محمدعلی کشاورز در بیمارستان

محمدعلي كشاورز بازيگر باسابقه‌ي تئاتر ، سينما و تلويزيون به علت شكستگي پايش دوباره در بيمارستان بستري شد.

اين هنرمند باسابقه در حال حاضر در بخش ويژه بيمارستان «آتيه» مراحل درمان را سپري مي‌كند.
مسئول بخش ويژه در گفت‌و‌گویی درباره وضعيت عمومي كشاورز توضيح داد: وضعيت عمومي ايشان خوب است و قرار است جراحي شوند. به گفته او؛ محمد علي كشاورز از شب گذشته (۱۸ فروردين ماه) در اين بخش بستري شده است.

مسئول بخش ويژه بيمارستان «آتيه» درباره زمان عمل جراحي كشاورز گفت: بايد ابتدا آمادگي پيش از عمل را پيدا كنند، البته خوشبختانه حال عمومي ايشان خوب است و به زودي جراحي مي‌شوند.

محمدعلي‌كشاورز متولد ۲۶ فروردين ۱۳۰۹ در اصفهان است و از سال ۱۳۲۷ با نمايش «هياهوي بسيار براي هيچ» فعاليت بازيگريش را آغاز كرد و در سال ۴۳ با فيلم «شب قوزي» وارد سينما شد.

او تا به امروز ايفاگر نقش‌هاي ماندگاري در تاريخ سينما بوده است كه از جمله آنها مي‌توان به فيلمهاي «خشت وآينه»، «آقاي هالو»، «رگبار»، «صادق كرده»، «شطرنج باد»، «كمال‌الملك»، «مردي كه موش شد»، «كفش هاي ميرزا نوروز»، «مادر»، «پول خارجي»، «دلشدگان»، «روز واقعه»، «ناصرالدين شاه اكتورسينما» ، «خسوف»، «زيردرختان زيتون» و «غزال» و مجموعه‌هاي تلويزيوني «هزاردستان»، «افسانه سلطان وشبان»، «سربداران» ، «گرگ‌ها»، «پدرسالار» و «روشن تر از خاموشي» اشاره كرد. كشاورز سال ۸۶ پس از يازده سال دوري از سينما در فيلم «فرزند صبح» بهروز افخمي در نقش مرحوم «علي اكبر معلم دامغاني»، يكي از دوستان حضرت امام (ره) به ايفاي نقش پرداخت.

محمد علي كشاورز چند ماهي بود به دليل شكستگي لگن در خانه استراحت مي‌كرد.

مطالب مرتبط:

  1. این خانم آمریکایی چه می خواست و چه شد!+عکس
  2. محمدعلی‌کلی در المپیک ۲۰۱۲ لندن / عکس
  3. یک بازیگر زن سینما و تلویزیون روی تخت بیمارستان + عکس
  4. وضعیت رضا داودنژاد پس از پیوند کبد
  5. وخامت حال ناصر مسعودی تکذیب شد
  6. رضا داودنژاد در بیمارستان (+عکس)
  7. درگذشت بازیگر و سرشناس‌ترین چهره زیبایی اندام ایرانفروردین ۱۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 806 views | دسته: سینما، موضوعات
برچسب ها:

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت