نامزدی ترانه علیدوستی + عکس

 

ترانه سینمای ایران این روزها بعد از گذشت ۱۰ سال از اکران «من ترانه ۱۵ سال دارم» دوباره با فیلمی از رسول صدر عاملی «زندگی با چشمان بسته» روی پرده سینماها خودنمایی می‌کند.

 

 

اما زندگی او بر‌خلاف آخرین فیلمش، غمگین نیست؛ درواقع پر از خنده، شادی، نقل و نبات است. ترانه علیدوستی اواخر تیرماه جشن نامزدی‌اش را برگزار کرد و ترانه عشق و شادی را نواخت. او تابستان پر از جشن و شادی را می‌گذراند.

شادی جشن نامزدی به همراه شادی اکران «زندگی با چشمان بسته» که سه سال در انتظار مجوز نمایش بود، حضور دوباره در فیلم پدر سینمایی‌اش رسول صدرعاملی و شادی برگزاری جشن بزرگداشت برای «ترانه» از سوی فیلمیران و… همه و همه تابستان داغ و خاطره‌انگیزی را برای عروس‌خانم ما رغم زده است.

هر چند این روزها برای این‌که در کنار نامزدش علی منصور باشد، ایران نیست و به انگلستان رفته. عروس ۲۸ ساله ما شش هفت سالی از آقا داماد کوچک‌تر است. امیدواریم سکونت این businessman موفق در لندن باعث دوری ترانه از سینمای ایران نشود.

این زوج جوان مراسم نامزدی‌شان را در خانه مادر داماد در ولنجک برگزار کردند و مشغول سپری کردن روزهای تکرار‌نشدنی دوران نامزدی می باشند.

مطالب مرتبط:

  1. عکس های حلقه های نامزدی مدل ۹۲
  2. عکس جدید ترانه علیدوستی و همسرش
  3. اس ام اس تبریک تولد آبان ۹۱
  4. نامزدی دو ملی پوش ایران در دهکده المپیک
  5. بیوگرافی ترانه علیدوستی
  6. آنجلینا جولی از حلقه ازدواجش متنفر است
  7. پنجمین ازدواج میلیاردر ۹۴ سالهمهر ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,184 views | دسته: سینما، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت