذ وی بر روی کارلوس کی روش را یکی از عوامل اصلی و شاید تنها عامل خداحافظی رحمتی از تیم ملی می دانند. برخی ها هم دعوت احتمالی از دانیال داوری، دروازه بان دو رگه ایرانی-آلمانی و ترس مهدی رحمتی از رقابت با این دروازه بان را عامل جدائی رحمتی از تیم ملی می دانند و معتقدند که رحمتی به جای پرداختن به رقابت ترجیح می دهد که با خالی کردن میدان، عرصه را بر گردانندگان تیم ملی تنگ کرده تا فضای رقابت در تیم ملی ایجاد نشود.

اما کلید حل این معما را می توان در گفتگوی چند دقیقه ای سیدمهدی رحمتی با عادل فردوسی پور در برنامه نود دانست: «آقای فردوسی پور منزل مسکونی من فقط چند طبقه با محل سکونت کی روش فرق دارد و من آمار رفت و آمد ها به منزل کی روش را دارم. می دانم چه کسانی به آنجا رفت و آمد دارند. حتی خود شما هم به آنجا رفت و آمد داشتید و آمار تردد شما هم به ما رسیده…!» جمله ای که باعث شد فردوسی پور گفتگویش با رحمتی را محتاط تر ادامه داده و حتی قدری هم مواضعش را عوض کند و به جای دادن خوراک به افکار عمومی در این راستا که رحمتی از ترس رقابت با دانیال داوری میدان را خالی کرده، او را سرباز شجاعی برای وطن و تیم ملی دانست و….. یعنی در واقع ترجیح داد تا بحثی را که رحمتی خیلی سربسته مطرح کرد، همانطور سربسته باقی بماند و ناگهان از سوی رحمتی باز نشود.

در واقع رحمتی که حاضر نشد درباره اختلافش با نکونام اشاره کند و این را دلیلی بر جدائی اش از تیم ملی بداند، دانیال داوری را به نوعی عامل خداحافظی خود از تیم ملی می داند. البته نه خود دانیال داوری و رقابت با او را …. بلکه رحمتی نوع ملی پوش شدن این دروازه بان دو رگه و عوامل ملی پوش شدن او را بهانه ای برای خداحافظی از تیم ملی می داند.

بنا بر این گزارش، فردی به نام “الف-ف” که از بستگان نزدیک یکی از مجریان سرشناس صدا و سیما می باشد و مدتهاست که در آلمان به تحصیل علم می پردازد و در کنار آن دستی هم بر آتش فوتبال آلمان دارد و می رود تا در امر ترانسفر های بین المللی سری در میان سرها در بیاورد و گفته می شود که رد پای وی در حضور برخی از فوتبالیست های دو رگه شاغل در اروپا در تیم ملی ایران هم مشاهده می شود، با ارتباط خوبی که با کارلوس کی روش در فوتبال ایران برخوردار کرده، جاده پیوستن این فوتبالیست های دورگه شاغل در اروپا به تیم ملی ایران را صاف می کند و حالا هم دانیال داوری در همان جاده ای قرار گرفته که از طرف “الف-ف” صاف شده.

همین مجری معروف صدا و سیما نقش مهمی در باز شدن راه پیوستن افشین قطبی به تیم پرسپولیس و نشستن او بر روی نیمکت تیم ملی ایران ایفا کرده بود و همان زمان هم راه پیوستن فوتبالیست های دو رگه به تیم ملی باز شد، اما وقتی در نهایت قطبی نیز خواسته های کلان این مجری صدا و سیما را تمکین نکرد، این مجری و برنامه پر مخاطبش به طور کلی بر علیه قطبی موضع گیری کرده و خط خود و برنامه شان را از خط و ربط افشین قطبی جدا کردند.

مطالب مرتبط:

  1. پژو از بازار ایران خداحافظی کرد
  2. هدیه تهرانی با سینما خداحافظی کرد
  3. فرهاد مجیدی از فوتبال خداحافظی کرد
  4. تصادف مجری صدا و سیما در آمل
  5. انتقاد سایت‌های محافظه‌کار از صدا و سیما
  6. مجری معروف در آغوش ضدانقلاب + عکس
  7. مجری معروف شبکه سه / با رقصیدن به جنگ با نظام آمدم + عکسبهمن ۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,860 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت