پسر جوان با بدن پیر ۱۶۰ ساله + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

ابتلا به بیماری های نادر می تواند زندگی را از همان دوران کودکی برای افراد سخت و طاقت فرسا کند مخصوصا اگر ۸ برابر سریع تر پیر شوید و مانند یک پیرمرد ۱۶۰ باشید.

 

 
کهولت سن به سراغ هر انسانی خواهد آمد اما بیماری های گذر عمر یکی از مشکلاتی است که تعداد کمی از انسانها به ان مبتلا هستند.

“دان اندرو” جوانی ۲۰ ساله است که ۸ برابر انسان های عادی پیر شده است چرا که به بیماری خاصی و نادری به نام “Hutchinson-Gilford progeria” مبتلا شده است.

در تمام دنیا تنها ۷۴ نفر به این بیماری مبتلا هستند اما در مورد “دان” این مورد خیلی مهمتر بوده است چرا که او بیش از دیگران از این بیماری رنج می برد و بدنش به مانند انسان های ۱۶۰ ساله شده است.

 

البته او تا به حال روحیه خود را از دست نداده است و درحالی که بسیاری از مشکلات یک انسان کهنسال را دارد اما تجربه های بسیاری را در زندگی خود داشته است و حتی درسش را نیز تمام کرده است.

این بیماری به صورت ژنتیکی بیماران را مبتلا می کند و باعث می شود تا اندام های داخلی و حتی پوست بدن چروک و از کار افتاده شود. افراد مبتلا حتی گاهی اوقات دچار بیماری هایی که تنها در انسان های کهنسال دیده می شود را می گیرند.

پدر دان می گوید ابتدا رشد فرزندم خوب بود اما به مرور با بزرگتر شدن او متوجه شدیم که بدنش خیلی سریع تر در حال پیر شدن است در حالی که در قد و وزنش اتفاقی رخ نمی دهد. آن ها همچنان میگویند دان نمونه ای بسیار نادر است چرا که با نبود درمان برای این بیماری اغلب مبتلایان بیش از ۱۳ سال زندگی نمی کنند.

مطالب مرتبط:

  1. یک ایرانی، برنده جایزه دانشمند جوان یونسکو شد
  2. دختری که بدنش هیچ استخوانی ندارد +عکس
  3. ازدواج پسر ۸ ساله با زن ۶۱ ساله! +عکس
  4. دختری با گونه های عجیب / عکس
  5. مرگ نوجوان ۱۵ ساله دزفولی بر اثر کمبود دارو (+عکس)
  6. تصاویر: کشف بنجامین باتن واقعی
  7. دختر دارای دو سر، ۲۲ ساله شد +عکسخرداد ۱۵ام, ۱۳۹۲ | بازدید : 1,293 views | دسته: عجایب جهان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت