ملاقات دو شخصیت فانتزی زنده + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

دو شخصيت فانتزي که به لطف جراحي هاي متعدد و تکنيکهاي آرايشي توسط يک زن و مرد در دنياي واقعي متولد شده اند براي اولين بار از نزديک با يکديگر ملاقات کردند، اما بر خلاف اکثر انيميشن هاي تهيه شده از اين دو شخصيت عشق در يک نگاه خلق نشد.

 

 

 

باربي زنده اوکرايني که “والريا لوکيانوا” نام دارد و ۲۳ ساله است براي ملاقات با همتاي مذکر خود به نيويورک پرواز کرد تا “جاستين جدليکا” ۳۲ ساله را از نزديک ملاقات کند.

 

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

گفته ميشود باربي دنياي حقيقي خيلي از “کن” خوشش نيامده است و معتقد است او لبهايش را بيش از اندازه برجسته کرده است. اين دو سابقا در دنياي مجازي انتقاداتي نسبت به چهره هم داشته اند.
بنابرگزارشات اين دو از يکديگر متنفر به نظر ميرسيدند. آقاي “جدليکا” سال گذشته با هزينه اي ۱۰۰ هزار دلاري و انجام بيش از ۱۰۰ عمل جراحي چهره جديدي شبيه چهره “کن” همتاي مذکر باربي براي خود ساخت. او کارش را از ۱۸ سالگي و با عمل جراحي بيني اش آغاز کرد. وي ميگويد براي زيباتر شدن هرکاري انجام ميدهد و از کودکي به آنها آموخته اند که عروسکها زيباترين موجودات هستند.

اما باربي زنده ميگويد تنها عمل جراحي که انجام داده است عمل پروتز سينه بوده است و بقيه ترکيب بدنش طبيعي است و با ورزش و تکنيکهاي آرايشي خود را شبيه عروسکها ميکند. او گفته است از ۵ سالگي عاشق باربي بوده است و هميشه سعي ميکرد اندامي شبيه او داشته باشد….

مطالب مرتبط:

  1. عاقبت پراید سواری دخترا + عکس
  2. دختر ایرانی که خود را زیباترین انسان در جهان می داند+عکس
  3. دختر شایسته اندونزی در سال ۲۰۱۳ + عکس
  4. ۱۰ حقیقت در مورد این شخصیت میکی ماوس!
  5. زن زنده زنده در پراید سوخت
  6. ملاقات علی کریمی با کی‌روش در منزل سرمربی تیم ملی!
  7. معجزه ای باعث زنده شدن جانبازی در سردخانه شد + عکسبهمن ۱۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,048 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت