نام یک مستند ایرانی درباره فیس بوک: «لایک»

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

فیلم مستند بلندی درباره «فیس‌بوک» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شریفی‌نیا و کارگردانی «مجید توکلی» ساخته می‌شود.

 به نقل از فارس، «مجید توکلی» کارگردان فیلم مستند «سلطان» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: پدیده‌های اجتماعی زیادی دور و بر ما هستند که ما در شبانه‌روز درگیرشان هستیم و از آن‌ها استفاده می‌کنیم و تاثیر بسیاری در روابط ما دارند. یکی از مهم‌ترین پدیده‌های این روزهای جامعه ما «فیس بوک» است.

وی در ادامه گفت: این شبکه اجتماعی خیلی زود در بین همه رخنه و جا باز کرد که امروز تقریبا می‌شود با اطمینان گفت جمعیت کثیری در کشور ما در این شبکه اجتماعی حضور دارند، از چهره های نام‌آشنا تا مردم کوچه و خیابان. اما تاثیر عجیبی که این شبکه اجتماعی در روابط اجتماعی ما گذاشته است دلیلی بود برای اینکه به سراغ این موضوع بیایم.

توکلی همچنین ادامه داد: ۵ ماهی می‌شود که کار تحقیقی بر روی این موضوع انجام شده و حتی بخشی از تصویربرداری انجام شده است، اما به‌زودی مرحله جدید تصویربرداری این فیلم آغاز می‌شود

کارگردان فیلم تلویزیونی «زیگ زاگ» همچنین درباره مسائلی که در این مستند به آن پرداخته می‌شود، گفت: خود ماجرای فیس بوک پتانسیل بسیاری برای پرداخت دارد اما بیشتر هدف من درباره «روابط» است؛ روابطی که از طریق فیس‌بوک شکل می‌گیرد. روابط زن و شوهری که در فیس‌بوک هستند. روابط اعضای خانواده که همه در این شبکه اجتماعی هستند و معضلات این روابط و تاثیرهایی که روی ما گذاشته است. مهم‌ترین اتفاق شاید این باشد که از طریق این شکبه اجتماعی، همه همدیگر را می‌شناسند و می‌توانند به حریم خصوصی هم ورود کنند.

وی همچنین در پایان گفت: فیس بوک جنبه‌های مثبت و منفی زیادی دارد که در این مستند سعی می‌شود تا با بخش‌بندی انجام شده، همه ابعاد آن را ببینیم.

به گزارش کافه سینما، مجید توکلی درباره نام این مستند گفت: لایک! این یکی از مشهورترین آیکن‌ها در این شبکه اجتماعی است.

مطالب مرتبط:

  1. دانلود اولین مستند انتخاباتی ولایتی
  2. دانلود اولین مستند انتخاباتی روحانی
  3. آنونس شماره یک سریال خانگی رالی ایرانی
  4. آخرین رتبه بندی شبکه های اجتماعی + جدول
  5. درباره سریال زمانه + تصاویر
  6. تعداد کاربران فیس بوک از یک میلیارد عبور کرد
  7. اتحادیه عرب درباره جزایر سه گانه بیانیه ضد ایرانی دادآبان ۱۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,993 views | دسته: سینما، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت