مشکلات این مرد به دلیل شباهتش به بابا نوئل + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

شباهت بسیار زیاد توماس تولبرت با موها ، ریش و سبیلی به سفیدی برف با بابا نوئل یا سانتا کلاوس مانند سیبی است که از وسط نصف کرده اند. به گزارش ایران ناز این شباهت با اینکه موجب شهرت توماس شده اما گاهی نیز برای این مرد دردسر ساز میشود.

توماس تولبرت به اندازه ای شبیه بابا نوئل است که اغلب کودکان هنگام مشاهده او از وی تقاضای عکس یادگاری یا امضا از وی می کنند. با این حال، گاهی شباهت توماس به بابانوئل به مذاق برخی خوش نمی آید. اخیرا توماس برای گردش به دیسنی ورلد فلوریدا رفته بود.

اندکی بعد وقتی کودکان در پارک تفریحات دیسنی به دور توماس جمع شدند، کارکنان پارک که مایل نبودند ستارگانی مانند میکی ماوس و دانلد داک تحت الشعاع حضور توماس قرار بگیرند از او خواستند یا کودکان را از خود دور کند یا از پارک بیرون برود.

توماس که نمی خواست کودکان را برنجاند از پارک دیسنی ورلد بیرون آمد. این ماجرا واکنش های منفی رسانه ها را علیه مدیریت پارک برانگیخت و مدیریت پارک دیسنی ورلد در دفاع ازخود مدعی شد که از توماس نخواسته که پارک را ترک کند.

پس از این ماجرا نیز برای توماس تعداد زیادی بلیت ورودیه رایگان به پارک از سوی مدیریت ارسال شد. اما توماس به شبکه NBC News گفت که دیگر هرگز پا به پارک های تفریحات دیسنی نخواهد گذاشت.

مطالب مرتبط:

  1. دلیل ارتباط زنان متاهل با پسران مجرد چیست؟!
  2. نخستین مرد باردار دوباره خبرساز شد! +عکس
  3. ۱۰ حقیقت در مورد این شخصیت میکی ماوس!
  4. بریدن سر دختر خردسال به دلیل رد خواستگار +عکس
  5. ۵ دلیل اصلی که دختران ازدواج نمی کنند!
  6. تفاوت مدیران در اونور دنیا و اینور دنیا! (طنز)
  7. کاریکاتور/ دلیل موفقیت کلاه قرمزی در اکران!مرداد ۱۶م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,803 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت