موفقیت بی نظیر یک دختر بی خانمان در دنیای مد + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

او ۱۵ ساله بود و در يک پناهگاه مخصوص افراد بي خانمان در ميان معتادان و الکلي ها زندگي ميکرد و نا اميد از همه جا براي بهبود وضعيت خود در فکر پيدا کردن راهي براي يافتن يک کار با درآمد مناسب بود.

حالا ۴ سال از آن زمان ميگذرد و او يک طراح کيفهاي دستي لوکس است و کيفهاي زيبايي طراحي ميکند که گاهي حداقل ۱۸۰ دلار قيمت دارد.
او در يک سايت اينترنتي آگهي پذيرش کارمند آن لاين در زمينه طراحي کيف براي برندهاي معروفي چون ” خوله ” و “شانل ديد و تصميم گرفت بخت خود را آنجا امتحان کند . او در کنار تحصيل  به صورت نيمه وقت براي اين کارخانه ها به طراحي پرداخت و خيلي زود موفق شد جاي ثابتي در ميان کارمندان آنجا داشته باشد.
او با مطالعه کتابهايي در زمينه مد توانست توانايي هايش را در اين زمينه افزايش دهد. وي سال گذشته و در ۱۹ سالگي توانست حمايت يک تاجر محلي را جلب کرده و براي اولين خط توليد کيف دستي خودش اقدام کند.
او در مورد علاقه اش به اين کار ميگويد از زمانيکه  به ياد داشته است به کيفهاي دستي علاقه مند بوده و اين علاقه از زماني در وي به وجود آمده است که مادرش در کودکي يک کيف دستي قرمز زيبا به او هديه داده بود.
خانواده آنها خيلي زود از هم متلاشي شد و بعد از جدايي مادر و پدرش وي مدتي با دوست و آشنايانش زندگي ميکرد تا اينکه در ۱۵ سالگي تصميم گرفت مستقل شود بنابر اين به يک پناهگاه  مخصوص افراد بي پناه رفت و در پي استقلال مالي توانست زندگي خود را دگرگون کند.

مطالب مرتبط:

  1. دختر شایسته روسیه در سال ۲۰۱۳+عکس
  2. دختر شایسته اندونزی در سال ۲۰۱۳ + عکس
  3. موفقیت قهرمان موج سواری زنان جهان در دنیای مد +عکس
  4. دختر زیبای ۲۶ ساله ایرلندی و موج سواری در سواحل چابهار! + عکس
  5. کاریکاتور/ دلیل موفقیت کلاه قرمزی در اکران!
  6. عکس دیدنی:بوسه بر آب/ شکار بی نظیر یک عکاس انگلیسی
  7. این دختر رکورد کاهش وزن جهان را شکست + عکستیر ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,778 views | دسته: مجله مد، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت