محمدعلی کشاورز در بیمارستان

محمدعلی کشاورز بازیگر باسابقه‌ی تئاتر ، سینما و تلویزیون به علت شکستگی پایش دوباره در بیمارستان بستری شد.

این هنرمند باسابقه در حال حاضر در بخش ویژه بیمارستان «آتیه» مراحل درمان را سپری می‌کند.
مسئول بخش ویژه در گفت‌و‌گویی درباره وضعیت عمومی کشاورز توضیح داد: وضعیت عمومی ایشان خوب است و قرار است جراحی شوند. به گفته او؛ محمد علی کشاورز از شب گذشته (۱۸ فروردین ماه) در این بخش بستری شده است.

مسئول بخش ویژه بیمارستان «آتیه» درباره زمان عمل جراحی کشاورز گفت: باید ابتدا آمادگی پیش از عمل را پیدا کنند، البته خوشبختانه حال عمومی ایشان خوب است و به زودی جراحی می‌شوند.

محمدعلی‌کشاورز متولد ۲۶ فروردین ۱۳۰۹ در اصفهان است و از سال ۱۳۲۷ با نمایش «هیاهوی بسیار برای هیچ» فعالیت بازیگریش را آغاز کرد و در سال ۴۳ با فیلم «شب قوزی» وارد سینما شد.

او تا به امروز ایفاگر نقش‌های ماندگاری در تاریخ سینما بوده است که از جمله آنها می‌توان به فیلمهای «خشت وآینه»، «آقای هالو»، «رگبار»، «صادق کرده»، «شطرنج باد»، «کمال‌الملک»، «مردی که موش شد»، «کفش های میرزا نوروز»، «مادر»، «پول خارجی»، «دلشدگان»، «روز واقعه»، «ناصرالدین شاه اکتورسینما» ، «خسوف»، «زیردرختان زیتون» و «غزال» و مجموعه‌های تلویزیونی «هزاردستان»، «افسانه سلطان وشبان»، «سربداران» ، «گرگ‌ها»، «پدرسالار» و «روشن تر از خاموشی» اشاره کرد. کشاورز سال ۸۶ پس از یازده سال دوری از سینما در فیلم «فرزند صبح» بهروز افخمی در نقش مرحوم «علی اکبر معلم دامغانی»، یکی از دوستان حضرت امام (ره) به ایفای نقش پرداخت.

محمد علی کشاورز چند ماهی بود به دلیل شکستگی لگن در خانه استراحت می‌کرد.

مطالب مرتبط:

  1. این خانم آمریکایی چه می خواست و چه شد!+عکس
  2. محمدعلی‌کلی در المپیک ۲۰۱۲ لندن / عکس
  3. یک بازیگر زن سینما و تلویزیون روی تخت بیمارستان + عکس
  4. وضعیت رضا داودنژاد پس از پیوند کبد
  5. وخامت حال ناصر مسعودی تکذیب شد
  6. رضا داودنژاد در بیمارستان (+عکس)
  7. درگذشت بازیگر و سرشناس‌ترین چهره زیبایی اندام ایرانفروردین ۱۹م, ۱۳۹۱ | بازدید : 752 views | دسته: سینما، موضوعات
برچسب ها:

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت