مورینیو در مراسم توپ طلا ۲۰۱۲ شرکت نمی کند!

FIFA World Player Gala 2012

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید و یکی از نامزدهای دریافت توپ طلای بهترین مربی سال ۲۰۱۲، اعلام کرد در این مراسم که روز دوشنبه برگزار خواهد شد، شرکت نخواهد کرد.

این اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در سال جدید بود و خبرنگاران بیش از همه می خواستند بدانند در دیدار فردا مقابل سوسیه داد، کاسیاس بار دیگر روی نیمکت خواهد نشست یا به ترک اصلی بازمی گردد.

مورینیو در پاسخ به این سوال گفت:” بازیکنان می دانند که چه کسی فردا بازی خواهد کرد. تنها چیزی که من می توانم بگویم این است که کسی که فردا بازی کند، در دیدار چهارشنبه شب مقابل سلتاویگو (در کوپا دل ری) بازی نخواهد کرد.”

کاسیاس به تازگی برای پنجمین سال پیاپی از سوی فدراسیون جهانی آمار و تاریخ فوتبال به عنوان بهترین دروازه بان جهان انتخاب شد. یکی از خبرنگاران از مورینیو پرسید آیا او هم کاسیاس را بهترین دروازه بان دنیا می داند:” دروازه بان ها و بازیکنانی که من با آنها کار کردم، همیشه از بهترین ها بودند.”

بازگشت ایگواین به میادین بهترین خبر برای مورینیو در آغاز سال جدید است. آقای خاص معتقد است که با بازگشت این ستاره آرژانتینی، خط حمله تیمش جان دوباره ای خواهد گرفت:” بازگشت ایگواین به معنای گل های بیشتر است. بازگشت او برای ما بسیار مهم است. این خبر فوق العاده ای برای ما بود.”

رئال در حال حاضر ۱۶ امتیاز از بارسا عقب است و بسیاری معتقدند که این تیم دیگر شانسی برای قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا ندارد اما مورینیو تاکید کرد که تیمش در هر بازی تنها برای پیروزی به میدان خواهد رفت:” ما باید طوری بازی کنیم که انگار تنها یک یا چند امتیاز عقب هستیم. ما تنها روی دیدار پیش رو تمرکز می کنیم.”

او در نهایت در مورد حضور در مراسم توپ طلا گفت:” من به زوریخ نخواهم رفت. ما این هفته یک دیدار بسیار مهم در کوپا دل ری خواهیم داشت و باید روی آن تمرکز کنیم.”

 

مطالب مرتبط:

  1. مسی کوچولو زمانی که پا به دنیای فوتبال گذاشت
  2. دانلود مراسم اهدای توپ طلا ۲۰۱۲
  3. تاریخی‌ترین گل سال ۲۰۱۲
  4. خوزه مورینیو در دوران کودکی / عکس
  5. برنامه بازی های جام جهانی فوتسال ۲۰۱۲
  6. جدیدترین نتایج جام جهانی فوتسال ۲۰۱۲
  7. کاریکاتور ویوا مورینیو و رونالدو!دی ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,790 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت