موفقیت بی نظیر یک دختر بی خانمان در دنیای مد + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

او ۱۵ ساله بود و در یک پناهگاه مخصوص افراد بی خانمان در میان معتادان و الکلی ها زندگی میکرد و نا امید از همه جا برای بهبود وضعیت خود در فکر پیدا کردن راهی برای یافتن یک کار با درآمد مناسب بود.

حالا ۴ سال از آن زمان میگذرد و او یک طراح کیفهای دستی لوکس است و کیفهای زیبایی طراحی میکند که گاهی حداقل ۱۸۰ دلار قیمت دارد.
او در یک سایت اینترنتی آگهی پذیرش کارمند آن لاین در زمینه طراحی کیف برای برندهای معروفی چون ” خوله ” و “شانل دید و تصمیم گرفت بخت خود را آنجا امتحان کند . او در کنار تحصیل  به صورت نیمه وقت برای این کارخانه ها به طراحی پرداخت و خیلی زود موفق شد جای ثابتی در میان کارمندان آنجا داشته باشد.
او با مطالعه کتابهایی در زمینه مد توانست توانایی هایش را در این زمینه افزایش دهد. وی سال گذشته و در ۱۹ سالگی توانست حمایت یک تاجر محلی را جلب کرده و برای اولین خط تولید کیف دستی خودش اقدام کند.
او در مورد علاقه اش به این کار میگوید از زمانیکه  به یاد داشته است به کیفهای دستی علاقه مند بوده و این علاقه از زمانی در وی به وجود آمده است که مادرش در کودکی یک کیف دستی قرمز زیبا به او هدیه داده بود.
خانواده آنها خیلی زود از هم متلاشی شد و بعد از جدایی مادر و پدرش وی مدتی با دوست و آشنایانش زندگی میکرد تا اینکه در ۱۵ سالگی تصمیم گرفت مستقل شود بنابر این به یک پناهگاه  مخصوص افراد بی پناه رفت و در پی استقلال مالی توانست زندگی خود را دگرگون کند.

مطالب مرتبط:

  1. دختر شایسته روسیه در سال ۲۰۱۳+عکس
  2. دختر شایسته اندونزی در سال ۲۰۱۳ + عکس
  3. موفقیت قهرمان موج سواری زنان جهان در دنیای مد +عکس
  4. دختر زیبای ۲۶ ساله ایرلندی و موج سواری در سواحل چابهار! + عکس
  5. کاریکاتور/ دلیل موفقیت کلاه قرمزی در اکران!
  6. عکس دیدنی:بوسه بر آب/ شکار بی نظیر یک عکاس انگلیسی
  7. این دختر رکورد کاهش وزن جهان را شکست + عکستیر ۱۷م, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,701 views | دسته: مجله مد، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت