پاسخ رسمی بانک مرکزی به هکر فراری

 

مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی ضمن پاسخ به ادعاهای جدید هکر ۳ میلیون کارت بانکی که گفته بود با تغییر رمز، مشکل امنیتی کارتها حل نمی‌شود، گفت: تا این لحظه هیچ پولی از حساب‌های بانکی مردم برداشت نشده است.

ناصر حکیمی در پی ادعای اینکه برخی از شهروندان مدعی هستند حساب‌های بانکی آنها خالی شده است، گفت: با قاطعیت می گویم که رصد تراکنش‌های موجود نشان می دهد که تا به این لحظه از هیچ حسابی هیچ پولی برداشت نشده است.

مدیر اداره نظامهای پرداخت بانک مرکزی افزود: چنانچه افرادی هستند که برای آنها ابهامی در این خصوص وجود دارد، به بخش اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی گزارش کرده و اطلاع دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پاسخ به ادعای “خسرو زارع فرید” مدیر فناوری شرکت “ف.ا” که مدعی شده بود تغییر رمز کارتهای بانکی مشکلی را حل نمی کند، هر وقت کارت را با رمز جدید رویPOS این شرکت کشیدید، هم رمز شما و هم اطلاعات کارت شما یک جایی ثبت می‌شود، پس تنها تغییر رمز عبور، مشکلی را حل نمی کند، گفت: این فرد مولفه های لازم را در اختیار ندارد.

حکیمی با تاکید بر اینکه ادعای این فرد واقعی نیست، تصریح کرد: برای برداشت پولی از حسابی باید مولفه های لازم از جمله اینکه حداقل کارت بانکی، رمز اول و دوم و cvv2 کارت را در اختیار داشته باشد.

مطالب مرتبط:

  1. آگهی استخدام بانک سامان
  2. آگهی استخدام بانک گردشگری
  3. آگهی استخدام بانک پارسیان تیر ۹۱
  4. از سوی بانک مرکزی: یک موسسه مالی دیگر غیرمجاز اعلام شد
  5. تایید رسمی تخلف دیپلمات ایرانی در استخر مختلط!
  6. آگهی استخدام بانک انصار – فروردین و اردیبهشت ماه ۹۱
  7. هجوم مردم به عابر بانک ها برای تغییر رمز …فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,300 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت